inak roman odkial si tusim si pisal ze zPB?je to pravda?
10.04.2005 - 09:26:50
00
roman ale ja viem ze to zacalo koncom 78
10.04.2005 - 09:39:55
00
dik ohno za podporu. a myslim ze prave teba ranny tiez urazal. nemam pravdu? a to mi vadi ked ludia chcu poradit pokecat a niekdo tu stale len na d ostatnymi sa navysuje a nadava. esteraz dik ohno za pochopenie.
10.04.2005 - 09:43:16
00
od toho tu sme aby sme sa podrzali a poradili si aby sme boli spokojny ved na to to boli stvorene tato diskusia.
10.04.2005 - 10:44:31
00
Pre ohno: Som z PB,to je fakt.Si niekde z okolia?
10.04.2005 - 11:26:56
00
hej z PB priamo a kde jazdis?alebo skym?alebo skor aky mas bike?
10.04.2005 - 15:30:12
00
Pre ohno: Jazdím v okolí PB,Javorníky,Súľov,Kečku,občas na Martinky,V.Fatru,v podstate všade,kde to ide.Jazdím s kým príde,neviem,či poznáš týchto ludí:Peťo Šveda,Maťo a José Žitniakovci,Jožo veselý,Ivo Capko...S tými jazdím najčastejšie.V júni sa napr. chystám s Maťom Smatanom (M-šport) na 24-hodinovku do Čiech.A bike.Mám zlato-čierneho Gary Fishera vo vlastnom tuningu,kompletne osadený SRAM 9.0,X.0 s Hayesmi HFX9.Možno si ma už aj volakde videl.Ono v PB je kopa malých partičiek a vznikajú stále ďalšie.Nechodíš náhodou k fontáne na lavičky?Inak,ja jazdím enduro a dlhé trasy,občas si dám aj dáky XC švih,no to len sporadicky.
10.04.2005 - 17:45:30
00
Sakra,neviem ako sa tam dostal ten ksichtík.Malo tam byť meno Peťo Šveda...
10.04.2005 - 17:48:36
00
zdar Roman prosimta citam ze sa chystas na 24hodinovku do ciech. mohol by si mi napisat ktora to je pripadne kde by som zyskal blissie info lebo aj ja sa chystam na nieco podobme ale nikde neviem otom nic najst za info dakujem
11.04.2005 - 00:40:30
00
Nazdar jasne sMatom sme dobry kamosi(smatanom)sem tam snimi jazdim aj ja a asi aj teba poznam lebo si mal pred nejakym casom bike u mata nie?aspon sa mi zda ze som ti ho drzal ked tam mato cosi robil ked som bol u neho.hentych chalanov moc nepoznam su tu svihaci na dlhe trate a ja ich jazdit nemozem voli zdravotnemu stavu(svali mi odoberaju vela tusim bielkovyn alebo niecoho takeho a to mi zraza a oslabuje imunitu)uz to pomali ani nemam ale aj tak nemozem moc slapat tak sa venujem takemu street DH alebo niecomu takemu jednoducho zjazd nech si to uz kazdy vysvetli ako chce ale chodim aj do hory.tak tak uz budem mat novy ram od dabombu tak to pojde trosku lepsie ako na vectore ale to az v lete.ved mozno na seba niekedy narazyme.A ku fontane sem tam zajdeme ale kamosi maju radsej zjazd z rozkvetu uz tam mame vyjazdene ***** stopy s jednym 3 metrovym poletom mnam
11.04.2005 - 07:09:20
00
Pre ohno: No vida aký je ten svet malý.Tí ďalší týpci z našej party ani moc šviháci nie su,skôr pohodári,ale vedia aj zabrať,to treba uznať.Ivo Capko a José Žitniak,to sú skialpinisti,fayn ludia a Peťo Šveda robí (TOVEL) oproti Maťovi Smaťovi,takže ho asi poznáš.Tiež má Fishera.Inak,ja na tie dropy a iné parádičky moc nie som,ale rád sa pozriem,keď to niekto ovláda.Ja by som si asi pri tom nabil búdku. :-)
Pre nemo9,5: Bude sa to konať pri Liberci 18.-19.6.2005,ak chceš viac info,klikni si na www.24hours-mtb.com.Nájdeš tam komplet informácie o tom závode.Nie je ešte 100% isté či pojdem,ale velmi chcem,tak uvidíme.
11.04.2005 - 19:37:37
00
Pre roman:ja davam len take veci aby sa mi bike nerozpadol sicce ho mam obity XT a nieco aj XTR ale mam vidlu DjII len s 110 mm takze toho moc nenarobim ale dole zjazdom bez nekaych velkych skokov som dobry.Vsetci sa mi cuduju ze davam take veci ako davam na tretrach ale v pohode inak mata poznam dobre a ten polet nieje ako na vysku 3 metre ale na dlzku na vysku a inak nema z vas niekto na tom fiserovi taku RockShoks Judy tusim TT alebo nieco podobne ale starsie?ak hej tak je to strasne to len tak ze som si to dovolil zmacknut a skoro som si zapestie vylomil.ale v pohode.zatial ...
11.04.2005 - 20:20:29
00
Neviem kto može mať tu Judy TT,Peťo má Marzocchi,tuším EXR a ja mám Judy XC.Ale už som objednal pre holku RS Psylo,ak sa mi zapáči,veruže si ju kúpim aj ja.Judina už pomaly dožíva,veď už má odjazdené tri sezóny,ale je ešte stále fit až na guferá.
12.04.2005 - 18:38:17
00
jasne uz viem kto si bol si u mata ohladom tej vidli a ja som tam montoval taky maly bike alebo som tam trieskal kladivom do naboja do orecha ano to bolo vtedy ze?jasne a stou ze ci tt alebo xc to som si typol ale viem o co ide takze ten svet je maly jaj inak ten orech sme stiahli deoreckovymi platnami dobre co ?haha inak to psylo by som chcel vyskusat chyruju o tom dobre reci mozno mi das zveza haha BIKE 4EVER
12.04.2005 - 21:02:11
00
Jasné,že sa Ti dám odviezť.No len za predpokladu,že s tým bude žienka moja súhlasiť.Tá vidla bude na jej biku.Ale vieš Ty čo,nechaj u MAťa telefon na seba,alebo sa tam niekedy stretneme,veď k Maťovi chodím stále.Radšej už končím na tejto téme,lebo to vypadá skôr ako show dvoch ludí a nie diskusné fórum.Takže biku zdar!
12.04.2005 - 21:34:28
00
keyboard_arrow_up