Pretek pekny. Vyborny zaciatok nikto nezavadzal mohol som ist dlho svoje tempo. Trat poznam naspamat napriek tomu som zle odbocil.. "Nove znacenie" na preznacenom useku bolo naozaj velmi doverihodne. Keby nebolo ziadne tak idem po pamati a nic sa nestane. V tomto bode sme sa vracali velka skupinka a predbiehat sa dalo uz len v stupaniach. Patbojarsku sme isli v takom vlaciku ,ze dva krat sme uplne zastali kvôli pomalsim v predu. Zaverecne klesanie zase vlacik. Skoda toho konca.
22.08.2015 - 21:19:11
00
Sranki presme na toto som myslel ked som to skor spominal. Tiez nehovorim ze to chodi samo a netreba slapat. Ale malo by to byt len o tom co ma clovek v nohach.
22.08.2015 - 21:20:29
00
A kde presne to bolo preznacene? Lebo ja som musel ist tak po pamati, ze som si to ani nevsimol.
22.08.2015 - 21:22:58
00
Sranki presme na toto som myslel ked som to skor spominal. Tiez nehovorim ze to chodi samo a netreba slapat. Ale malo by to byt len o tom co ma clovek v nohach.

Roman,podaj hlasenie o maratone,a ako si dopadol:-) ?!
22.08.2015 - 21:30:09
00
16 "bikerov" na e-biku na starte maratonu je uz slusne zastupenie. To tu este nebolo, no zda sa, ze popularita e-bikov bude len narastat. Inak climber88 budem rad ked nebudes urazat moje rodne mesto Bratislavu, Dakujem
22.08.2015 - 21:34:29
00
Cas prveho na e-biku 1:14 a cas prveho na normalnom biku 1:20. Na zaklade tejto informacie e-bike na maratone naozaj nema co hladat.
22.08.2015 - 21:48:57
04
ja to napisem uplne jednoducho: elektrobike = pre mna MOTORKA toto nema co robit na cyklomaratone. je to obycajna bratislavska komercia, takto moze uvazovat len primitivny bratislavsky rozum, zachvilku si tam pustite aj auta sak co hlavne nech je plno. Kde sa podela myslienka skutocneho sportu? Co ludia, ktori tvrdo trenuju? Je to doslova vysmech

E-biky mali vlastnú kategóriu aj na Vlkohrone (9.5.2015 - www.wlkohron.sk). takže žiadna bratislavska komercia.
Je to o tom či to ľudia chcú, ak áno, tak prečo nie.
22.08.2015 - 22:07:06
00
E-biky mali vlastnú kategóriu aj na Vlkohrone (9.5.2015 - http://www.wlkohron.sk). takže žiadna bratislavska komercia.
Je to o tom či to ľudia chcú, ak áno, tak prečo nie.


Milan, doteraz som s Tvojimi príspevkami na fórume suhlasil. Vždy si sa vyjadroval k veci a debatu si dokázal usmerniť vždy na pravú mieru. Vyjadrenie k problému E-bikov nie je z tých s ktorými súhlasím. Poviem to teda takto : komercia ako hovädo! Pozri výsledky E-bikov a uvidíš. Súhlasím s príspevkami cyklistov, ktorí proti spoločnej súťaži s E-bikmi majú opačný názor ako Ty. Tato kategória patrí do súťaží, ktoré majú motorický, alebo elektrický pohon. Medzi cyklistov táto kategória určite nepatrí. Verím, že celá cyklistická verejnosť s možnosťou spoločných súťaží s E-bikmi aj napriek komercii sa proti tomuto postaví. Chceš aj Ty, ktorý si absolvoval toľko maratónov dehonestovať to najkrajšie, čo na cyklistike je? Ak áno, tak dajte návrh na spoločné súťaže aj so "žiletkármi", prípadne aj na majstrovstvá Slovenska, MS, a možno s Vašimi komerčnými iniciatívami bude súhlasiť aj Slovenský olympijský výbor.
Čo dodať!?
22.08.2015 - 22:58:54
04
problem je okrem ineho aj ten, ze mnoho ebajkerov ma slabu techniku jazdy. myslia si ze motor za nich vsetko vyriesi a potom to vyzera tak, ako opisali ucastnici vyssie.
ked uz si ludia musia kupovat tie ebajky, tak skoda ze predtym nemaju najazdenych zopar rokov v terene, to by im pomohlo. teraz to totiz vyzera tak, ze si to kupi hocikto kto na to niekde videl reklamu.
22.08.2015 - 23:23:57
00
Pretoze na klasickych bicykloch tam samozrejme pretekaju len profesionalni pretekari a ziadne naskusene lamy...
22.08.2015 - 23:41:22
00
ale neskusena lama na normalnom biku ta nepredbehne 3x do kopcov a ty ju potom nasledne nemusis zase 3x obiehat v zjazde. neskusenu lamu na normal biku vidis len na starte a potom uz nikdy.
22.08.2015 - 23:47:25
07
iron.hide, dovolím si nesúhlasiť s tvojou poznámkou o neskúsených lamách. Bežne sa na maratónoch stáva, že je jeden lepší do kopca a druhý z kopca a vzájomne si "zavadzajú" na svojich slabších úsekoch.
23.08.2015 - 00:04:26
01
okrem toho sa bezne stretavaju ludia z roznych trati, takze lamy z kratsich trati mozu zavadzat castejsie na roznych usekoch
23.08.2015 - 00:12:26
02
Sutaz ebikov je ako sutazit o to kto ma viac penazi na lepsi ebike. To je cista zabava,myslim ze s vykonom to nema vela spolocneho,ale dolezite ze aspon nesedia pred pc.
23.08.2015 - 07:53:28
02
E-biky mali vlastnú kategóriu aj na Vlkohrone (9.5.2015 - http://www.wlkohron.sk). takže žiadna bratislavska komercia.
Je to o tom či to ľudia chcú, ak áno, tak prečo nie.

16 kusov? Tak to je uz slusna zaujmova skupina. :D
23.08.2015 - 08:06:11
00
keyboard_arrow_up