Podľa mňa sú tam horšie úseky...100% tlačenie je na kopec nad bufetom Homôlka, ten kopec fakt nemám rád...


Presne ten nemam rad ani ja, uz sa tesis na obcerstvovacku, ale predtym musis zvladnut 150 m prevysenie, vacsinou tlacenim. Druhy taky blby kopec je hned za Iliavkou, ta prekliata strma luka...


aaaaleluka za iliavkou sa ide 1 3 pripadne 1 4 ...


ja som ju minuly rok tlacil a vobec som sa nehanbil...radsej som si vychutnaval dobre pagace co boli na obcerstvovacke :lol: ...katko moze dosvecit ako som sa nimi tlacil :)
22.08.2007 - 22:12:19
00
bol teraz niekto jazdit po trati? je to velmi blatove, ci treba obut traktorove pneu :?:
23.08.2007 - 09:13:14
00
bol teraz niekto jazdit po trati? je to velmi blatove, ci treba obut traktorove pneu :?:


aha aj dury ide, snad sa uz konecne stretneme... :o

tak mne sa po Horalovi prezuvat zatial nechcelo...
23.08.2007 - 10:32:56
00
No jak sa to nebude dat odjazdit na Fast fredoch tak asi ani nepojdem. Kedze sa mi moc ist nechce a musim ist vlakom tak ma dokaze odradit kazda somarina.
23.08.2007 - 11:43:57
00
ja som praveze vcera prezul, lebo som tam mal 2.3" a s tym sa mi nechce, kedze som sa rozhodol, ze vyskusam aj ja tu dlhu trat, ked ste tak pekne opisovali zazitky z krejzi horala..
(len dufam ze to vydrzi moj ram:) )
23.08.2007 - 11:52:20
00
V sobotu staviam beachflag ja... 8)
23.08.2007 - 14:16:52
00
Ja som si dal tu cast z N.Dubnice do Teplic (omšenia) predvcerom (den po tej mega burke) tam je to prekvapivo bez blata aj ked mokre - obuv Noby Nic.... :wink:
23.08.2007 - 14:45:53
00
V sobotu staviam beachflag ja... 8)

práve som sa išiel opýtať či ho berieš :wink:
kde bude?
23.08.2007 - 15:26:56
00
Niekde pri starte, neboj, urcite ho neprehliadnes 8)
24.08.2007 - 09:37:25
00
tak zajtra sa tam vidime ;)
idem tu basic trasu, z bratislavy vlakom.
24.08.2007 - 22:16:46
00
po tom co vsetky moje doterajsie akcie boli v blate a hnusnom pocasi s tym ze po kazdej som si povedal nikdy viac...tak dneska som si to dokonale uzival.
bol som sice iba detsku trasu a siel viac menej treningovo, ale musim povedat ze "maratony" na sucho sa mi celkom pacia:D
pohyboval som sa okolo 20 miesta, v kazdom kopci som obiehal skupinku asi 10 cyklistov, ktori ma vsetci nasledne obehli dole kopcom(zjazdy nie su zrovna moja silna stranka), a tak ked sa to stalo hadam 7 krat tak uz som mal z toho iba srandu, oni tiez.
celkovo vsak dnesny den hodnotim super a nelutujem ze som vyskusal dubnicak. jak bude dobre pocasie tak buduci rok pojdem urcite zas.
25.08.2007 - 21:04:28
00
Ja sa tiez pridam...bola to kraaasa. Dlho som sa rozhodoval, ci mam ist hard alebo klasik a nakoniec som rad ze som siel Harda. Mal som sice sem-tam nejaku krizu, najma medzi 80-90 km ale to k tomu predsa patri. Ale ta trat..mnam, tie serpentiny na zaciatku(vedia iba ty co sli hard :) ), kopec krasnych singlikov v lese. Aj Baske bolo fajn ale na tie serpentiny sa to nechyta...
Doteraz som jazdil iba polmaratony a tam je to uplne iny styl jazdy. Ked idete dlhu, tak vas az tak nestve, ked vas niekto trhne, tu bojujete skor sami so sebou a s prevysenim. Na obcerstvovackach som si fakt uzival, nielen prefrcal a natlacil do seba jeden banan ako na kratkych tratiach...Nasiel som si dobry psychologicky trik ako sa oklamat ked bol ciel este tak daleko..vzdy som si hovoril, kolko je to na najblizsiu obcerstvovacku ,a ako sa tam natlacim, a potom na dalsiu a dalsiu, az som bol v cieli :) Ale myslim, ze tak to robi asi vascina :lol:
Proste to bola parada, fakt som si to paradne uzil a vsetci co ste neboli tak si trhajte vlasy :twisted:
No a teraz sa mi uz Katko konecne nebude smiat ze jazdim iba "detske" trate...a to ma tesi najviac :lol: :lol:

