Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
podla mna prsat bude fakt az poobede lebo dnes fuka stredne silny juzny vietor a oblacnost ide z ceska cize zo severozapadu..takze pokym to sem dojde si kazdy prejde trat ktoru chce a nic mu v tom nebude branit :)
21.08.2009 - 13:28:34
00
Som rad, ze tu na fore je tolko znalcov z oblasti meteorologie, ale skutocne k tomu netreba pisat 3 strany. Staci pockat na rano a pozriet hore a prip. aj aktualizovaneho Aladina (21.08.2009 18 hod resp. 22.08.2009 00 hod) a hotovo. Urcite rychlost presunu frontu neovplyvni ziadny z nahodnych tipov ci a kedy bude prsat. :)
21.08.2009 - 13:38:06
00
Najviac nastve, ked vsetci pisu , ze jako bude prsat a domov pridem s upalom :D
21.08.2009 - 14:33:00
00
tiez sa pozastavujem, ze takmer pred kazdym maratonom na minimalne na jednej strane prebera pocasie.
ano, je pravda ze to ovplyvni priebeh preteku, ale je to naozaj az take podstatne? chapem, ak sa niekto opyta ake bolo pocasie v danej lokalite posledny tyzden, z toho si vie spravit usudok ake si ma obut plaste, podla predpovede sa moze akurat rozhodnut ci si zabali do do batoziny aj plastenku, prip. nieco ine proti dazdu, blatniky a pod.. to, ci si to zoberie aj na trat sa uz rozhodne na mieste preteku podla aktualneho pocasia.
myslim si, ze v nasom prostredi je to celkom uplatnitelne. pri maratonoch konanych vo vyssich nadmorskych vyskach je to uz na kazdeho zdravom rozume (najma ucastnici tohtorocnej Salzky by o tom vedeli rozpravat) ako sa zbali a cim vybavi svoj bicykel na pretek.
ja by som skor privital diskusiu o aktualnom stave trati, o znaceni, o tom ci tam budu sprchy, ci bude kde zaparkovat a pod..
osobne mozem povedat, ze som si siel v stredu prejst vyslap z Limbachu a este tam nebolo ani stopy po bliziacej sa akcii, teda ziadne extra znacenie (neratam trvale znacenie), dost vela konarov (prekazok) po zemi. Na vrchole spominaneho stupania stahovali drevo, takze je tam taka prasna zmes, ktora moze byt zaujimava v pripade dazda.. ;)
Inak to bolo uplne suche a aj znami brod na cervenej turistickej sa da v pohode prejst len s minimalnym namocenim. Po prichode na biely kriz som zbadal visiace pasky s oznacenim Kellys, takze som pochopil, ze kratka trasa je uz oznacena a kedze to bolo pred dvoma dnami, tak predpokladam, ze uz je oznacena a vycistena aj dlha trasa.
tesim sa na toto podujatie, bez ohladu na to, ake bude pocasie :)
21.08.2009 - 15:34:08
00
prišla som domov a len mi sánka padla, že tu dokážete zapísať tri strany o počasí. furt sa predpovede menia a ja idem aj tak dlhú. akurát ma štve, že som jediná baba v kategórii :( bajdewej. s tuleňom sme sa tak bavili nad mapou, že ona tá trať sa dá tak krásne modifikovať a uľahčiť a poobchádzať "najnáročnejšie" úseky...sú zabezpečenia proti takto neférovým súťažiacim?
21.08.2009 - 15:48:59
00
Minuly rok tiez kratko sprchlo a nic sa nestalo.
21.08.2009 - 16:06:42
00
To stym zabezbecenim proti podvadzaniu by zaujimalo viacerych. Laco alebo niekto iny znali?
21.08.2009 - 16:16:07
00
budu cipy, neviem kolko maju naplanovanych kontrolnych prejazdov, ale snad aspon jeden bude :)
ak niekoho bude tesit ze si (vedome) skratil trat, tak nech sa z toho vytesuje, mne bude ukradnuty...
inak pri podozreni, ze si niekto skratil, mozte podat protest pokial viem. neviem uz ale aky je proces dokazovania... oci na trati vsak bude dost :)
21.08.2009 - 16:25:30
00
No oči IMHO nestačia, za 1-2 pivá si kúpiš na Slovensku očí do aleluja. Foto minimálne.
21.08.2009 - 17:07:56
00
takze u mna tentokrat...asi prvy krat v zivote zvitazil rozum nad bajkerskym srdcom...a zajtra sa na start nepostavim...ale zoberiem fotak do ruky a budem sa motat zrejme v okoli BK kedze tam sa to najviac krizi...a najviac z vas tam bude mozne zachytit...takze poprosim...vzdy upraveni a najviac VYSMIATI :))) najlepsi usmev dostane odmenu :mrgreen: a pravdaze v pripade dazda...najviac blatovy pretekar specialna premia :)))) cafte zajtra...
21.08.2009 - 17:36:36
00
budu cipy, neviem kolko maju naplanovanych kontrolnych prejazdov, ale snad aspon jeden bude :)
ak niekoho bude tesit ze si (vedome) skratil trat, tak nech sa z toho vytesuje, mne bude ukradnuty...
inak pri podozreni, ze si niekto skratil, mozte podat protest pokial viem. neviem uz ale aky je proces dokazovania... oci na trati vsak bude dost :)

Presne tak,to si rovno moze dat vyrobit pohar s menom a nech sa vytesuje takyto "sportovec".Aj ked som este nepocul,o konkretnom pripade.
21.08.2009 - 19:07:37
00
Ak zajtra nebude poriadne pršať, tak sa tááák naštvem... :roll:
21.08.2009 - 20:05:46
00
Prepac ze som ta prehlasil na kratku :(

Laco myslis, ze bude sa dat prehlasit este na dlhu ked som uz registrovany na kratku (mam uz cislo na kratku trat)? Viem je to pekne "sibnute" ale pocasie vyzeralo na dazd ked som sa registroval ale teraz to vyzera na pekne pocasie :(
21.08.2009 - 20:09:22
00
heh vy ste blazni ;-]]]]]]
21.08.2009 - 20:17:44
00
www.shmu.sk
21.08.2009 - 20:19:00
00
keyboard_arrow_up