Chcem sa podeliť o nepríjemný zažitok z Málinca.Moja životná partnerka Tatiana Vančová
Nastúpila na svoj šiesty maraton v tejto sezone v Malínci. V predchácdajúcuch piatich sa jej podarilo vyhrať svoju kategoriu,aj keď posledný v Košiciach len o 3min.Čakali sme kedy toto štastie pominie a stalo sa. Po dojazde do cieľa v Málinci zostala šokovaná keď uvidela Rafanidesovú v cieli čuduj sa svete o 38min.skôr.Kedže sibola vedomá,že od ôsmeho kilometra bola pred ňou a nikde ju nepredbehla tak sme požiadali
o preverenie výsledku organizátora.Po konfrontacii oboch pretekárok sa Rafanidesová
vzdala výsledku.mysleli sme si že je to vybavené, pretože čas Rafanidesovej bol neskutočne dobrý až nereálny.Kto si pozrie výsledky od začiatku sezony pochopí.Čuduj sa svete,ale o 3 dni nastala vo výsledkoch zmena Rafanidesovej uznali čas a diskvalifikovali Vančonú. Na moju otázku prečo som dostal od pána Grossa odpoveď citujem:za podvodné správanie a skrátenie trate.Ďalej odmietol so mnou komunikovať. Neviem kto v tomto prípade zahral ale myslím si že p.Kijdaj.Aby som to zhrnul.Vančová si skrátila trať aby prišla 38min. za Rafanidesovou ktora ju tento rok neporazila a aj napriek tomu že bola druhá mala tú drzosť sa ísť sťažovať. Neviem či niekto normálny tomuto uverí,ale je to tak.
Na koniec len rada ostatným,ak sa chcete stažovať overte si či to nieje niekto z funkcionárov,organizátorov,alebo ich mileniek ak áno tak radšej držte hubu.
Vtomto prípade šport dostal riadnu facku. Slama Jozef
02.08.2012 - 20:14:19
00
Pán Slama, pozrite si diskusiu po maratóne v Partizánskom vlani. Tam pani Rafanidesová asi podobným spôsobom "záhadne" predbehla na posledných 5-10 km Janku Madarászovú. Protest usporiadateľ neriešil.
Ďakujem Vám za objasnenie výsledkovej záhady z Málinca. (niekto asi musí vyhrávať za každú cenu)
S pozdravom Milan Schurger

EDIT: pridal som link na mnou spomínanú tému do témy maratónu


Naposledy upravil milsu dňa 02.08.2012 - 20:37:42, celkovo upravené 1 krát.

02.08.2012 - 20:29:08
00
podajte oficiálny PÍSOMNÝ protest,
pošli ho na vedenia CMS a kopiu na SZC a žiadaj spať pisomne vyjadrenie s odôvodnením
ak to budu ignorovat .... podhoď to "bulváru" aj s tým čo si tu napisal a aku odpoved si dostal
02.08.2012 - 20:31:51
00
bolo to cudne aj inym, pisali o tom v teme post607131.html#p607131
02.08.2012 - 20:33:20
00
hádam ešte je nejaká možnosť, dovolať sa spravodlivosti...hm, posledný týždeň sa nejako roztrhlo vrece s prúsermi na maratónoch...
02.08.2012 - 20:33:21
00
p.Slama, dovolil som si skopirovat vas prispevok do temy 'Malinec'. Sam som sa zucastnil maratonu a rozhodnutim organizatorov som mimoriadne prekvapeny a tiez ma taketo rozhodnutia rozhorcuju. Subjektivne si myslim, ze sa stala velka nepravost voci p.Vancovej. Nechapem preco nie je k dispozicii oficialne vyjadrenie. Mozno by bolo dobre v tejto diskusii pokracovat v teme 'Malinec'...
02.08.2012 - 20:34:54
00
Vlani v Partizánskom bola Vančová tretia takže viem očom píšem
02.08.2012 - 22:16:00
00
a nie su niekde dake fotky z trate kde vidno v akom poradi boli za sebou?
02.08.2012 - 22:18:38
00
Protesty sa riešia po zverejnení výsledkov, s vkladom ktorý je určený v rozpise pretekov. pokiaľ nieje, treba ho podať , písomne, najneskorej do 15 min po zverejnení výsledkov. do výsledkovej listiny sa píše - miesto, dátum, názov pretekov, riaditeľ, hl. rozhodca atd. Hlavný rozhodca riesi protest,ktorý musí byť vo výsledkoch zapísaný . Pokiaľ bol podaný písomne,v termíne na to stanovenom,spôsobom aký uvádzam, malo by to byť prejednané či bol,alebo nebol protest opodstatnený .
Nebol som tam, tak neviem posúdiť situáciu.
to len pre radu a ozrejmenie ako na to do budúcna.
02.08.2012 - 22:27:20
00
Roman. ale keď som to dobre pochopil (a bol som v Málinci) tak po odchode z Málinca bol výsledok: Vančová 1. a Rafanidesová DNF. O 3 dni sa výsledok "zmenil".
02.08.2012 - 22:36:16
00
Najhoršie je, že to robí zlé meno celej sérii a pritom to je o hobby.
Pozrite sa koľkých maratónov sa vlani zúčastnila Janka Madarászová po Partizánskom.
02.08.2012 - 22:43:09
00
Ja som tam bol, aj ked uple detaily nepoznam. Podla prvych vysledkov vyhrala paniR 43min pred paniV. Bol podany protest a paniV bola vyhlasena za vitazku a paniR nebola klasifikovana. Aj na sao-tatry boli uvedene taketo vysledky. Nasledne o dva dni(!!!) na sao-tatry za vitazku je oznacena paniR a paniV je DSQ.
RBpro: Podla mna co pises ohladne pravidiel nebolo v praxi dodrzane! Ako je mozne niekolko dni po preteku upravovat vysledky?


Naposledy upravil Johny2 dňa 02.08.2012 - 22:47:55, celkovo upravené 1 krát.

02.08.2012 - 22:45:32
00
Nebol som tam, neviem, len som napísal, to sa musí aj zapísať do výsledku, každý protest atd. Ošetrenie lekára, skrátka všetko aj diskvalifikácia a za co.
skúsim sa popýtať kompetentných co sa to tam dialo.
02.08.2012 - 22:45:48
00
Roman dík, daj potom vedieť.
02.08.2012 - 22:48:34
00
Ja som nepodal protest len som požiadal p.Sakalu aby preveril p.R na kontrolách.Potom ich spolu konfrontovali a p.R sa sama vzdala vysledku,preto bola na pretekoch dsf.
02.08.2012 - 22:51:21
00
keyboard_arrow_up