1. Zimný Maratón (2. ročník)

23.01.2010
MTB maratón
Marianka (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Ja som bol vcera tiez na Kobyle a myslel som, ze ma asi roztrhne, tak strasne zle sa mi uz davno neslo, moja priemerna rychlost aj do maleho kopca sa pohybovala pod 5-6km/h samozrejme s takmer vypustenymi dusami. Tak som ani nepresiel to co som chcel a isiel som radsej okolo Moravy.

Tak sa možno mýlim a nahováral som si to. Alebo sme šli s popusteným pneu akurát taký úsek, kde sa to dalo. Ale cestou tam sa veľmi nedalo, tak neviem. Ak nebudem lenivý, urobím test a prejdem tú istú trasu aj dnes, aby som bol objektívny.

PS: Kto tlačí, ten ide. :P
16.01.2009 - 09:09:14
00
posielam report z včerajšieho výjazdu sparingpartnera ... (Canyon RC 100/85)

Priblizim ti moj vcerajsi vyjazd aby si mal predstavu co ta caka na maratone. Bol som usek vojenska, asfaltka cez Slivu a Spariska, cervena, singlac a Koliba. Tychto trapnych 26km som isiel 2,5 hodiny. Z toho bolo polka po udrziavanej ceste takze priemerka cisto les bola asi 6kmh. Skoro ma *****!!!!!!!!! Tolko som nenadaval asi na vsetkych vyjazdov za cely minuly rok dokopy. Ked som siel po asfaltke od konecnej busu po tej roztopenej brecke tak som si pripadal ako keby som mal 5 promile. Mohol som robit co som chcel ale rovno som nesiel ani keby som sa posral. To som vsak este netusil co ma caka na cervenej... no a uplna pikoska bol singlac. Singlac som siel pol hodinu. Na nom som sa desatkrat zdrbal. Nebolo mozne 10krat za sebou slapnut do pedalov, prevod 1-3 bolo vela a to som siel dole kopcom. Useky s 1% stupanim som musel tlacit. Vyzeral som ako z 10promile a tromi alzheimrami v pokrocilom stadiu. Cervena je normalnym stylom neprejazdna. Je prejadzna stylom drb, tlacenie, vypinanie pedalov, drb na zem, tlacenie... Od konca singlacu po Kolibu som musel tretinu useku tlacit a zvysok slapat na 1-2 kde ma hadzalo jak maleho chlapca a z pedalov som sa vypol asi stokrat aby som sa nezdrbal (a to som akoze siel po ujazdenej asfaltke). Na sracky rozbity som, taky unaveny som este asi ani nebol na bajku. Udrziavanie rovnovahy bolo asi narocnejsie ako slapanie samotne.

Zaver z mojho vyjazdu je asi taky ze idem do prdele a ne na maraton. Toto s maratonom nic nema, je to masaker a je to otom kdo sa rychlejsie dotacka do ciela ....
16.01.2009 - 09:16:38
00
pekne pekne :mrgreen: zajtra to bude veselé
16.01.2009 - 09:37:23
00
ja stale hovorim ... my posledni uz budeme mat vyjazdene od "pretekarov"
16.01.2009 - 09:38:57
00
posielam report z včerajšieho výjazdu sparingpartnera ... (Canyon RC 100/85)
Chcel som napisat nieco v podobnom duchu o mojom vcerajsom vyjazde, ale potom reku, asi mam zle plaste, slabu kondicku, nechcem vypadat, ze neviem jazdit a na pricine urcite nie je ten sneh.
Ale po precitani tohoto tu viem ze som v tom nebol sam. Tiez som si ponadaval, este ze ma nikto nepocul.
Takze z mojej strany urcite na ziadny zimny maraton nepojdem, aj ked to bude odhrnute alebo lepsie pocasie.
16.01.2009 - 10:43:58
00
dobre to bude :twisted:
16.01.2009 - 11:03:17
00
este viac ludi by tam malo ist sa znicit nech to dobre ujazdia a povalaju :) este ked to tam prejde parkrat traktor a stvorkolky bude to dobre :twisted: a ja tlacit urcite nebudem lebo nemam na to boty :D
16.01.2009 - 11:17:41
00
Povodne som si takyto maraton chcela ist vyskusat aj ja, ale uprimne sa musim priznat, ze by to bolo asi nad moje sily. Tak Vas s havinkom prideme aspon povzbudit a pofotit par fotiek. Drzim vsetkym palce! :wink:

Už sa teším(e), ako nás bude tvoj havo "povzbudzovať". Stačí ho pustiť a... :D

PS: Kto nepríde, je srákora. :D
16.01.2009 - 11:34:37
00
...a dnes je pekne teplucko takze to bude pjekne čvachtavé... :lol:
16.01.2009 - 14:40:09
00
Skor si myslim, ze to bude pekne namrznute... Tym, ze to dnes pustilo, v noci primrzne, takze este pred obedom by to mohlo byt na tienistych miestach ako na smyklavke...:o)
Este, ze usporiadatelia trosku upravili trasu, voci letnemu maratonu... Asi si clovek nevyberie... bude smyktat, ci vpredu, ci vzadu...takze i Lapaloma sa ma na co tesit... :D
Ale inak drzim palce...bohuzial nemozem sa zucastnit na bike zo zdravotnych dovodov, ale skusim na trati Vas niekde zvacnit, tak mi potom pocas jazdy moc nenadavajte... :wink:
Snad sa uvidime v cieli pretekov...
16.01.2009 - 14:52:53
00
trat bude dnes a aj zajtra rano pred pretekmi prejdena traktorom a stvorkolkami, netreba sa bat v lete mikulasa
16.01.2009 - 14:56:47
00
kde sa stretávate a o kolkej? prídem sa pokochať pohľadom na vás.
povinnosti prevládli nad dilemou zúčastniť sa.
PS: Kto nepríde, je srákora. :D
srákora 1 sa hlási.
16.01.2009 - 15:01:36
00
trat bude dnes a aj zajtra rano pred pretekmi prejdena traktorom a stvorkolkami, netreba sa bat v lete mikulasa

takže ked uvidíte niekto bikera nalepeného na predku traktora, alebo štvorkolky, tak to bol testovací biker :lol:

sorry za OT
16.01.2009 - 15:06:31
00
ostava iba dufat aby sa nestalo to, coho sa obava kazdy biker ktori zajtra startuje :)

sneh nam troska rozmrzol a v noci spat zamrzne, dufam, ze v lese ostal prizemny mraz a nic take sa nestalo lebo inak by bol zajtra masaker :(
16.01.2009 - 17:39:21
00
kedze sa neroztopil sneh v "Peetrzke" hore to bude ok...
16.01.2009 - 18:25:50
00
keyboard_arrow_up