na co su ti na lastovickach rohy :roll: tomu fakt nechapem

Jednoducho mú chýbajú a chce ich. A čo teraz, že má lastovičky???
22.06.2007 - 08:48:03
00
takto, bol by osm rad keby kazdy z vas kto vlastní parohy, rohy, nadstavce, napisal, ze aku znacku atyp ma a troska ich poohovaral v dobrom a v zlom,, , takze tesim sa, 8)
22.06.2007 - 20:42:24
00
ja mam Ritchey WCS (nie tie ergo) na riaditkach Ritchey Comp a zatial spokojnost..


a kedy si ich kupoval, teda ktrory to je rok? bo ako rozmyslal som o tychto abo o tých ERGO, rozmyslam ktore mi budu lepsie sediet v rukách, počuj, skus ich zmerat ake su velke, myslím dlzku a sirku,, :wink: bo ide mi aj o to ake su hrube, bo pozeram sa aj po nejakách anatomických, , a je ich tiez spusta. Jazdis na nich s rukavicami, či bez ?
24.06.2007 - 09:46:25
00
Rohy som mal od kúpy bajku, ale dal som ich dole. Dosť gramov..
24.06.2007 - 16:14:04
00
Ja som sa v sobotu rozhodoval medzi:
Ritchey WCS
www.bagbike.cz
a Pells C-Ergo Carbon
www.bagbike.cz

Nakoniec to napriek vyssej cene vyhrali tie Pellsy.
Dovod? Sedia v ruke ovela lepsie ako tie Ritchey tycky :wink: Hned v nedelu som ich vyskusal, ked som bol pozriet SP v XC na Podbranci 8)
25.06.2007 - 11:37:35
00
Ja som sa v sobotu rozhodoval medzi:
Ritchey WCS
www.bagbike.cz
a Pells C-Ergo Carbon
www.bagbike.cz

Nakoniec to napriek vyssej cene vyhrali tie Pellsy.
Dovod? Sedia v ruke ovela lepsie ako tie Ritchey tycky :wink: Hned v nedelu som ich vyskusal, ked som bol pozriet SP v XC na Podbranci 8)


a ake ze su? porozpravaj nam,, budeme radi, a co ta stali? kde si ich ze kupil? :roll:
25.06.2007 - 15:45:03
00
a ake ze su? porozpravaj nam,, budeme radi, a co ta stali? kde si ich ze kupil? :roll:


No zatial som s nimi najazdil vcera cca 2 hodiny, takze nie vela, ale spokojnost na vyyybornu ;-)

A ako uz som napisal v predchadajucom prispevku urcite mi lepsie sedia do ruky tieto hrube rohy, ako Ritchey WCS alebo dalsie tenke, ktore som vozil predtym. Ale to treba vyskusat :wink:

Kupoval som ich v CYKLO1 Zlín a cena bola 1270,- CZK
Na Slovensku sa daju kupit napr. cez www.suncycle.sk
25.06.2007 - 16:36:49
00
a ake ze su? porozpravaj nam,, budeme radi, a co ta stali? kde si ich ze kupil? :roll:


No zatial som s nimi najazdil vcera cca 2 hodiny, takze nie vela, ale spokojnost na vyyybornu ;-)

A ako uz som napisal v predchadajucom prispevku urcite mi lepsie sedia do ruky tieto hrube rohy, ako Ritchey WCS alebo dalsie tenke, ktore som vozil predtym. Ale to treba vyskusat :wink:

Kupoval som ich v CYKLO1 Zlín a cena bola 1270,- CZK
Na Slovensku sa daju kupit napr. cez www.suncycle.sk


a pocitil si eliminovanie narazov a vibracii??? ci je to fakt pravda ze karbon vsetky narazy vibracie a skoky a aj kazdy ci menej alebo viac hrbolaty povrch tlmí??? popiš o tom trosku, budem rad,, a aky mas predstavec a raditka?
25.06.2007 - 21:16:36
00
no ked ti vadia narazy kup si odpruzeny predstavec 8)
25.06.2007 - 21:35:52
00
a ake ze su? porozpravaj nam,, budeme radi, a co ta stali? kde si ich ze kupil? :roll:


No zatial som s nimi najazdil vcera cca 2 hodiny, takze nie vela, ale spokojnost na vyyybornu ;-)

A ako uz som napisal v predchadajucom prispevku urcite mi lepsie sedia do ruky tieto hrube rohy, ako Ritchey WCS alebo dalsie tenke, ktore som vozil predtym. Ale to treba vyskusat :wink:

Kupoval som ich v CYKLO1 Zlín a cena bola 1270,- CZK
Na Slovensku sa daju kupit napr. cez www.suncycle.sk



Nooo, vdaka Tebe som si asi nasiel pekné roháče... Ale majú už aj Ergo CARBON II: http://www.global-sport.cz/cyklo/dily-m ... on-ii.html

Avsak tie Tvoje, resp. jednicky sa mi pacia viacej!
07.09.2007 - 15:15:56
00
ci je to fakt pravda ze karbon vsetky narazy vibracie a skoky a aj kazdy ci menej alebo viac hrbolaty povrch tlmí???

hoci nemam skusenost s kompozitom tak len som chcel doplnit aby si necakal od toho viacsi efekt ako to v skutocnosti ma
07.09.2007 - 15:27:47
00
Ja mam lastovicky a rohy. Vyzerato to nic moc, mozte si o tom myslit svoje, ale nie vzdy sa prepletam v lese medzi stromami. Hlavne na jar davam "objemy" na hradze a tam rohy su na nezaplatenie. Ja mam dake lacnucke , tusim UNO, ale maju dobry tvar - su rovne a prirez ma tvar slzy - mne padnu do ruky, to je hlavne...
07.09.2007 - 19:56:39
00
To "zachytávanie sa rohmi o stomy" je pekný výpot. Možno nejaké malinčie, kriaky, konáriky. Veľmi zriedka. Komfort pri šlapaní to ďaleko prevažuje.
Ja mám také krátke s hranatým designom a sú super. Keby som si navykol na iné, tak by boli super tie.
10.09.2007 - 13:14:09
00
no ja som mal predtym na mojom HTcku na rovnych rajdach nadstavce a myslel som si,ze z baranmi na vecne casy a nikdy inac :) ale potom som presiel na lastovicky a nejak mi nechybaju.Jednak sa mi to ani nepaci(ale komu to vyhovuje,nech sa paci...) a jednak si to ani neviem predstavit na mojich terajsich 640mm lastovickach :P
10.09.2007 - 13:44:46
00
lastovicky a rohy maju rozdielnu funkciu.. ved predsa rohy su na zmenu polohy ruky....
10.09.2007 - 18:25:00
00
keyboard_arrow_up