Z môjho pohľadu bol tento maraton veľmi dobre zvládnutý na úvod :y: obzvlášť ma potešili regulovčíci,ktorí len tak nestáli na mieste a bezducho mavali rukami do smeru jazdy,ale pekne ma upozornili,že chod hore asfaltom- pozor,dole 100m bude traktor, už len trochu hore a pod. fakt super :D bol to moj prvý pretek na 50km(doteraz hobíci),ale bolo to fakt super,trať dosť technicky náročná,zjazdy pecka super,stupania tiež,myslím,že sa každý v niečom našiel a vyžil :lol: značenie bolo dosť dobré,mohlo to byť aj horšie :P myslím,že nebolo kde zabludiť....chýbal mi však na 1.občerstvovačke niekto,kto by mi za jazdy podal do ruky pohár s vodou,takže som len prešla :D a keby mi na tej druhej obč. pani nepovedala,že mám ísť vľavo hore,tiež by som sa tam pustila dolu asfaltom ako jedna baba,ktorá to potom ani nedokončila..... a jediné,čo ma sklamalo bolo to,že v cieli nebola občerstvovačka,aspon som žiadnu nenašla a že cestoviny,ktoré som si vopred nahlásila,už neboli,ked som prišla na rad......celkovo ináč fakt super :y: :y: :y:

PS: nemá niekto ešte foto z druheho brodu? rada by som sa videla ako som to tam napálila naplno :D



no to som bola ja co som sa pustila za druhou obcerstvovackou dole po asfalte, a pekne ma to nastvalo, lebo mohla byt bedna, najlepsie bolo, ze vsetci sa divali na mna akokeby sa nic nedialo a nikto nic, a ked zevraj zacali kricat tak som mala 40-ku na tachaci a nic som nepocula, a este som sa divala na toho policajta co riadil dopravu, ktory stal na ceste ako stl a ani necekol ze idem zle alebo cosi.... dobre mu potom povedali "pomahat a chranit" ....
zjazd v lese a potom 90 stupnova zakruta a za nou hned stupanie bez upozornenia :( niektori tam mali dost velke problemy...
niektore znacenia nic moc teda...
ale dost bolo kritizovania...pekne prostredie, trasa na par zjazdov nadherna, tak hadam na buduci rok to bude o cosi lepsie :)
08.07.2013 - 23:23:04
00
:talk: Ako ste si vsimli tak linky na videa boli stiahnute z fora... Znova ich sem davat nebudem tak ma o to ani neziadajte :y:
09.07.2013 - 07:30:33
00
no to som bola ja co som sa pustila za druhou obcerstvovackou dole po asfalte

:) nechápem ako sa ti to podarilo. Predpokladám že Policajti tam boli prioritne na to aby tam niekoho netrafilo auto. Mne ukázal že mám ísť vľavo,aj keď to tam vôbec nebolo treba.
09.07.2013 - 07:33:49
00
este som sa divala na toho policajta co riadil dopravu, ktory stal na ceste ako stl a ani necekol ze idem zle alebo cosi.... dobre mu potom povedali "pomahat a chranit" ....

Ale vari nechceš aby policajt riešil smerovanie účastníkov pretekov?! :fubar:
09.07.2013 - 07:51:35
00
Nieje na tých videách nič zábavné. Chalani boli premotivovaný a zvolili zlú stopu. Pravá strana bola celkom bezpečná.
Brod bol fajn len bolo treba ísť pomalšie. Celkovo tie zjazdy veľa ľudí podcenilo. Miestami z toho išla hrôza. . .

Ten brod prešiel bez problémov aj môj 12-ročný syn, ktorý aktívne jazdí len prvú sezónu. :)
09.07.2013 - 08:11:23
00
Ako zakladateľ tejto témy chcem poďakovať za všetky príspevky. Jednalo sa o nultý ročník MTB preteku. Zúčastnilo sa ho takmer 300 pretekárov. Väčšina príspevkov je pozitívna, čo organizátorov teší. Ďakujeme aj za kritické pripomienky ktoré sú vhodné akceptovania do ďaľšieho ročníka. Veríme, že sa o rok opäť stretneme v tom krásnom prostredí a že pretek bude organizačne ešte lepšie zvládnutý.

PS: Foto pre tých, ktorí tam neboli a nevideli "nebezpečný brod po strmom zjazde".

Prílohy:

brod.jpg
brod.jpg 171.82 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2013 - 09:02:55
00
Veeelmi veľká pochvala organizátorom - to zázemie štartu a cieľa nemalo chybu , ten brod zvládol aj 10 a pol ročný syn , stačilo mu ísť pozrieť pred štartom a tie zjazdy - kruté a tvrdé ako zhodnotil je to predsa MTB . Jediné čo chýbalo bola kategória pre mladších - do 14 rokov na krátkej trati , ale ako zhodnotil aj moderátor pri vyhlasovní výsledkov mladí moc záujem nemajú - bolo ich málo , a stáli by všetci na bedni :)
Takže dúfajme že organizátori pripravia maratón aj budúci rok a stretneme sa znova na Ranči pod Babicou
09.07.2013 - 22:55:26
00
http://www.cyklistika-sk.eu/?xd_design=Clanky_detail&id=231
KLONDIKE BIKE MTB MARATÓN -REPORT
10.07.2013 - 20:47:26
00
Klondike Bike maratón Bojná 2013 - Report II :)
http://www.bikepoint.sk/spravy/reportaze/report-klondike-bike-maraton-bojna/
11.07.2013 - 21:35:28
00
Tu je ešte pár fotiek z maratónu https://plus.google.com/u/0/photos/112340511074218607606/albums/5900386253887446641 ;)
14.07.2013 - 10:37:05
00
A tento rok nic? Ci to mal byt prvý aj posledný?:)
05.05.2014 - 14:17:20
00
no to by celkom zaujímalo aj mňa, minulý rok bolo super..
05.05.2014 - 21:12:18
00
Ako to tu tak čítam, až mi je ľúto, že som sa nemohol 0. ročníka zúčastniť. Dúfam len, že to organizátori nezabalili a pripravujú ďaľšiu vydarenú akciu. Už by sa nejaké info mohlo objaviť. Držím palce.
06.05.2014 - 13:40:47
00
Vraví sa, že dobrého veľa nebýva. Pre tento rok to zatiaľ s maratónom nevyzerá sľubne. (susedovi zdochla koza a organizátorovi hlavný sponzor)
Možno budúci rok ...
06.05.2014 - 22:50:44
00
To teda nie je radostná správa, dosť som sa na tú akciu tešil. Nie len preto, že to nemám ďaleko, ale chceli sme to spojiť aj s pekným výletom na Ranč pod Babicou. Škoda, ak teda nie tento rok, dúfam, že budúci sa to už podarí. Na preteky sa chystali aj kamaráti, čo tam minulý rok neboli. V tomto regióne sa veľa pretekov neorganizuje, bolo by na škodu, ak by takáto pekná akcia skončila.
07.05.2014 - 11:33:43
00
keyboard_arrow_up