:rofl: ... ale mojej vysnivanej bikerke by sekol :inlove:
17.03.2010 - 14:39:24
00
Tak ja neviem ... ale babenka v takych gataaaaaach .... to by som ani hlavu neotocil ... Ale za takto (vid priloha) odtou bikerkou, by som aj bike otocil ... :inlove:


no ale mne netreba aby sa za mnou vsetci bikeri otacali...to by sa asi snubencovi nepacilo a jemu vyhovujem aj v pyzame :D
a v tom tvojom dresiku keby si mna vydel, tak by si sa urcite otocil, ale skor s otazkou "a toto je co za zazrak?" :tmi: musim sa raz odiet do obidvoch variant a hodit sem fotku, proste nie kazdej babe toto ide :D
18.03.2010 - 06:46:12
00
no, ved aj mna sa kolegovia v zimnom obdobi pytaju, ze kde mam snorchel a plutvy, ze vyzeram ako potapac :)
ale zase ked hovoris, ze mas snubenca, tak take najhorsie to nebude :lol:
18.03.2010 - 08:17:26
00
Juu, zabudla som sa pochvalit, ze hummvee 3/4 su uz pekne doma, aj vyskusane...maximalne pohodlne, ja sa v nich aj dobre citim, nemam im co vytknut...ale je pravda, ze zatial som jazdila len v jemnych teplotach...ved neviem ci uz vystupili k 25ke, asi nie...takze este uvidime co v lete bude. No zatial su proste super :D

joj a aby som nezabudla pochvalit pristup endura shopu...velmi ustretova pani, komunikovala so mnou cez mail a ochotne zistovala v skotsku. No a v balicku sa okrem gati ocitli aj darcekove ponozky, co je super, lebo som prave chcela nejake kupit :D
29.04.2010 - 13:51:54
00
Hummvee maju oproti Singlacom znacnu nevyhodu a to ze sa po castom prani na nich robia take zmolky.
02.05.2010 - 20:14:49
00
keyboard_arrow_up