Cawte vsetci.
Vyuzijem tuto temu aj ja.
Mam presne tento isty problem... Mam novy bike (najazdenych 400km)a zacalo mi nieco piskat niekde v oblasti predneho kolesa. Nezda sa m, ze skrie kotuc. Pri odlahcenom biku nic pocut nie je, ale ked nan sadnem tak po 100 - 200m zacne najskor jemne a postupne stale viac piskat, (avsak nie stale rovnako ale podla otacky kolesa).. Viete mi poradit, co to moze sposobovat, resp co s tym?
Vdaka vsetkym
03.05.2012 - 20:02:36
00
Cawte vsetci.
Vyuzijem tuto temu aj ja.
Mam presne tento isty problem... Mam novy bike (najazdenych 400km)a zacalo mi nieco piskat niekde v oblasti predneho kolesa. Nezda sa m, ze skrie kotuc. Pri odlahcenom biku nic pocut nie je, ale ked nan sadnem tak po 100 - 200m zacne najskor jemne a postupne stale viac piskat, (avsak nie stale rovnako ale podla otacky kolesa).. Viete mi poradit, co to moze sposobovat, resp co s tym?
Vdaka vsetkym


Mávam občas (cca 1-2x do roka) podobný problém, u mňa funguje toto: povolím dve skrutky ktoré držia brzdu tak aby sa brzda mohla hýbať, sadnem na bika aby bol zaťažený, stlačím páčku a držím, kamarát (alebo manželka) striedavo doťahuje obidve skrutky, po dotiahnutí pustím páčku brzdy.
03.05.2012 - 22:38:33
00
keyboard_arrow_up