dotm: tak to urcite 8)
07.01.2010 - 15:45:06
00
A hneď na to môžeme zrušiť fórum. Veď nie je zmyslom celého, aby sa človek dozvedel klady aj zápory? Ak je niečo dobré, pochválim to, odporučím. Nemám s tým problém. Ak ma niečo sklamalo, tiež to napíšem. Nebudem predsa chváliť niečo s čím som nebol spokojný. Výrobok môže byť fajn, ale je dobré ak vieš, čo sa môže (nemusí) stať. Raver, sme radi, že si nám dal lekciu zo štatistiky, ale stále si nenapísal, prečo si to teda dal sem, keď si nechcel na nikoho tu ani len nepriamo poukázať. Keby si to dal na pieskovisko, nikto by si to nebral osobne, ale takto to vyznelo tak ako to vyznelo. Nepíšem Ti to v zlom Raver, rešpektujem Ťa, máš vedomosti, skúsenosti, len sa mi občas zdá, že by si mohol zosadnúť z koňa.
07.01.2010 - 15:52:17
00
To STN,Polo jake mate modely ciclosportu.


ja mam sigmu, momentalne sa mi najviac paci co sa tyka dizajnu a funkcii a povedal by som ze ani cenovo to nieje zle
07.01.2010 - 16:45:16
00
Potom 1606 HR. Tú som bol hneď od novoty trikrát reklamovať vždy s tou istou poruchou- pri stlačení tlačidiel na podsvietenie skratovala, resp. zmrzla.

Mne sa s mojou Sigmou stava nieco podobne, ale neviem, ci to nebude baterkou, ktora ma vyse roka. Skusal som to totiz s inou bateriou(trosku iny typ-tensia, ale priemer bol rovnaky) a podsvietenie mi islo. Pri starej sa objavil prazdny displej a o sekundu nato nejaky kod(?). Mala aj tvoja podobny priebeh tej chyby?
07.01.2010 - 17:57:29
00
Vlastním rok aj bezdrát. Sigmu 1606. Začala sa divno správať a chytila ma nedôvera keďže sa mi batérie zdali ešte zánovné čiže v poriadku. Omyl. V mojom prípade stačilo vymeniť baterky. hehe
07.01.2010 - 18:02:39
00
misoR: Prvé, čo ma napadlo je tiež vymeniť baterku, nepomohlo. Ako hovorím, dvakrát mi poslali nový kus s identickou chybou. Stlačil som tie dve tlačítka na podsvietenie a comp buď zmrzol tak, že som musel vybrať monočlánok a dať ho naspäť, alebo sa prepol niekam do inej časti menu a podsvietenie sa nekonalo.


Naposledy upravil STN dňa 07.01.2010 - 19:30:26, celkovo upravené 1 krát.

07.01.2010 - 18:51:25
00
je to jednoduche, staci nekupovat rarohy a je to bez statznosti :)
07.01.2010 - 19:09:13
00
Hoši , tak toto som nechcel :shake: Len som chcel kúpiť tú SIGMU ale nielen tu na fóre ale aj od pár ľudí čo mali skúsenosti s ňou alebo s jej predajom ma pomaly ale isto odhovorili. Netreba sa hádať - veď je to fórum a nie parlament :lol: Úplne vážne rozmýšlam nad kúpou toho CICLOMASTERU ale teraz som v bazáre našiel toto: http://www.mtbiker.sk/bazar/prislusenstvo-tachometre Čo hovoríte naň ? Netreba mi kadenciu ani pulzmeter lebo "náš děda pokavaď nevědel jaký má tlak , tak mu nic nebylo!" :D :D :D Jediné čo by som privítal je merač nadmorskej výšky , aby som stále nemusel zapínať navigáciu :$ 4,3 akosi nemôžem nájsť v ponuke - nebude to nejaký výbehový model???
07.01.2010 - 19:38:28
00
Lubik: ale ved tu sa nikto nehada ;) a konecne rozhodnutie co si kupis je len a len na tebe :y:
07.01.2010 - 19:50:14
00
Igor viem ako si to myslel (nič proti tuna diskutujucim) ale tak ako si to napisal to vyznelo blbo ;)
a teraz k veci mám 8.3.A 2 roky absolutna spokojnosť.Všetko ide ako ma žiadne výpadky signalu.Cca pre 3/4 rokom som dokupil v kaktuse hrudný pás všetko ide ako ma žiadne nezmyslene tepy,žiadne výpadky.So Sigmou ma okolie čo poznám problémy.
Raz som kupil sigmu 2x som ju reklamoval na treti krat ***** von balkonom a kupil Cateye.Nič lepšie ako Cateye neexistuje apoň pre mňa.Od 91 som použival a použivam výhradne CatyEye a to už som mal hodne modelov okrem tohto Ciklomasteru a to z dovodu ,že CatEye nema a ani nenalo model čo umožnoval aj výškomer aj tepy ak by mal tak mám ten.Najnovší Adventure má všetko čo potrebujem ale zase nemera tepy tak ostavam u Ciklomasteru a na dalši bike kupujem Adventure.
07.01.2010 - 21:43:20
00
CATEYE som jazdil aj ja kedysi dávno na žiletke a fakt no problem (tuším CATEYE MITY 2) Aj keď sa mi vidí , že v poslednej dobe zaspali vývoj alebo importér do našich končín nič nové/dobré nedonáša ;( Tento model čo si sem hodil vyzerá ozaj dobre. :y: Len čo zaň budú chcieť? USA tuším okolo 150 :cash: Na tej ich stránke fakt bieda :n: http://www.cateye.com/en/product_listing/51
07.01.2010 - 21:55:12
00
dovaža sa čo sa týka tachometeov včetko čo CatEye vyraba a ponuka ale že troška ako firma zaspali suhlasim.No tento nebude určite pod 100€ ratam tak okolo 130-150€.Ešte som ho nveidel v ponuke ani v DE ani v AT.Určite to bude špička.Ten Ciclomaster váži 58g :D
musiš pozrieť na de a novinky 2010 v pravom rohu
07.01.2010 - 22:00:58
00
cavte, ja mam momentalne sigmu BC 1606L(najvyssi kablovy model), ale absolutna spokojnost(funkcnost, spolahlivost, odolnost). Predtym som mal 1400 a este predtym 1200. K tej poruchovosti poviem len tolko ze cloveku sa opcas pritrafi ze si vybere pondelkovy, piatkovy(alebo alebo iny nepodarok) s tym nikto nic nenaroby. Ja jazdim celorocne a jedine co mi blbli tie tachace boli z dvovodu ze bola zima zima a display bol trochu lenivy ale to bolo vsetko. Pre mna osobne je Sigma No 1.
07.01.2010 - 22:24:04
00
bavime sa o bezdrátových modeloch len tak mimo reči ale keď si spokojný s tým čo máš tak do pohody nech služi
07.01.2010 - 22:35:59
00
ja viem ze o bezdrotakoch len som chcel poukazat na to ze ja som mal zatial iba Sigmu a ze ma zatial ani raz nesklamala
08.01.2010 - 01:57:16
00
keyboard_arrow_up