Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
Tak tak. Lepšie označiť. Lebo pri rýchlejších úsekoch sa ťažko sleduje povrch a značky na stromoch súčasne. ;) Inak fajn maratón.
Oprava: Pre chytrákov som to zvýraznil. Ale aj tak nepochopia. :lol:


Naposledy upravil Lord Klaymen dňa 12.04.2010 - 19:09:08, celkovo upravené 1 krát.

10.04.2010 - 22:18:32
00
to bodkove znacenie je uplne dostacujuce. nechapem kam cumite...
10.04.2010 - 22:36:29
00
jj tie bodky sú fajn.. len treba vedieť že bodky sú značenie..
a keď to niekto páli s hlavou dole a nič nevníma, nevidí tak problém je inde..
11.04.2010 - 09:21:02
00
jj tie bodky sú fajn.. len treba vedieť že bodky sú značenie..
a keď to niekto páli s hlavou dole a nič nevníma, nevidí tak problém je inde..



Ale na pretekoch sa pali s hlavou dole a vnima len kratky usek pred sebou aby nehodil papuliaka. Znacenie by malo byt dostatocne viditelne.
11.04.2010 - 17:43:27
00
Ked vam niektorym nestaci ani znacenie na stromoch, tak by ste sa mali zamysliet v prvom rade nad sebou a nad tym, ci ste vobec schopni vidiet zakrutu, prekazku alebo chodca na trase a teda ci si vobec mozete dovolit jazdit na bajku. Zrakovo hendikepovani by mali jazdit jedine v sprievode vidiacej osoby!
11.04.2010 - 18:35:31
00
Nikto nepovedal ze sme zrakovo hendikepovani ale bodka na kameni sa tazko hlada. Ak si na vikendovom vyjazde mas cas sa obzerat po bodkach.
11.04.2010 - 18:54:12
00
no moment nejde o bodky na kameni, ale o bodky na stromoch.. ktoré sú viditelné z diaky, keď človek nejde ako magor..
jasné že v zložitej križovatke kde nieje jasné je vhodné značenie napr páskou krížom, alebo vápnom, ale 80% určite stačia stromy len treba trochu sledovať..
11.04.2010 - 19:01:21
00
Tak beriem spat. Znacky na stromoch su dobre a este ked su viditelne z dialky. To nieje ocom :y:
11.04.2010 - 19:12:17
00

dobre spracovany profil
11.04.2010 - 20:46:37
00
ja niesom autor :!: a nemám ani nič spoločné s organizátormi, ja len aby ste vedeli čo a ako...
11.04.2010 - 21:24:06
00
Myslim ,ze bodkove znacenie na stromoch je uplne dostacujuce , no ked niekto nevnima nic ine iba si hladi na predne kolo , tak tomu by sme museli vypaskovat kompletne celu trat a to nie je mozne. Bohuzial niektore znacky boli dokonca odstranene, alebo zakryte neprajnikmi. A co sa tyka navadzacich pasok krizom cez krizovatky, bohuzial najdu sa aj taky, ktory zmenia ba dokonca odstrania tieto pasky a potom vznikaju orientacne problemy. Ja osobne som skoro odtrhol menic, ked sa zrazu zjavil predomnou v zjazde kmen, ktory tam predtym nebol, takze viem otom svoje.No niektore veci by sa dali urcite este vylepsit.
17.04.2010 - 22:02:44
00
Tak tak. Lepšie označiť. Lebo pri rýchlejších úsekoch sa ťažko sleduje povrch a značky na stromoch súčasne. ;) Inak fajn maratón.
Oprava: Pre chytrákov som to zvýraznil. Ale aj tak nepochopia. :lol:

chytrakom ako ty by v rychlejsich usekoch nepomohol ani drot napusteny elektrikou. aj tak by ste zabludili...
cum kam mas aj v rychlejsich usekoch a vsetko bude ok :y:
17.04.2010 - 22:25:56
00
chytrakom ako ty by v rychlejsich usekoch nepomohol ani drot napusteny elektrikou. aj tak by ste zabludili...
cum kam mas aj v rychlejsich usekoch a vsetko bude ok :y:

No neviem, ci si jazdil partizanske, ale vyjadruju sa tu k tomu znaceniu sami pseudomudrlanti, tak prosim ta, ak to nahodou pojdes jazdit, tak si vsimaj znacky po stromoch (mimochodom vobec neodprezentovane ako znacenie trate) a potom tu davaj mudre rady. Siel som to minuly rok a viem jak to bolo znacene - DESNE, UPLNE NAJHORSIE z celej MTB serie. Takze kamarati budme, ale odtial potial - ked si tam nebol, tak si nechaj rozumy pre seba... :)
18.04.2010 - 06:29:41
00
bol som tam pred dvoma rokmi, na zaciatku pri jazde v baliku som znacenie neriesil, potom som si vsimal nejake bodkave stromy a postupne prichadzal na to, ze asi ide o znacenie :)
chalani tam uz boli, poznali trat, tak som isiel s nimi.
ale v zjazde do Partizanskeho mi usli a veru som sa musel zahrat na stopara a ist podla vyjazdenej stopy, bolo tam par odbociek, bez udania smeru.............
neslo mi o umiestnenie, takze ma to az tak netrapi, ale ten pocit neni prijemny, ked straca clovek vysku a s nou aj istotu ci ma dobry smer. :whew:
tohto roku bude znacenie obnovene?
moznoze by som dosiel kuknut, ak mi to cas dovoli
18.04.2010 - 06:47:10
00
No neviem, ci si jazdil partizanske, ale vyjadruju sa tu k tomu znaceniu sami pseudomudrlanti, tak prosim ta, ak to nahodou pojdes jazdit, tak si vsimaj znacky po stromoch (mimochodom vobec neodprezentovane ako znacenie trate) a potom tu davaj mudre rady. Siel som to minuly rok a viem jak to bolo znacene - DESNE, UPLNE NAJHORSIE z celej MTB serie. Takze kamarati budme, ale odtial potial - ked si tam nebol, tak si nechaj rozumy pre seba... :)


o com tocis? si netrafil...

bol som tam 4x na maratone +2x mimo maratonu. ani raz som nezabludil.

(mimochodom vobec neodprezentovane ako znacenie trate)


btw taki ako ty nemaju oci uz na prezentacii. bolo to pri vchode na prezentacku vyvesene na dverach co tie bodky znamenaju...
19.04.2010 - 09:16:13
00
keyboard_arrow_up