Má niekto skúsenosti s pulzmetrom Sigma PC 1600? Zaujíma ma počet medzičasov pri stopkách, výmena a životnosť batérií, zimná prevádzka (behávam tak do -10"C), servis a predajcu na Slovensku(nie KCK Oslany- oproti Česku sú o tretinu drahší). Inak prajem príjemné sviatky. Za info ďakujem.
24.12.2004 - 14:05:56
00
V prievidzi v obchode velosvet je tam lacnejsi ako v oslanoch,ho maju tiez,a zimna prevacka je v pohode a baterka vydrzi dost dlho.
27.12.2004 - 20:16:26
00
SIGMA PC 1600 použivam ako prvy na SVK, kedze zastupujem znacku SIGMA SPORT na SVK a robil som aj preklad navodu pre tento pulzomer.
Takze poporiadku: pocet medzicasov je myslim 12, nie som si isty, lebo tuto funkciu nepouzivam a momentalne nemam PC1600 pri sebe.
Zivotnost baterii by mala byt minimalne 2 roky, su tam 2025 lithiove baterie, ktore treba menit opatrne ak si na to trufate, dat treba pozor na silikonove tesnenie v drazke pod krytom, ktore zabezpecuje vodotesnost.
Zimnu prevadzku doporucujem len s upevnenim na ruke, pretoze pulzomer spravne pracuje v rozsahu 1 - 55 stupnov Celzia, takze ti, ktori pouzivaju adapter na riadidla mozu zabudnut na jeho pouzivanie v zimnom obdobi.
Na SVK sa da tento pulzomer zohnat v lepsich specializovanych predajniach,kedze tuto znacku distribuuju 3 velkoobchody + jeden nemenovany neautorizovany distributor.
Cena isla dole, aj kvoli tomu, ze od roku 2005 pridu na trh nove pulzomery a tieto Sportlinove budu vyradene, resp. mozno zaradene do nizsej kategorie Baseline.
15.01.2005 - 20:30:41
00
keyboard_arrow_up