Jasom sa k one-up V2 dostal za 200E+45E ovladacia packa ak mas zaujem aj o tu. Posielaju to z EU cize ziadne clo a tusim ani postovne nebolo. Ale myslim ze Kiwinator16 reagoval na ten link od mamator
11.02.2021 - 03:29:13
11
Jazdil som Reverb dva roky a môžem povedať že je to veľmi dobrá sedlovka, nemal som v podstate žiadny problém, jedine čo bolo pre mňa obrovské mínus je ovládanie (hydraulika), to bolo strašne otravné zakaždým odvzdusnovať. Teraz mám BikeYoke Revive tak som na ňu zvedavý.
11.02.2021 - 08:23:17
00
Hydraulické ovládanie Reverbu sa dá vymeniť za lankové, mám to tak a pohodička...

Prílohy:

ca87cd2848a0.jpeg
ca87cd2848a0.jpeg 413.48 KiB thumb_up0thumb_down

11.02.2021 - 08:27:01
30
Supafly666 napísal:
Hydraulické ovládanie Reverbu sa dá vymeniť za lankové, mám to tak a pohodička...

Áno už som to mal vyhliadnuté že pri najbližšom servise to kúpim a prehodim, no nakoniec som bike predal a na novom je ta BikeYoke.
11.02.2021 - 08:31:11
00
Supafly666 mam reverbu dva roky zhodenu z bajku, neviem sa donutit aby som ju zoservisoval, ale uz som si povedal, ze je fakt na case a toto by som tam rovno nahodil, vies mi prosim poslat link kde si to kupoval, alebo aspon kto to robi nech to pohladam, vďaka ti.
11.02.2021 - 09:44:42
00
podla mna je prave to hydraulicke ovladanie jedinou vyhodou Reverbu, za cely cas co som Reverbu mal som na to nemusel siahat. Pri instalaci som to odvzdusnil a bol pokoj. Dokonca aj ked som ju prehadzoval na druhy bajk tak som hadicu od ovladancej packy len rozpojil, koniec zaslepil a po prehodil a uz som nemusel ani odvzdusnovat. Keby sa dalo dat hydraulicke ovladanie aj k OneUp sedlovkam tak idem do toho.
11.02.2021 - 09:47:22
02
robí to Wolftooth. Práveže ja mám na to úplne opačný názor, zavzdušňovalo sa mi to furt, toto lanko pre mňa odstránilo slabinu sedlovky...
11.02.2021 - 09:48:15
02
https://www.wolftoothcomponents.com/products/remote-sustain-for-rockshox-reverb
https://www.bikeyoke.de/en/remotes/dehy/

Ja mam ten BikeYoke, skoda ze nie su konverzie aj na Reverb C1, asi to nedovoluje nova konstrukcia sedlovky. Pri servise B1 by som rovno vymenil IFP za novy sedy, mala by potom lepsie chodit.
11.02.2021 - 09:51:54
03
Super dikes 👍
11.02.2021 - 10:33:01
01
Polo napísal:
podla mna je prave to hydraulicke ovladanie jedinou vyhodou Reverbu, za cely cas co som Reverbu mal som na to nemusel siahat. Pri instalaci som to odvzdusnil a bol pokoj. Dokonca aj ked som ju prehadzoval na druhy bajk tak som hadicu od ovladancej packy len rozpojil, koniec zaslepil a po prehodil a uz som nemusel ani odvzdusnovat. Keby sa dalo dat hydraulicke ovladanie aj k OneUp sedlovkam tak idem do toho.


Zaujimavy pohlad na vec. V com sa ti zda hydraulicke ovladanie lepsie ? Pravdu povediac, ak by bola moznost mat rovnaky feel z mechanickych brzd tak by som bral radsej aj tie lankove. Predsalen je to jednoduchsia technologia ktoru opravis na kolene s pouzitim dekla od konzervy a multitoolu.
11.02.2021 - 12:41:26
00
bezudrzbovost, spolahlivost. Osobne by som hydrauliku rad pouzival aj na radeni. Je pravda ze lankove ovladanie hocicoho je lahsie opravitelne ale aj tak ak niekto pretrhne lanko v terene tak ho neopravi kedze 99,99 % bajkerov lanko zo sebou nevozi. Lankove ovladanie teleskopky som uz neraz opravoval kamaratom v terene (prethrhnutie lanka, poskodeny bowden, rozstrapkany koniec lanka, bordel vo vnutry bowdenu) vacsinou aj tak len vymenou lanka ktore som ako jediny v partii mal.
11.02.2021 - 13:25:06
10
lebo su to lepli ,čo si to nevedia doma občas skontrolovať a vymeniť :D
11.02.2021 - 13:30:15
01
Rolu tu hra zrejme aj vedenie laniek/hadic po rame. Ked som mal hadice z vonku tak som ich vzdy nejako nacal o kamen aleob zalomil. Teraz ked ich mam vo vnutri ramu som na nervy ked potrebujem demontovat brzdy. Osobne sa mi zda najblbovzdornejsie vnutorne vedenie lankom s bowdenom v kuse neprerusovanym. Tam sa nema ako spina dostat a poskodit sa to tiez nema ako. Servis lahsi ako u hydrauliky (minimalne cistejsi|). Nevyhoda je vacsia hmotnost o ten dlhy bowdwn.
11.02.2021 - 13:41:01
00
zihadlo 5 napísal:
lebo su to lepli ,čo si to nevedia doma občas skontrolovať a vymeniť :D


tak ;)

Kenai a kolko krat si napriklad poskodil prednu brzdu? Ta je podla mna najviac nachylna na akekolvek poskodenie, myslim hadica. Zadnu brzdu mam tiez tahanu po rame a este som ju nesekol. Rozseknut hadicu o kamen je ina vec, ale ak sa nejak zalomi tak je chyba v instalacii. Ja nepisem resp. to tak nemyslim ze hydraulika je najlepsia, ale podla mojho nazoru menej nachylnejsia na poskodenie alebo zle zaobchadzanie ako lanko
11.02.2021 - 13:48:18
00
Predna brzda to dostala len raz, ked som nejako natocil drevo do predneho kolesa. Ohol som 1 spajdlu, poskodil ventil, a hadicu odtrhol z uchytu na vidlici a zohol do uhla co vyzeral ze konecna. Kvaplaina nevytiekla, ale hadica zalomena za pravy uhol.Brzdit to este brzdilo, len som tomu uz, z pochopitelnych dovodov, neveril. V zadu sa mi stalo presne to iste. Hadica bola tahana po zadnej stvbe a medzi ram a hadicu som chytil haluz. Otrhalo vsetky zippasky, nastastie som nesiel rychlo a stihol som zastavit. V tedy sa to obislo bez vymeny hadice. Ale to bola jasna chyba pri navrhu ramu. Nechat tam take odstavajuce oko pri strmeni. :doh:
11.02.2021 - 14:13:53
00
keyboard_arrow_up