no tak to tu ozivim...tiez som nieco podobne riesil a kedze nemam druhy set mtb kolies, tak som si na jar vyskusal jazdu s 1,1" slickmi na 26" kolesach a je to super :D ...trochu obmedzujuce, ale na cisty asfalt je to pecka...problem je vsak naozaj v tom, ze prehadzovat plaste sa mi nechce a okrem toho to vyzera komicky, vid foto biku v podpise....no a tak cisto hypoteticky uvazujem, ze ked raz zoderiem tieto slicky tak by som mooozno porozmyslal nad druhym setom vacsich kolies, kedze som to videl aj nazivo a vyzera to skoro ako bezny fitness bike a nie nejaky zlepenec...

no takze sa chcem opytat par elementarnych veci, ktore ako sprosty blatoslap neovladam...napr. pochopil som ze cestne kolesa su 28", len neviem ci je to velkost rafku, ci plasta ci co...horske 29" kolesa su este vacsie? ci je to len bordel v oznacovani velkosti rafku/plasta? ... to, co tu hadzal Kubad tu skladacku pre kamaratku bolo fakt dost natesno, myslel som ze s nejakym slickom musi byt na kazdom 26" biku s cestnymi kolesami miesta viac...a uz vobec som nepochopil v com su specialne tie Mavic Speedcity? ... skratka keby som chcel nieco take zapliest, aky rafik zhanat? pre 29" mtb, ci pre cross alebo pre cestak? je tam nejaky vazny rozdiel okrem sirky? vahovo je asi najvyhodnejsi cestny raf, nie? je to ale dobra volba pri kombinacii s kotucmi? :?:
13.05.2011 - 23:48:47
00
Klasicke cestne rafky - no problem,mal som taky set na rafkoch Bayer, islo to super s cestnou kazetou, iba upozornujem(znalym sa ospravedlnujem - ti samozrejme taku chybu neurobia) na zasadny problem pri stavbe, aby sa zo zamyslaneho komfortu pri prehadzovani kolies nestala nocna mora s neustalym stelovanim prasiatka voci kotucu(snad okrem mechaniky Avid): potreba uplne identickych nabojov (pre istotu aj kotucov).
14.05.2011 - 14:04:08
00
keyboard_arrow_up