Čergovská Stopa 2012

11.02.2012
Časovka
Raslavice (Slovensko)

Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Do kedy sa treba zahlásiť aby som mal tričko? Že ako rýchlo sa mám rozhodnúť :o:



Najlepšie by bolo do stredy 8.2.2012. nielen kvôli tričku ,ale aj rezniku :pizza:
07.01.2012 - 15:25:38
00
Takže už tu máme prvých odvážlivcov/nadšencov:
priebežne budem dopĺňať ak má niekto zle uvedené údaje nech dá vedieť.

Predbežná listina štartujúcich na 6.ročníku Čergovskej Stopy:

Meno a priezvisko / veková kategória / trasa / mesto resp. klub
Jura Florek 40+ Krátka Prešov
Slavka Florek 40+ Krátka Prešov
Jozef Šatánek 40+ Krátka SK Julio Bardejov
Jakub Šatánek 20+ Krátka SK Julio Bardejov
Jozef Faber 40+ Krátka Prešov
Matuš Hajník 20+ Dlhá Vranov nad Topľou

zatiaľ všetkým prihláseným ďakujeme :)


Naposledy upravil jano-jasty dňa 07.01.2012 - 16:02:42, celkovo upravené 1 krát.

07.01.2012 - 16:00:57
00
Vážený a bude rizek :)
07.01.2012 - 16:02:03
00
poprosím aj ostatných nech sa mi nahlásia na tento email: japasport@seznam.cz a ja predbežne budem aktualizovať štartovnú listinu na stránke mtbiker.sk
Vďaka :)

PS: nezabudnite uviesť či klasickú ,alebo predĺženú trať.
07.01.2012 - 16:09:23
00
poprosím aj ostatných nech sa mi nahlásia na tento email: japasport@seznam.cz a ja predbežne budem aktualizovať štartovnú listinu na stránke mtbiker.sk
Vďaka :)

PS: nezabudnite uviesť či klasickú ,alebo predĺženú trať.



Predbežná listina štartujúcich na 6.ročníku Čergovskej Stopy:

Meno a priezvisko/ kategória/ Trasa/ Poznámka
Jura Florek 43 r. Krátka ,Prešov
Slavka Florek 43 r. Krátka ,Prešov
Jozef Šatánek 48 r. Krátka ,SK Julio Bardejov
Jakub Šatánek 22 r. Krátka ,SK Julio Bardejov
Jozef Faber 43 r. Krátka Prešov
Matuš Hajník 22 r. Dlhá Vranov nad Topľou

7.1.2012.

zatiaľ všetkým prihláseným ďakujeme :)


Naposledy upravil jano-jasty dňa 08.01.2012 - 10:21:02, celkovo upravené 1 krát.

07.01.2012 - 16:10:20
00
Odkial je start kratkej a dlhej a aka je vlastne dlzka a prevysenie oboch trati?
07.01.2012 - 23:27:51
00
Tento informačný text som mal pripravený už niekoľko dní, avšak s jeho uverejnením na internete som z rôznych dôvodov resp. bezdôvodne meškal. V súčasnosti je tu už bujará diskusia k mnou prezentovanej téme, avšak rozhodol som sa, že ho publikujem v pôvodnom znení, bez zohľadnenia plynutia času.

INFO pre priaznivcov Čergovskej stopy a členov undergroundového klubu „Extrémne v horách“:

Tohtoročná zimná klasika sa uskutoční dňa 11. februára 2012 so štartom od Domu kultúry v Raslaviciach o 10:00 hod. Prihlásiť sa môžete elektronickou formou, a to zaslaním emailu s osobnými údajmi v rozsahu: meno a priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého bydliska, telefónne číslo na emailovú adresu: cergovska.stopa@verus.sk . Zaslaním takéhoto emailu zároveň prejavíte súhlas so spracovaním, evidenciou a uchovaním svojich osobných údajov v súlade s dikciou zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Organizátor sa zaväzuje vymazať resp. inak zlikvidovať všetky takto zhromaždené osobné údaje účastníkov najneskôr do 17. februára 2012. Každý, kto spolu s elektronickou prihláškou poukáže v prospech účtu vedeného v Slovenskej sporiteľni a. s., číslo účtu: 02 84 66 96 53, kód banky: 0900, najneskôr do 02. februára 2012 sumu vo výške 10,00,- €, dostane pri prezentácii, ktorá sa uskutoční v Dome kultúry v čase od 08:00 hod. do 09:30 hod., tričko s logom ČS 2012, štartovné číslo so svojím menom a keramiku z chránenej dielne (hrnček). V cieli na chate Čergov bude pre účastníkov pripravený guľáš a alternatívne pivo, kofola alebo čaj. Minulý rok som postrehol pripomienky, že na chate Čergov nás bol pozrieť len bratranec guľáša. Po osobných intervenciách u kompetentných preto verím, že tento rok nás navštívi sám pán guľáš osobne. Pokiaľ sa jedná o samotný priebeh oficiálnej časti ČS 2012 (neoficiálnu časť píše sám život každý rok), tak k tomu uvádzam nasledovné. Účastníci budú rozdelení do nižšie uvedených skupín podľa kritéria pohlavia a veku v súlade s tzv. zásadou pozitívnej diskriminácie. Delenie, ktoré uvádzam podlieha výlučne mojej moMENTÁLNEJ predstave, preto sa ospravedlňujem, ak som niekoho pohoršil a zároveň prijmem v tomto smere konštruktívnu kritiku.


