"Ahojte bikeri, chcel som sa opitat ci treba celoodpruzene kolo z tescka kupovat vo vybave sis alebo staci aj nizsia, chcel by som ho vyuzivat na celodenne vikendove vyjazdy a sem tam niaky ten polmaratonik a nerad by som ho prepatil za niku super vybavu teda sis s tym ze jej potencial ani nevyuzijem"
Za rady vopred dakujem.
22.03.2005 - 01:49:42
00
Hahahah, ach veru dakedy je od vtipu k trapnosti velmi blizko.Neviem ci som dementny ja alebo ty ale dufam ze si to myslel ako trapny vtip ze ? Lebo nerad by som sa zacal rozculat a dusit od smiechu zbytocne :)
22.03.2005 - 09:02:00
00
A ves ze mas pravdu vlastne ? Sak SIS potencial nevyuzije poriadne ani lance armstrong...A ked sa uz zahrnies takym luxusom ako je full s tesca,naco davat navyse prachy este aj do hviezdneho vybavenia ?
22.03.2005 - 09:05:10
00
Mozno ze to bolo trapne ale nebolo to myslene vazne, napisal som to preto ze tej trapnosti v niektorych diskusiach je podstatne viac a dufam ze sa z toho aspon trochu niektory ludia uvedomia co tu pisu. Pretoze sa mi zda ze je tu vela frirajderov (cest vynikam) co ked maju 1000 sk tak chcu vymenit svoje hayesy hmx2 za hydraulicke hfx (članok Diskove brzdy) ale tiez som sa tu docital o frirajderovi ktori mal na biku sitnu vidlu a najskor chcel na nom vymenit presmikac lebo ten co tam mal bol len "acera"(vid članok Giant Warp DS1 - co vylepsit?).
22.03.2005 - 12:05:30
00
JoJo napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Mozno ze to bolo trapne ale nebolo to myslene
> vazne, napisal som to preto ze tej trapnosti v
> niektorych diskusiach je podstatne viac a dufam ze
> sa z toho aspon trochu niektory ludia uvedomia co
> tu pisu. Pretoze sa mi zda ze je tu vela
> frirajderov (cest vynikam) co ked maju 1000 sk tak
> chcu vymenit svoje hayesy hmx2 za hydraulicke hfx
> (članok Diskove brzdy) ale tiez som sa tu docital
> o frirajderovi ktori mal na biku sitnu vidlu a
> najskor chcel na nom vymenit presmikac lebo ten co
> tam mal bol len "acera"(vid članok Giant Warp DS1
> - co vylepsit?).


Deti-Hupaci tieto hluposti, vypisuju do vs. dostupnych bikerskych for...
24.03.2005 - 10:27:53
00
keyboard_arrow_up