Slovak Winter MTB & Running Trophy

18.01.2014 - 19.01.2014
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (32)
arvusBACHROSbonfobubeledrifter_00intoxicajankostajanoheftyJeannajjsanKaskajaKolivongstonKTM-145kubakmartincaMatho2MentalCoachmichalCCRmilsuMiso87P3terpeposanpeterppPeto02Pogyquoman1Richi2909SakvisstawotodamTurbi123
Je úplne jedno ci niekomu bude zle po konzumácii jontaku alebo gelu po záruke. Tiež som teraz dostal ten praskovy jontak po záruke pretrety fixkou. Je to úbohé naschval to pribaliť medzi ceny a ušetriť tým pár EUR...
22.01.2014 - 21:52:16
00
lenze datum spotreby urcuje len dobu pocas ktorej to moze obchod predavat...nikde nieje napisane ze to nemoze byt ako cena...

a vazne nevidim problem v tom dat to do tasky s cenami ked je to vec co sa nepokazi... :)
22.01.2014 - 21:57:47
00
lenze datum spotreby urcuje len dobu pocas ktorej to moze obchod predavat...nikde nieje napisane ze to nemoze byt ako cena...

a vazne nevidim problem v tom dat to do tasky s cenami ked je to vec co sa nepokazi... :)


Zrejme si zainteresovany. Ved kup si nieco po zaruke v obchode. O tovaroch po zaruke a procesoch v nich viem svoje,pracujem s tym. Tak nech mi nik netvrdi,ze to nic nerobi pol roka po zaruke. Nemusim si predstavit co by sa dialo keby toto urobili na Salzke. Minimalne je to neeticke.
22.01.2014 - 22:05:56
02
nie niesom zainteresovany ;)

len viem pozivatiny musia mat udany datum trvanlivosti aj kebyze vie vyrobca preukazat ze sa to nepokazi ani po 10 rokoch :)
a pri geloch mi to tak proste pride....pride mi to tak neskutocne umele ze sa tam vazne nema co pokazit... :) rovnako ako mc donald hamburger ktory nechce plesniviet :D :D
22.01.2014 - 22:11:20
00
Pezincan je zase murdry ako vzdy
22.01.2014 - 22:12:30
09
ja som len vyjadril svoj nazor :) nehovorim ze to tak musi byt :) ale toto si myslim :)
22.01.2014 - 22:25:24
00
Tie tašky sú výborné na nákupy :-)
22.01.2014 - 22:29:44
01
Toto je raj pre vyrobcov potravin. Ludia sa nevyznaju a podlahnu marketingovej kampani. Rozdiel je v pouzivani amoniakovych , kyanidovych latok na konzervaciu a prirodnych konzervacnych latok. Doba zaruky je je ohranicena po datum kde vyrobca zarucuje bezpecnost konzumu po dany datum.Po nom sa zacinaju tvorit v potravine chemicke procesy ktore su pre organizmus neziaduce. Toto riesia konzervanty.Ale je rozdiel ake sa pouzivaju,ci prirodne alebo chemicke. Gel tyzden po zaruke nemusi byt problem,ale mesiac ano.Prasok po mesiaci nemusi byt problem,ale po pol roku ano. Gel po zaruke,je vcelku problem ide o porusenie zakona. Ale nerozmazavajme to zbytocne.Kazdy si riziko zvazi. Troska mimo,ale napr.v uvarenej ryzi sa po desiatich hodinach tvoria toxiny,ktore desat nasobne prekracuju povolenu davku. Ale uz to nechajme. Radsej o maratone podme
22.01.2014 - 22:40:22
00
no ono by bolo fajn keby tma pisali aj datum vyroby, bo ked je tam len datum spotreby tak nik entusi ci tyzden je vela alebo zanedbatelny
22.01.2014 - 22:43:53
00
pekny report, keby aj mne to tak raz "neslo" :)
22.01.2014 - 22:46:12
05
a jak je to so sladkostami? ja som nedavno nahodou doma nasiel sacek s nejakymi 6 snickers a 2 mars. datum spotreby je okolo jul-august 2013. da sa to este zrat?
raz som nechal asi 3 dni cokoladu na parapete, a ked som si chcel z nej dat, tak uz tam boli cerviky :D
22.01.2014 - 22:47:17
00
Vseobecne,cim viac vody tym vacsi problem pre vyrobcu.Podmienky skladovania atd. Velky vyrobcovia potravin si nemozu dovolit ziadny potravinovy skandal. Najvacsie svinstvo od nich je ze si presadili,ze nemusia uvadzat co davaju do vyrobkov mimo procesu vyroby,cize v skratke pred dovozom do fabriky ich napumpuju chemiou to uvadzat nemusia ale len to co davaju vo fabrike.Lebo velky problem, velke odskodne,velke straty. Pri napr. snickerse sa ti nemusi nic stat ani po pol roku,lebo je tam dost chemickych konzervantov ,ALE tie konzervanty spapas ,a tvoja pecen a ladviny sa ti nepodakuju.Tak isto McD. alebo Cola zero ma taku kampan preto,lebo sa pouziva umely cukor a ten je 12x lacnejsi ako bezny cukor.Cize vacsi zisk,tym je zdravie ludi ukradnute ide o prachy a o velke.
22.01.2014 - 23:05:40
01
ktora firma/predajna venovala gely do cien? nech vieme kde si takto vazia zakaznikov...
23.01.2014 - 02:44:16
00
Na stranke organizatora sa da v sekcii patneri dohladat, dodavatel tejto znacky. To vsak neznamena, ze to nemoze byt aj zostatok z predchadazajucich rocnikov priamo u organizatora.
23.01.2014 - 07:23:25
00
misopetrovic to ze sa z toho neposeries neznamena ze ti to nic nespravilo. to ze mas lacny pristup k uvedenym veciam a mas pocit aku vyhodu v tom mas je dost mylna predstava. pravidelnym uzivanim tychto pozarucnych veci pri treningu ako spominas ti neuskodi hned. moze to v tvojom tele nastartovat nejake svinstvo ktore sa prejavi za 5-10-15 rokov? vtedy si ani nespomenies ze si nejake pozarucne gely do seba ladoval. davaj si na to pozor zdravie ma clovejk len jedno ;)
v jednorazovom konzume by som problem nevidel. ved mohli dat na obcerstvovacke krabicu gelov na pult s napisom a datumom spotreby ze su po zaruke ako to davat bez upozornenia do igelitiek. bolo by to ferovejsie si myslim.
23.01.2014 - 08:22:37
01
keyboard_arrow_up