Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23. 4. 2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
A uz je to tu, doteraz svorna a kludna druzina mtbiker-ov sa pomalicky zacina menit na fuciacich gladiatorov, ktori si nedaruju ani centimeter trate :twisted: :lol: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: .... :lol:
28.05.2008 - 14:38:50
00
matt, a chlapak je niekde v nemocnici ci co?? to je tak vazne?


bol vraj styri dni v nemocnici ale uz je ako tak v poriadku doma...co mi hovoril Olino tak mal nejako narazeny krk :(
28.05.2008 - 14:52:13
00

bol vraj styri dni v nemocnici ale uz je ako tak v poriadku doma...co mi hovoril Olino tak mal nejako narazeny krk :(


Je to moj kamos... ktory mi vcera volal s tym ze organizator na jeho volania nereaguje. Teraz nieje podstatne ci ma zraneny krk alebo nieco ine, ide o to kto je zodpovedny za tuto udalost a ake kroky budu nasledovat.

Ak sa nemylim je to uz druhy maraton tento rok kde doslo k stretu pretekara s autom.
28.05.2008 - 16:08:24
00
Smutne! Prajem skore uzdravenie!
28.05.2008 - 16:14:38
00
medved...toto by si uz mali vybavit organizator a "poskodeny" osobne a nie to tu tahat na forum...lebo co mam ja info tak sa osobne stretli a z toho co som pocul sa mi opat po case trosku zastavoval rozum...

sedliackym rozumom mi vychadza ze je za to jednoznacne zodpovedny sofer na lesackej Lade Niva ktory isiel v protismere trate aj ked MAL VEDIET ze sa tam kona nejaka akcia nakolko na tento den aj lesna sprava schvalila tento pretek...mali tam aj mapku aj casovy harmonogram...


Naposledy upravil matt dňa 28.05.2008 - 16:19:37, celkovo upravené 1 krát.

28.05.2008 - 16:15:05
00
http://www.youtube.com/watch?v=IxM4lQqQu30
28.05.2008 - 16:15:26
00
medved...toto by si uz mali vybavit organizator a "poskodeny" osobne a nie to tu tahat na forum...lebo co mam ja info tak sa osobne stretli a z toho co som pocul sa mi opat po case trosku zastavoval rozum...


preco to nie je vhodne na forum? pripad z Povazskej kde doslo k zraneniu bol vhodny? alebo pripad zo zelenej stopy? alebo je to nevhodne preto aby sa niekto iny nedajboze nedozvedel ze na nejakom maratone nieco zaskripalo a doslo k nehode?
praveze aj o takychto veciach je nutne pisat, aby si organizatori uvedomili ze sa k svojej praci musia stavat zodpovedne. aby to neskoncilo iba tak ze nad tym hodia rukou ze ved podpisali papier a ked sa im nieco stane tak ma to vobec nezaujima a nie je to moj problem...

mne volal chalan vcera vecer. pisal som ti dnes cez skype ci nemas nejake info, neodpovedal si mi.
28.05.2008 - 16:23:40
00
juuuj aj ja aj gegon na nom sme parada
28.05.2008 - 16:37:31
00
medved, nemyslel som to tak ale ok...ked si zacal tak mozeme pokracovat...

mam na teba ako byvaleho organizatora otazku...ako zabezpecis aby si nejaky lesak ( alebo hocikto iny ) nepostavil hlavu a nesiel do lesa na aute, motorke alebo ja neviem na com? co mali urobit organizatori dole na krizovatke aby zastavili toto auto? hodit sa mu pod kolesa? bohuzial okolo nich prefrcal ako pretekar F1. teraz sa pytam ako vlastne z tohoto pohladu nebola zvladnuta akcia? ako moze hociaky organizator zabezpecit ze na okruhu dlhom 74km nevojde na trat nejake vozidlo? je ine porovnavat nehodu ktora sa stane na krizovatne hlavnej a "polnej" cesty a je ine porovnavat nehodu ktora sa stane niekde v lese...a zavini ju lesak ktory nema na aute ani tabule a preto povie poskodenemu ze ho nemoze zaviezt na stadion ( pripadne do nemocnice ) lebo s tym autom nemoze ist na hlavnu cestu?!

pocul som ze mu bolo vratene startovne a ze este chcel od organizatora nahradu skodu na bicykli...ked uz ide o nahradu skody a podobnych veci, nemal by to riesit skor s clovekom s ktorym mal nehodu? pocul som ze bola vyhrada voci tomu ze organizator nezavolal k nehode dopravnu policiu... tak rozmyslam co by dopravaci asi tak robili v lese? ked uz sa to teda vyhodnotilo ako nehoda, tak jej ucastnici si maju navzajom preukazat totoznost...k comu zjavne neprislo :( ...keby sa pozna totoznost pana na Lade Niva, tak podla informacii policie je uz cely pripad vyrieseny v tom zmysle zeby bol stihany tento sofer.
28.05.2008 - 16:37:39
00
http://www.youtube.com/watch?v=IxM4lQqQu30

:lol: Skodoradost nadovsetko, pekne sa tam jeden vysypal po skriknuti "doprava". :lol:
28.05.2008 - 16:38:49
00
:D tesi ma, ze som nebola jedina kto tam "doprava" haluzil ... tiez som tam vyletela hore na krasnu trasu 20-tky :wink: :oops: 8)
28.05.2008 - 17:09:57
00
http://www.youtube.com/watch?v=IxM4lQqQu30

Dobré videjko, videl som sa tam aj počul som sa ako nadávam, to nepatrilo tebe Matt :wink: Ako si bude možné objednať DVD :?:
28.05.2008 - 21:11:49
00
Ak sa mozem vyjadrit k tejto dopravnej nehode, dotycny pan sa so mnou dnes stretol a sme si to vyjasnili. Ziadal odo mna, nahradu za bicykel ale odporucil so ho na policiu. Dopravnu nehodu sposobilo vozidlo a nie organizator, takze skodu na bicykli treba pytat u vodica, ktory tuto nehodu sposobil. My sme mali vsetky povolenia, z lesnej spravy, ze sa tento pretek kona a ako pisal uz Matt, posielali sme im mapku preteku a tiez casovy harmonogram. To, ze neupovedomili svojho zamestnanca, ktory mal sluzbu a ocividne o tom nevedel, za to uz ja nemozem :( Za 4 dni co bol v nemocnici, som sa informoval u osetrujuceho lekara o jeho stave, ale nakolko nie som jeho pribuzny, mi neboli poskytnute ziadne informacie, ci o jeho stave alebo rozsahu zranenia. Policajtom som to oznamil prvy ja, nakolko vodic vozidla to vobec neoznamil, co je podla zakona jeho povinnostou. A to ze nemal znacky....to svedci o vsetkom. To je vsetko co by som chcel k tomu povedat. Uvidime ako to vyriesi v blizkej dobe policia.
28.05.2008 - 21:16:13
00
:D tesi ma, ze som nebola jedina kto tam "doprava" haluzil ... tiez som tam vyletela hore na krasnu trasu 20-tky :wink: :oops: 8)


No vidis, nabuduce organizatori budu vedet ze tam treba dat pred zakrutu velky kolik s tabulou kratka vlavo, dlha vpravo.

Oliver dik za odpoved ohladne Juraja.
29.05.2008 - 07:25:28
00
pekne videjko... "chlapci dolu kopcom do prava" :lol:
29.05.2008 - 07:53:44
00
keyboard_arrow_up