Obcas byva "capaty" plast vysledkom aj neodborneho nasadenia na rafik. Koleso moze byt vycentrovane, no aj tak ti bude plast hadzat.
22.10.2008 - 15:08:03
00
check this:
http://uloz.to/870208/PA221313.AVI
je to tam malo vidieť ale aj tak...Keby sa mi nevbije foťák, bolo by to lepšie. trvalo to tak dlho kvôli môjmu smiešnemu uploadu.
ak by to bolo zlým nasadením plášťa, tak by to vyriešilo vyfúkanie duše a prejdenie plášťa(neviem to popísať, frajer mi to kázal urobit) ale ani to nepomôhlo...Alebo sa mýlim?
22.10.2008 - 16:06:10
00
Hmm, zaujimave. Nabuduce by sa siklo pouzit nieco ako stabilizaciu obrazu, tj. pevnejsie drzat fotak. :D Ale ak nie som az taky slepy, tak sa mi zda, ze rafik sa nepohyboval tolko co plast. Podla mna je chyba v nasadeni plasta, resp. duse. Nemas tam niekde zalepeny defekt a nevytrca prilis lepka nad povrch duse? Ja by som zhodil plast a vyhodil aj dusu, nahodil to znovu, jemne prifukal dusu, pohral sa s plastom, nech sadne a dofukal.

PS: Zahod trenazer a bikuj vonku.
22.10.2008 - 18:07:23
00
jj. stabilizácia obrazu by bola fajn, ale zle sa mi čupelo a zároveň točilo kolesom(pedálom)... spravím, dám potom vedieť.
Bikovala by som aj vonku, lenže nemám až toľko času dotrepať sa na Železnú a tak(veď denne len v MHD strávim minimálne dve hodiny a do školy na biku nepripadá v úvahu, pripočítajte si 6-8vyuč.hodín a ešte čas na učenie a priateľa, pár hodín spánku, psa a jedenie a je deň v čudu). denne mám maximálne hodinku času pre seba a niekedy ju len tak premárnim za čo sa už sama na seba hnevám.
Keď budem mať chvíľku času, urobím to...
22.10.2008 - 19:53:06
00
[OT]Uz som to dnes tusim pisal svejk-ovi, je to o prioritach, hehe (sorry Turbi, hehe). A nechapem, naco sa musis trepat na priblblu Zeleznu, ked mas paradny kopec, Devinsku kobylu, kusok od domu? Tam sa da behat a trenovat do aleluja. Trebars okolo vodarne a zlabom, po zelenej na vrchol kobyly, potom napr. k SALES-u, kolecko popod kobylu a spat. To mas raz-dva.[/OT]
22.10.2008 - 19:57:59
00
OT: No veď práve, že je to raz dva a pre mňa je to už nuda, lebo to tam mám všetko už aj 100x prebehnuté(od malička sme tade chodili na bikoch aj s rodičmi). A ešte min.týždeň či kedy tie mŕtvoly...no zbohom :D Potom budete len počuť v správach, že našli zdochlinu dva týždne v rozklade :lol: Podstatné je teraz si nájsť aspoň chvíľku na to, aby som mohla niečo urobiť...Koniec ot.
22.10.2008 - 22:52:56
00
OT po druhe: Sorry, ale nemyslim, ze tam mas vsetko pobehane. No nevylucujem. Ja tam jazdim vcelku aktivne, ked nemam cas ist dalej a stale nemam vsetky cesty pojazdene. Len nedavno som si rozsiril trasu o nove chodnicky. Dokaz namiesto slubov v prilohe. :D

Prílohy:

len tak.JPG
len tak.JPG 445.3 KiB thumb_up0thumb_down

23.10.2008 - 17:49:13
00
Ja pouzivam Elite Fluid a som s nim nadmieru spokojny. Je tichy, bez magnetickej brzdy ... zataz sa meni klasickym prehadzovanim, ako by si jazdil vonku ...
27.10.2008 - 00:26:17
00
Priatelia, som clovek tesne pred patdesiatkou a cyklistiku milujem. Tak som sa rozhodol, ze si kupim na zimu trenazer. Nemam s tym ale ani najmensiu skusenost. Preluskal som si toto forum a snad som si nieco vzal z toho k srdcu. Z toho vsetkeho mi vychadza asi toto: Tacx Sirius Soft Gel T1435. Dost sa obavam, aby som nebol sklamany. Vystrasil ma hlavne hluk a gumeny prach. Da sa tomu nejakym normalnym sposobom zabranit? Hluk asi trochu obmedzi podlozka (karimatka), ale co s tym prachom? Rad by som pouzival svoj normalny bicykel, ale ten ma dost robustny MTB plast. Ma zmysel nahadit ine koleso s hladkym dezenom? Aby som pravdu povedal, tak ani neviem, ci taky plast existuje.
30.10.2008 - 18:25:10
00
Vrcim na trenageri treti den aj prave teraz...bez frflania doma a sesudov tak asi pohoda...podlozku mam tu orginal tacx proste sa to stale velmi oplatilo a co guma hod do guglu Continemal Hometrainer nezaznamenal som ziadny prach.
30.10.2008 - 19:23:50
00
Pozeral som ten plast Continemal Hometrainer, no to vyzera byt na Galusku. Mna zaujima skor plast na normalny 26´´ MTB bicykel. No v kazdom pripade som tam nasiel aj pomerne hladky plast na MTB, ale ci to je to ONO veru neviem.
30.10.2008 - 19:44:31
00
Jasne , da sa kupit ten plast aj 26" verzii. Ja mam ties mtb.
30.10.2008 - 19:55:17
00
No tak nekupujte Michelin. Nie je chyba v duši ale v plášti. Duša bola úplne v poriadku osadená, plášť tiež a viacerí ľudia mi povedali, že to je zlý plášť. Celý plášť sme dali dolu, skontrolovali mierne nafúknutú dušu a potom sme osadili plášť. Postupne sme dofukávali a nechali dosadnúť dušu a po roztočení bolo koleso zas ako vajco. Takže mám buď osmičku alebo mám zlý plášť, ale osmičku nemôžem mať lebo keď bol bike na garančke, boli urobené aj kolesá a odvtedy bike nebol v teréne... Tak idem niekedy v najbližšej dobe zháňať plášť a potom toto šupnem na reklamáciu.
01.11.2008 - 11:13:48
00
Bubu kúp si trenažérový plášť a do terénu je aj vajco dobré :)
02.11.2008 - 13:20:39
00
ja tam mam michelin XCR road.
26x1.4.
02.11.2008 - 13:43:21
00
keyboard_arrow_up