A samozrejme by som rad podakoval ludom co to vsetko zorganizovali...good job 8)
26.08.2007 - 00:49:50
00
Mno ja som bol tkzv. detskú trať :) ale nehambím sa za to :), chcel som ísť tento rok Klasik ale išiel som s bratom, ktorý si kúpil bicykel len pred mesiacom a nikdy nič podobné nešiel, mno, už ráno keď som vyrážal z Trenčína som cítil že niečo nieje v poriadku, také tie nepríjemné pocity v bruchu, prvé stúpanie z Dubnice pohoda, brat mi stíhal taktiež takže som na neho nemusel vôbec čakať, čo viac som si mohol priať? Zdravotne všetko v poriadku, síl som mal viac než dosť tak som si povedal super, toto zvládnem v pohode :D, mno, v pohode bolo len po prvú občerstvovačku, ako som si tam dal yonťák tak v prvom stúpaní z dediny to prišlo, kŕče v bruchu, musel som zastať a bratovi to značne vyhovovalo, aspom si oddýchol, musel som posedieť na kmeni asi 10 minút nakoľko som na bicykli kvôli bolesti nemohol ani sedieť, potom mi to trošku povolilo tak som sadol a šlapal, brucho prestalo bolieť a odrazu som mal síl a síl, išlo sa mi dobre, minimum tlačenia, sem tam každých 15 minút čakanie na brata a prepadnutie o niekoľko pozícii ale vôbec mi to nevadilo, bol som rád, že mám na koho čakať, je super keď máte niekoho v rodine s kým môžete jazdiť, brat už bol síce v koncoch asi pri 20 km, zjazdy mu robili problémy lebo tretry mal druhý deň :) ale zvládol to, najviac demotivujúco na mňa pôsobila jedná krásna lúka hned po občerstvovačke, myslím 3-tej ktorú skoro každý tlačil, vyšlapal som asi 1/3 ale potom som zistil že to bola asi chyba lebo som nevládal do toho kopca ani tlačiť :D, gratulujem borcom čo to vyšľapali lebo ich skutočne bolo len veľmi málo :), mno a v zjazde do dubnice som išiel s kolegom z klasiku, bola tam krásna zákruta v ktorej už bolo asi 10 šmykov, ktoré mierili do kríkov a tak kolega nasledoval tieto kríky, ja som bol našťastie asi 7 m za ním tak som to stihol dobrzdiť ale len tak tak :D, keď som ale zbadal dubnický asfalt som bol neprekonateľne šťastný, síce bez brata (neviem kde zaostal), ale šťastný, len som dúfal že tú zákrutu pred kríkmi zvládol :O, spokojný som bol až keď som ho zbadal v ciely. Organizácia celej akcie bola perfektná, značenie dokonalé, tento maratón stojí za to a užijete si ho či pôjdete basic, klasik alebo hard pretože na dĺžke až tak pri zážitkoch nezáleží, na hard pôjdem možno tak za 10 rokov, resp. nikdy a klobúk dole pred borcami čo ho úspešne dokončili.
26.08.2007 - 03:52:00
00
No Takze, Dubnica sa ma zas raz vydarila... Počasie,trat,Umiestnenie,ludia. čo dodat.

