este nikdy som na maratone nebol a uz by som chcel
myslite ze je dema HORAL vhodny na zaciatok ked mam v lese vecsinou priemernu rychlost 16 na trase pezinska baba a spet s bieleho kriza v bratislave.
22.05.2007 - 16:35:37
00
pod teraz do Partizanskeho a budes mat tenkrat poprve za sebou...
22.05.2007 - 16:51:44
00
Horal je na zaciatok uplne idealny, u mna to bol pred par rokmi tiez prvy marton, len budes trochu prekvapeny, aka "vyzehlena" je hrebenovka na Babu... ak to porovnas s profilom Horala... :D

ale ako Matt vravi, necakaj do augusta, zacni uz v maji... 8)
22.05.2007 - 17:07:40
00
nevadi ja som chcel tou babou vediet ze ci neckoncim posledny daleko za ostatnymi ze ked ste tam boli tak ze ci tam su aj asi taky bikery ako ja s priemerom na babu okolo 16, 17

a chcem horal tu 66 km nie tu 120 ci klko
22.05.2007 - 17:33:09
00
to je jedno kolki skoncis, prist do ciela je vyhra :)
22.05.2007 - 17:53:12
00
ak si dobre pamatam, tak pred rokom mal prvy Krejzi nieco cez 17 km/h, takze mozno budes aj na bedni... :)

alebo si z kategorie ako ja, ktory som presiel hreben na Babu milionkrat a zacal mi liezt na nervy, a tak som objavil maratony - a zacal spoznavat sqele trasy po celom Slovensku - niekto mi to pekne oznaci, niekto ma nakrrrmi, aj pobavi, proste pre zabavu, aj ked mozno posledny v cieli... 8)
22.05.2007 - 18:14:18
00
presne toto som riesil aj ja pred 2 tyzdnami bol som 1. raz na maratone, v Pravenci trvalo mi to 2 hod 3 min a za sebou som nechal asi 25 pretekarov
isiel som dotoho tiez len aby som nebol posledny .
Ale ked budes mat stastie nemal by si byt posledny lebo ked chyti niekto defekt uz sa to tazko dobehuje pokial nieje nejaky super manik - (tych je ale dost ) tak taky by ta uz nemal obehnut alebo niekoho diskvalifikuju a nebudes posledny ale ako bolo spomenute v prvom maratone nejde o umiestnenie ale o dojazd . priemernu som mal 17,8 . ked si tam nieco uvadzal mozes porovnat. treba ale povedat ze partizanske bude trosku ine o com hovori aj prevysenie . Ale kludne pridi budes to mat za sebou
22.05.2007 - 19:07:43
00
presne toto som riesil aj ja pred 2 tyzdnami bol som 1. raz na maratone, v Pravenci trvalo mi to 2 hod 3 min a za sebou som nechal asi 25 pretekarov
isiel som dotoho tiez len aby som nebol posledny .
Ale ked budes mat stastie nemal by si byt posledny lebo ked chyti niekto defekt uz sa to tazko dobehuje pokial nieje nejaky super manik - (tych je ale dost ) tak taky by ta uz nemal obehnut alebo niekoho diskvalifikuju a nebudes posledny ale ako bolo spomenute v prvom maratone nejde o umiestnenie ale o dojazd . priemernu som mal 17,8 . ked si tam nieco uvadzal mozes porovnat. treba ale povedat ze partizanske bude trosku ine o com hovori aj prevysenie . Ale kludne pridi budes to mat za sebou


tak posledny by si nemal byt, v pravenci co som predbiehal poslednych(defekt) tak to bola daaka rodinka otec s dcerkou a isli pekne v klude pomalicky(ako v nedelu) typujem ze sa aj zastavili na priehrade a poobzerali si okolie.A co s a tyka priemerky : prvy na polmaratone mal 26.64, a posledna 8.80. takze posledny by si urcite nemal byt
22.05.2007 - 19:13:37
00
Zdravim bikeri !

Ja sa tento rok tak tiež chystam na Horal. Pojdem ho prvy krat, ale možem povedať, podľa toho čo som počul od kolegov bikerov :P spod Tatier, je to veľmi dobrá akcia. Jazdí sa v členitom horskom prostredi, parádne prevýšenia a zjazdíky, proste super, jedine čo by tuto akciu mohlo pokazit, tak asi len velmi zle počasie, ale ak trochu poprší, dá to tomu tu pravu atmosferu a chut :P MTB maratonov. Ak by ste chceli vedieť viac navštívte http://www.horal.sk
22.05.2007 - 19:42:32
00
este nikdy som na maratone nebol a uz by som chcel
myslite ze je dema HORAL vhodny na zaciatok ked mam v lese vecsinou priemernu rychlost 16 na trase pezinska baba a spet s bieleho kriza v bratislave.

horal lazy bol moj prvy maraton a prezil som. urcite to skus.
vec ktora riskujes je ze zmeskas par vybornych maratonov ktore su pred nim. napriklad Partizanske :)
23.05.2007 - 12:53:43
00
ja to teda skusim a za vysledok sa nebudem hambit , na to ze mam 15 tak aj posledny mozem byt

a inac dajte mi nejaky link na to partizanske :D
23.05.2007 - 13:38:43
00
pozri si www.ck-mak.szm.sk

slubujem, ze posledny nebudes a lutovat tiez nie... :)
23.05.2007 - 13:41:14
00
Neviem ci poznas minulorocnu "lady maraton" pani Evu. Na kazdom maratone konci takmer na konci a nevzdava to. Ma rada pohyb, atmosferu podujati, tak necakaj na Horal, skus to co najskor a na Horalovi uz budes vediet ako na to. A posledny urcite nebudes, chystam sa tam aj ja.
23.05.2007 - 13:47:45
00
su aj nejake maratony v okoli bratislavy v tomto obdobi pretoze do partizanskeho by ma nemal kto zaviest. mohol by som akurat presvecit otca niekde do okolia bratislavy.
23.05.2007 - 13:58:15
00
zial, svatojursky uz nestihnes :? , ale este mozes "Karpatskeho vlka" 14.07. a "Stupavsku 50ku" 04.08.
23.05.2007 - 14:31:02
00
keyboard_arrow_up