mis mes ved to hovorili každých 10 minút kde sa umývajú biky..hlavne že jedenie si určite našiel bez problémov čo? :roll:

no ked som tam ja dosiel tak nehovoril nikto nic. zacali to castejsie oznamovat az po tom ako zacali ludi vyhanat z vody. o mna konkretne nejde, ja som si umyval bike uplne mimo areal. ale bolo tam par ludi co odtial sli dost znechutene, lebo nechapali poriadne ani o co slo...ale vravim - ja som celkovo s maratonom spokojny
29.08.2009 - 23:27:48
00
Povodne som chcel dojst na biku, ale vytrvaly dazd a obcasne hrmenie ma odradilo. Nakoniec som sa odviezol minibusom do Skubina a tam pobehoval s dazdnikom a fotakom. Najlepsich muzov som nestihol, ale fotiek je dost. Z foristov som na trati zaregistroval akurat Pola (potom som ta uz nevidel) a mal by som mat aj najlepsiu zenu.

Zial neviem najst USB kabel takze na fotky musite pockat kym sa vratim do BA. Vyraz tvare niektorych hovori za vsetko :))) Budu fotky zo Skubina - zjazd pomedzi domy a prejazd dedinou, zakruta pri moste a THK. V cieli mam akurat Dancu, potom skapala baterka. :)
30.08.2009 - 01:15:34
00
Myslim ze Michelin XCR Mud (wildgripper) uz v nazve obsahuju teren na ktory su urcene :wink: . Tu proste neslo o to, ci mas take alebo take plaste, pripadne bike. Tu je to o tom ci sa rozhodnes ist, alebo nie...ak chces tak to das aj na slickoch (btw 3. poradi na kratkej to siel na fast fredoch)

Aj tak, ze fast fred :?: .Co tam mal helium a vzadu vrtulu? :lol:
30.08.2009 - 07:17:48
00
hej jeden dokonca startoval kratku na trekingovom bajku, ci dokoncil uz neviem
30.08.2009 - 07:52:54
00
Dúfam,že trafená hus zagága...
Nechcem urážať žiadnu zver a ani pohl.orgány aby som ich prirovnával k istej inteligentke.Len chcem upozorniť tú inteligentku,že keď sa predbiehajú pomalší tak sa kričí buď "VPRAVO" alebo VĽAVO.A keď jej je šírka stometrovej lúky málo a prekáža jej že ideme 3-4 metre od vyjazdenej stopy tak už neviem kde by chcela jazdiť.Asi by mala na celej trati jazdiť len sama.......
Ale ináč maraton v pohode,malý svišť bol spokojný,že konečne bol špinavý len ho mrzelo,že opäť v tombole nič.
O rok opäť zraz ak dožijeme.
30.08.2009 - 08:50:22
00
Dúfam,že trafená hus zagága...
Nechcem urážať žiadnu zver a ani pohl.orgány aby som ich prirovnával k istej inteligentke.Len chcem upozorniť tú inteligentku,že keď sa predbiehajú pomalší tak sa kričí buď "VPRAVO" alebo VĽAVO.A keď jej je šírka stometrovej lúky málo a prekáža jej že ideme 3-4 metre od vyjazdenej stopy tak už neviem kde by chcela jazdiť.Asi by mala na celej trati jazdiť len sama.......
Ale ináč maraton v pohode,malý svišť bol spokojný,že konečne bol špinavý len ho mrzelo,že opäť v tombole nič.
O rok opäť zraz ak dožijeme.

Ty sa cudujes? 100 metrov je podla mna malo.Mozno letiskova plocha by stacila :mrgreen: A mozno to bola jej luka a aj stopa,ktovie
30.08.2009 - 10:06:22
00
Polo..od shimana nehrdzavie len xtr..
30.08.2009 - 10:13:04
00
Prisiel som - videl som - nestartoval som. Po ranej prezentaciia, priprave biku a obleceni som pochopil, ze tento den asi nebude dnom pretekania. Dlho som vahal, ale ked sa vratil Imroman z dlhej tak bolo rozhodnute, ze nestartujem. Najviac sa mi pacil Matt, tak isto sa rozhodol, ze nestartuje. Ked vsak boli vsetci zoradeny na starte polmaratonu, pozeram Matt montuje cislo na bike a rychlo sa oblieka. Odstartoval cca 3 min za poslednym a podla vysledku (6 miesto) to bola paradna stihacka. Asi mu priatelka v aute naznacila, ze je makky, ked v dazdi nestartuje. :D :D :D.
30.08.2009 - 12:16:39
00
Hehe...alebo si pustil v aute daku riadnu vypekacku a to ho nakoplo :mrgreen:

