Na bike treba dat nosič a na nosiš taštičku a tam nejakeho štrkáča či kobru.
19.07.2007 - 16:03:43
00
Zlodej otvori tasticku po 2 mesiacoch a strkac uschnuty :D
19.07.2007 - 16:05:56
00
Tento nepotiahnu :lol: , ale pokial tam bude dlhsie, tak zmiznu komponenty.
www.duves.salem.sk
24.07.2007 - 17:55:49
00
najlepsi zamok asi toto : namaluj bike na ruzova daj do toho sracku vybavu kt kupis v bazare a nemusis si ho ani zamikat bo ti ukradnu zamok :lol: :lol: :lol:
25.07.2007 - 19:41:55
00
Co tak namontovat na bike elektricky odplasovac kun do auta. Ten kto sa chyti bajku dostane supu okolo 700V myslim. Nevyhoda ze by si musel vlacit akumulator na 12V.
25.07.2007 - 19:56:40
00
2marek ten akumulator by mi nevadil ale co keby to niekoho zabilo? :shock:
inak je to fajn napad :evil: :evil: :evil: :)
25.07.2007 - 22:16:55
00
a co keby to zabilo vlastneho?

co potom?
25.07.2007 - 22:18:33
00
No ono by to malo byt konstruovane tak aby to nezabilo ale len dalo supu, ale je jasne ze niekto so slabsim srdcom by to nemusel prezit. No a trebalo by to spravit na dialkove, lebo neviem si predstavit vypinanie nejakym vypinacom alebo klucikom.

Inak na niektorych zlodejov by mohol zabrat aj alarm.
25.07.2007 - 22:38:04
00
jj kellys zamky su dobre 1,5metra dlhy a lanko 0,7cm(ocel) obalne gumou (4mm) cize celkovov to ma 1,5cm na priemer...a stoji to okolo 400sk

dobre stavane, odolne, a nie je to az tak tazke.......

Inak si pozrite temu kradnute biky....tam mam par rad ako sa vyhnut ukradnutiu biku.....
26.07.2007 - 00:15:09
00
A mnesie rady pre tych ktori si nechcu slohnut bike:
1,retaze su slabsie(retaz je taka silna ako jej najslabsie oko) ako klasicke vysiace zamky na biky(hruby 1cm drot obaleny 1cm gumy proti dusiku....)priklad kellys predava dobre zamky na bike a za dobru cenu za 300-400sk mate 1,5metorvy zamok na bike ktory aj nieco vydrzy...

2,nenechavajte zamknuty bike bez vizualneho kontaktu viac ako par minut....(2-3minuty)

3,zbytocne sa nechvastajte ze aky mate super bike.....

4, velkym okruhom sa vyhybajte osadam kde byvaju ludia s vyssou pigmentaciou pleti... a ludom ktorym narastli velmi dlhe prsty:D

5,ked mate spd pedale trochu tym zneprijemnite zlodejovi odjazd na biku....

6, je dobre ked jazdite aspon dvaja vzdy moze ten druhy postrazit oba biky pokym ten prvy ide napr. : na postu, do obchodu pre pivka:D a pod.


NIECO PRE EXTREMISTOV

7, odmnotovat predne koleso a mat ho vzdy pri sebe:D


Nakoniec som tu to pridal ...
26.07.2007 - 00:16:22
00
este by som doplnil ze retaz je to najlepsie co mozte mat na bike. ak je dostatocne silna(pevna) na to, aby sa jej nedalo "vytocit" oko ked ho na jednom mieste prerezete. gumu neratajte ako ochranu - to je proti poskriabaniu

btw ked niekto chce predviest ako sa da rychlo spratat bike bez kolesa alebo s naslapmi tak nechajte niekde bike nezamknuty a pozerajte sa :D
26.07.2007 - 01:38:20
00
no uz sa stalo ze sa kradli celé stojany s niekolkymi konikmi nie malo prisrovbovanymi o stojan. tak nikdy si ho nepusti z ruky :lol:
26.07.2007 - 19:42:13
00
My väčšinou chodíme traja alebo štyria, máme dva zámky. Ja mam kratší, ktorým spojím dva bajky , kamoš ma dlhší, ktorým zmota ďalšie tri. Tak je menšia pravdepodobnosť, že niekto odnesie všetky tri, resp. štyri. Ale aj tak ich netreba spúšťať z očí. No a taká menšia rada, pokiaľ máte zámok nejaké lanko alebo reťaz, stále pripútajte koleso, aj rám. (najlepšie zadné). Lebo stáva sa, že ľudia pripútavajú len koleso (ukradnú im rám), alebo iba rám (ukradnú im kolesá). A prečo zadné ? Lebo ak náhodou zmizne predné koleso, na ktorom nie je kazeta, predsa je to len menšia škoda ako zadné.
26.07.2007 - 23:04:15
00
No ono by to malo byt konstruovane tak aby to nezabilo ale len dalo supu, ale je jasne ze niekto so slabsim srdcom by to nemusel prezit. ...


Navrhujem legislativnu upravu patricneho zakona v tom zmysle, ze kto ma slabe srdce nesmie kradnut biky. Stary ujo podpise, ved podpisal aj vacsie ftakoviny.
27.07.2007 - 06:42:17
00
My väčšinou chodíme traja alebo štyria, máme dva zámky. Ja mam kratší, ktorým spojím dva bajky , kamoš ma dlhší, ktorým zmota ďalšie tri. Tak je menšia pravdepodobnosť, že niekto odnesie všetky tri, resp. štyri. Ale aj tak ich netreba spúšťať z očí. No a taká menšia rada, pokiaľ máte zámok nejaké lanko alebo reťaz, stále pripútajte koleso, aj rám. (najlepšie zadné). Lebo stáva sa, že ľudia pripútavajú len koleso (ukradnú im rám), alebo iba rám (ukradnú im kolesá). A prečo zadné ? Lebo ak náhodou zmizne predné koleso, na ktorom nie je kazeta, predsa je to len menšia škoda ako zadné.


a my zas nechodime do mesta na drahom biku do mesta len na nejake nakupi alebo nieco ine

radsej chodim busom :D :D :D
27.07.2007 - 12:05:53
00
keyboard_arrow_up