Tak ten trance x3 síce nepatrí k najväčším fešákom medzi celopérami ,ale systém zadnej stavby funguje skoro bez pohupovania a to tam mám fox fload R(bez možnosti uzamknutia ,firemne nastavený propedal)Mám model 08 a na jedine čo som menil bolo sedlo.Tento bajk môžem iba odporučiť,ale je pravda že keby som mal voziť a dívať sa na to čo sa mi nepáči tak časom by som to asi ľutoval.určite by sa mi neskôr zapáćil iny bajk a už je červík v hlave a bajk pod zadkom :evil: !Tak popremýšlaj hlavne poobzeraj a neponáhlaj sa lebo asi nebudeš mať 40000-50000sk na bajk každý rok.
01.07.2009 - 16:51:36
00
hehe, no, konecne dorazil, a nie je taky spatny.. :) na obrazku to vyzeralo desnejsie... aj ked ta modraaaa.. :( ale inak celkom dobre odvezenie z obchodu na maestre.. len sa nestavat do pedalov a ide pekne.. :) a kokso, to full nepozna prekazky.. :) ze vyjst na obrubnik (aj slusne vysoky) chce minimum namahy v porovnani s ht... som zvedavy, dufam ze moc vecer nezaprsi, pojdem ho "oslahnut" za hodinku do kopcov :)
06.07.2009 - 16:59:52
00
Tak ten trance x3 síce nepatrí k najväčším fešákom medzi celopérami ,ale systém zadnej stavby funguje skoro bez pohupovania a to tam mám fox fload R(bez možnosti uzamknutia ,firemne nastavený propedal)Mám model 08 a na jedine čo som menil bolo sedlo.Tento bajk môžem iba odporučiť,ale je pravda že keby som mal voziť a dívať sa na to čo sa mi nepáči tak časom by som to asi ľutoval.určite by sa mi neskôr zapáćil iny bajk a už je červík v hlave a bajk pod zadkom :evil: !Tak popremýšlaj hlavne poobzeraj a neponáhlaj sa lebo asi nebudeš mať 40000-50000sk na bajk každý rok.

jojo, zatial spokojnost.. aj ked som sa vozil akurat tak po servise :), bo v momente ked som sa zacal chystat, lejka kua.. :(
07.07.2009 - 09:37:25
00
keyboard_arrow_up