fuj bleeee .. tie blatniky su nechutne... na fotke aj nazivo :D
mozu byt uzitocne ..ale vyzera to strasneee :D
23.07.2008 - 17:58:05
00
očividne tomu nerozumieš :lol: :lol: :D :D
23.07.2008 - 18:00:46
00
davhan -

nikdy som netvrdil, že to je pekné. Ani mne sa to nepáči, ale čo mám robiť, keď nechcem jazdiť s ústami plnými kamienkov z cesty a s mokrým zadkom? Suché nohy riešia kvalitné návleky... Poznáš kapotáž na bicykel? :lol: Cesťák mám len do pekného počasia a horský na všetko ostatné. Blatníky sa na cesťák nezmestia a vlastniť tri bicykle by už bolo moc nákladné: ceťák, horák a zimák.
23.07.2008 - 18:09:47
00
Ja používam zásadne hliníkové - sú zaliate v plaste. Nemám rád, keď som zbytočne zašpliechaný a jazdiť po mokrých cestách - necestách mimo sezóny s mokrým zadkom pri niekoľkých stupňoch nad nulou nie je žiadna sranda... Odporúčam Ti pre ich pevnosť. Nekupuj plastové s jednobodovým uchytením (ľahko ich odtrhneš, či sa rozkmitajú a neplnia svoju funkciu).


Ja nefim :roll: Mozno funkcia super, ale vyzera to fakt divne.. Ale ked ti to vyhovuje, ja nic proti tomu nemam, akurat, ked uz mam pekny bajk :D tak si ho necem dospatit hentakymi blatnikmi...
23.07.2008 - 18:26:36
00
s tymi plastovymi to je ok, este sa mi nestalo, ze by som ich odtrhol, alebo by sa mi nejak rozkmitali, pripadne neplnili svoju funkciu. Ja by som tie SKS kupil znova. Kamos kupoval nejaky lacny v tescu a to az bolo neplnenie funkcie, stale sa mu vytacal do strany
23.07.2008 - 18:31:31
00
keyboard_arrow_up