mozno toto http://www.youtube.com/watch?v=5WejPtT5760 :twisted:
30.08.2009 - 14:02:20
00
Velmi pekny maraton :)
Konecne sa neprasilo- do blata som sa vyslovene tesil- ved kedy nemusim obchadzat mlaky aby som sa nezblatil- iba na pretekoch. Skoda ze nepadaly krupy- v tom som este nejazdil :mrgreen: . Dazdik vobec nevadil. Termo a navleky na rukach ma dostatocne hriali a i voda v tretrach sa po chvili zohriala na prijemnu teplotu. Bike siel ako hodinky az po tu blatistu stojku par km pred cielom. Tam lepive blatko nepustilo retaz z prvej pily a zacalo sa to pri slapani pekne cvekat. Tak som dosiel na druhej :D resp. tretej.
S vysledkom nadmierna spokojnost 8)
Umyvanie bikov pochopitelne kvoli blatku trosku zdlhavejsie. Sprchy ako maju byt- teple a bez dlhej cakacej doby. Spagety super i ked kofola bola az na druhom brehu. Tombola bohata i ked z nej nic nebolo urcene pre mna :( .
Odchadzali sme spokojny; s flasou sv jurskeho iontaku a poharom 8)
Ved kto by nebol ked pride bojovat o celkove 5 miesto a nakoniec skonci 4.
CMS 2009 za nami. Jedine co serii chybalo bol Presov :roll: .
30.08.2009 - 15:59:43
00
Odstartoval cca 3 min za poslednym a podla vysledku (6 miesto) to bola paradna stihacka. Asi mu priatelka v aute naznacila, ze je makky, ked v dazdi nestartuje. :D :D :D.


3 minuty to asi nebolo lebo nas dobiehal na konci ulice THK co je tak pol minuty od startu
30.08.2009 - 19:11:55
00
ahojky, najskor len par prislubenych foto a ked mi to krpec dovoli, tak urobim aj ostatne. Tohoto roku fotil ale manzel, takze toho nebude az tak vela ako minuly rok :lol:
Príloha:
DSC_0251-2.JPG
DSC_0251-2.JPG 388.51 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
DSC_0248-2.JPG
DSC_0248-2.JPG 402.4 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
DSC_0246-2.JPG
DSC_0246-2.JPG 447.59 KiB thumb_up0thumb_down

30.08.2009 - 20:49:38
00
A este jedna... prislubena

Prílohy:

DSC_0350-2.JPG
DSC_0350-2.JPG 502.51 KiB thumb_up0thumb_down

30.08.2009 - 20:51:07
00
Maratonik, teda pre mna polmaratonik bol skvely zazitok :) Nemam pripomienky k organizacii a znaceniu mozno aj preto, ze je to pre mna "domaca" trat a poznam kazdy usek aj "naslepo" A naslepo som isiel aj par usekov - blato v ociach este aj dnes - striedal som lave a prave oko aby som na chvilku v zjazdoch nieco videl :D Z platniciek mi ostalo par desatin milimetra cisteho kovu, z praveho predlaktia par desatin milimetra koze ale najviac mi ostali dojmy, zapalene oci a chut na maratonsku seriu 2010... Umiestnenie do 20 potesilo len nechapem ako mohol ist vitaz skoro rovnaky cas ako minuly rok na suchej trati ... Jedina vycitka je, za ma "nezaradili" do tomboly lebo v horoskope som mal, ze urcite nieco vyhram :)
30.08.2009 - 23:35:31
00
Mal si vyhrat predny blatnik, nevyrabaju sa na okrasu.
30.08.2009 - 23:56:52
00
keyboard_arrow_up