Kezde sa tu stali velmi oblubene dlhe litanie(reporty) z eventov tak pridam aj ja ten svoj. začalo sa to 8:50 ked som marne hladal Duda na starte hardu.pak uz len banan,iont a 10:00 start.uz na 3 zakrute v dubnici som vedel že niečo nie je v poriadku.Tero v predu točil 27 a ja som ledva uslapal.Vravim si, Domino mal si cez ten tyzden aspon raz sadnut na ten bike.A tak prislo krasne rokmi vyslapae stupanie nad omsenie.(tento rok som bol na dubnivi 4 krat)mne došlo, ano došlo mi na 3km, ku koncu som mal pocit ze idem na dedovej liberte 8), ešte že bolo tolko fotografov v zajzde, aspon si pak mozte pozriet moj znechuteny vyraz . Ked mi pak v Omseni clen rodiny povedal ze "si 20" az som sa hambil. Preto som nastupil na baske, ktore vsetci tak mystifikujete a zahalujete ho do rúška niakeho "hard kopca" pricom su to len frekvenčne serpentinky po krasnej svažnici. :) hore som vylial voduvodu a upaloval z baske prec, hned v prvom klesani som sa skoro zrakvil no v poslednej chvili moje Micheliny X´tream 2.0 ukazali co je v nich. :) kdesi v okoli trtavky na lukach mi niaky tipajz krici 13sty. Ani neviem kde som tych 7 klasikov obehol.napriek tomu že vtedy bolo slniečko naozaj neuprosne. začali sa mi nohy konečne krutit, stupania na homôlku si nepametam :D obcerstvovacka na homôlke. CHcel som sa zdržať, no ked jeden chlapec po mojom prichode na obcerstvovacku zahlasil "a mame tu prvu ženu" radsej som sa pobral hned dalej.tymto ho inak zdravim. Za obcerstvovackou zacala krasna nahanačka s dalsim klasikom ktory vsak nezvladol finalny "padak" cez trnky ci co to bolo, istotne viete o čom hovorim. Nastastie ze v dolnej porube som mal pred sebou dalsieho klasika s ktorym sme s prehladom nad 45km/h presli tu hnusnu asfaltku(ako inak nestriedal som.fuj ale som ja nevychovany). Luky okolo slopskeho vrchu boli FUN, predbiehalo sa BASIC osadenstvo, kopa znamych tlaciacich tvari,to pak cloveka nakopne ked obiehate ludi tlaciacich ludi s prevodom 2,2.za lukami pak trocha techniky a uz bola horna poruba a to krasne dlhovlase dievca v plavkach. Srať na pozíciu, "ahoj, naleješ mi vodu do Camelu?" ešte že mam zrkadlovky bryle, mohol som si ten pohlad, nepozorovane a nevynne uzit do sytosti. "možeš este trochu?" a ten vizualny orgazmus prisiel znova. Az prichod klasika s ktorym som tahal asfalt z poruby ma prebral do reality a ja som sa musel s mojou kráskou-láskou rozluciť, to som vsak uz bol kdesi pred iliavkou kde ma cakal Stumpjumper carbon 07, moj cyklistický tatko, ktorym ma potiahol do ciela ako sme sa doma dohodli(skoro som skapal), este vsak predtym sme si vychutnali dvocha tlačiacich klasikov na luke z iliavky(sorry Ivan ale to sa ma predsa tahat!!)a pak už nas cakala len zvlnena svažnica na velkej placke. a nechutny rozbity asfalt do ciela. pardon skoro som zabudol na niakeho Bejzika, ktory dlho odolaval nasim 45-50km/h do ciela. Z pôvodneho trapenia do omšenia a vypekaniu na lukach za baske, sa stal krasny maraton a z povodne uz vopred vzdaneho preteku sa stalo celkove 4 miesto v mužoch a len oci pre plac :cry: A usi pre pitchung od "tatka" že zas 4. vravim *ebať nato, nasledoval maratonsky ritual PSGP(pivo,sprcha,gulas,pivo) ani som sa nenazdal a po 2,5hod po mojom prichode sa dovalili dvaja kigoni zvani Dudo a Lagonda.Zjavne zničení ale stastní.Tak sme sa zgrupili a debatovali stylom Bike,Sex,Chlast,Bike... :), ALe padlo aj par rozumnych a konštruktivnych debat.Par dobrych napadov. vceku fun.Neskor aj Root nas prisiel pozriet.Taka little Mtbiker schôdza. Schôdza vdaka ktorej som skysol pri pive v dubnici až kym slnko nepadlo za obzor,vdaka ktorej sme odchadzali medzi poslednymi z amfiku.chalani nasačkovali tie CTM-ka do auta a namna čakalo este 30km cesta na biku domov. ale o tom potom... s vetou "zas mi ušla bedňa" sa svami lucim a uvidite ma o rok :) . na štarte :D ...


Naposledy upravil LittleFox dňa 26.08.2007 - 11:38:39, celkovo upravené 1 krát.

26.08.2007 - 11:24:36
00
50km/h..to bol cestacky maraton alebo co?
26.08.2007 - 11:28:07
00
keyboard_arrow_up