Potreboval by som poradit od starsich skusenych jazdcov-domacich servismanov. Ide o tvorbu "customized" samolepiek na ram (kedze samotny ram je prestriekany a posobi trocha smutne). Moja predstava su jednofarebne popisky na spodnu, vrchnu ruru, sikme ramena vzadu a male logo vpredu. Malo by to byt ako priehladne samolepky (jako folia) s nastriekanymi popiskami. Navrh si viem doma nakreslit ako vektory sam, ide len o to, ze kde mi tie nalepky vyrobia a kolko to tak zvykne stat. Tak kto mate skusenosti, rady a odporucania na konkretne vyrobne (asi graficke studia, kde su ochotnejsi), tak piste piste. Dik vopred hosi!
20.02.2008 - 23:17:46
00
skus sa popytat v copycentrach abo kde robia reklamy...neuvazoval si o airbrushe?
20.02.2008 - 23:23:07
00
skus sa popytat v copycentrach abo kde robia reklamy...neuvazoval si o airbrushe?


to asi každý mno málokto sa odhodlá za to zacvakať ...
21.02.2008 - 08:20:58
00
Moj kamos Nomad z Trencina robi airbrush a aj som s nim vcera o tom hovoril len nejak nieje dovod /moj/ taky pekny ram vylepsovat :wink:
Jeho graffiti - http://www.graffiti.org/nomad/index.html
21.02.2008 - 08:29:46
00
tak to už jo vážení... smekám
21.02.2008 - 08:35:41
00
tie nalepky by aj mna zujimali
sice ja chcem len jednu, ale za to farebnu. teda normalka priehladna folia so spodnou tlacou, pod lepidlo.
s jednofarebnymi som sa nakoniec nesral, nalepil som maskovaciu pasku na ram, pred tym som na nu vytlacil co chem a na rame som to skalpelom vyrezal a nastriekal. foto dodam, ked budu aj rafky nove :) k tejto metode len tolko, ze dajte pozor, cim to striekate. ja som striekal kriklavym ruzovym sprejom a chcel som to este prelakovat. samozrejme som mal blby lak, takze ked som to nakoniec odliepal, tak zisla aj ruzova aj lak, lebo ten nejako zreagoval s tou ruzovou a vytvoril taky zaujimavy film. teraz to je take priasiatkove ruzove, lebo sa to zazralo do spodnej bielej. :) no, je to zaujimave.
21.02.2008 - 09:34:34
00
keyboard_arrow_up