Kat. Muži:

Kadet: do 15 rokov
Junior: 16 – 19 rokov
Masters A: 20 – 29 rokov
Masters B: 30 – 39 rokov
Masters C: 40 – 49 rokov
Masters D: 50 – 59 rokov
Veterán: 60 – 69 rokov
Senior: 70 – 79 rokov


Kat. Ženy:

1. Pekné ženy
2. Rozumné ženy, nakoľko každá žena je svojim spôsobom pekná.


No a teraz vážne. Členenie bude z hľadiska veku rovnaké ako u mužov, teda:

Kadet: do 15 rokov
Junior: 16 – 19 rokov
Masters A: 20 – 29 rokov
Masters B: 30 – 39 rokov
Masters C: 40 – 49 rokov
Masters D: 50 – 59 rokov
Veterán: 60 – 69 rokov
Senior: 70 – 79 rokov

Ďalej som jednotlivé kategórie nevetvil, pretože všetci muži a ženy nad 79 rokov budú automaticky na chate Čergov ocenení medailou za statočnosť, odvahu a nezlomného cyklistického ducha.

Účastníci sa môžu rozhodnúť pre jednu z dvoch tratí. Tzv. krátka meria cca 16 km a dlhá meria cca 24 km. Krátka trať vedie z Raslavíc cez Osikov, Fričkovce a Hertník na chatu Čergov. Dlhá trať sa v Hertníku odkláňa do Bartošoviec a odtiaľ spojnicou opäť do Osikova a cez Fričkovce a Hertníka do cieľa na chatu Čergov.


S úctou Mustang, biker


Naposledy upravil mustang dňa 08.01.2012 - 09:55:07, celkovo upravené 1 krát.

07.01.2012 - 23:51:34
00
To je ten, co akoze zabudol prist na Camp. :rofl:



Prezentované videnie tejto situácie, aj keď s nádychom irónie, je značne obmedzené, čo môže byť spôsobené druhotným nekvalitným zdrojom informácií alebo samotným jej pisateľom. Bez plného poznania pozadia vzniku situácie to nemožno takto bohorovne tvrdiť. Ak ostali nejaké nevyriešené / nezodpovedané otázky, budem rád, ak si ich zodpovieme priamo do očí. Ďakujem za porozumenie.
08.01.2012 - 00:07:10
00
No, chalani, mate v tom jemny bordel. Jeden pise tak, druhy inak. Rizek, ci gulas? Uz zaslane prihlasky na Janov e-mail su platne? Tel. cislo som nezamerne neuviedol. Musim doplnit? Inak, zverejnovat tu telefonne cisla bez suhlasu ich majitelov asi tiez nie je koser.
08.01.2012 - 09:00:13
00
Po telefonickom rozhovore s chatárom z Čergova som zaznamenal, že bude guľáš s diviny. O rezni neviem.

Pokiaľ sa jedná o prihlášky, nakoľko ich nie je veľa zverejnených (teda predpokladám ani prihlásených), z hľadiska prehľadnosti a systematickosti bude vhodné, aby ste ich preposlali (alebo poslali, pokiaľ ste ich ešte neposielali) na email: cergovska.stopa@verus.sk, ktorý je zároveň krytý ochranou osobných údajov. Ďalej v deň štartu každý účastník prejaví resp. neprejaví súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na výslednej listine na internete.
08.01.2012 - 10:04:22
00
No, chalani, mate v tom jemny bordel. Jeden pise tak, druhy inak. Rizek, ci gulas? Uz zaslane prihlasky na Janov e-mail su platne? Tel. cislo som nezamerne neuviedol. Musim doplnit? Inak, zverejnovat tu telefonne cisla bez suhlasu ich majitelov asi tiez nie je koser.




Máš pravdu Jožo ,náprava je zjednaná, akcia jedálny lístok riešime a dnes upresníme na sto percent :)
Ohľadom prihlášok sú zaevidované a sú platné. Tie čo som obdržal začleníme do kategórii a pridelíme štartovné číslo aby prezentácia prebehla bez zbytočných
komplikácii.
08.01.2012 - 10:28:06
00
Mustang spracuj prosim ta nejake oficialne propozicie, aby z nich bola ucast pre kazdeho jasne definovatelna. Srandicky si nechajme na chatu tam bude na to casu dost :-) takze uved tam vsetky podstatne informacie, hlavne ti tam chyba, ci bude moznost platit pri prezentacii a ak ano tak za akych podmienok, dalej je vseobecne dobrym zvykom uviest parametre trate tz. dlzku a prevysenie. Polovicku roboty som ti usetril dobrovolne bez naroku na odskodne :-) KRATKA TRAT Pripadne tu je zapis z POLARU z minuleho roku z kratkej. Rozdelenie kategorii je samozrejme v plnej rezii organizatora ale tu mate napr navod ktory je vseobecne pouzivany aj na inych pretekoch KATEGORIE Tak uz len dobre pocasie, dobreho kuchara a sikovny personal a akcia sa urcite vydari :-)

Prílohy:

Nový obrázek.jpg
Nový obrázek.jpg 132.24 KiB thumb_up0thumb_down

08.01.2012 - 14:57:32
00
použijem Minikinovú mapu...http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=sk&msa=0&msid=108441556952614393176.000444600d66e0a51d305&t=h&z=13
08.01.2012 - 17:11:18
00
Mapa je fajn ale z nej ziadne udaja nevycitas.
08.01.2012 - 17:23:46
00
Mapa je fajn ale z nej ziadne udaja nevycitas.



Mustang si to išiel prebehnúť ,takže akonáhle dorazí z Čergova
podá hlásenie a detaily :beer: :handshake:
08.01.2012 - 17:33:58
00
keyboard_arrow_up