Salzkammergut trophy

16.07.2011
7. kolo - Cyklomaratónska séria
3. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Bad Goisern am Hallstattersee (Rakúsko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Kradez = porusenie predpisu,

opakujem, ze aj fotka je niekoho vlastnictvo, niekoho poctivo zarobena vyplata, na ktoru obetoval cas, naklady a nadanie...


Stava sa samozrejme, ze ked okradnem stat, niekoho abstraktneho ???, vyrobcu software-u alebo niekoho, koho nepoznam, tak mi to prejde a este ma spolocnost pochopi...



aky je rozdiel medzi vyrobcom SW a "vyrobcom" foto ??? napríklad,
(alebo štátom)
23.07.2008 - 13:40:03
00
Pozdravujem slecnu Liviu. Stiahnes si fotky? Mozem poslat moje na ktorych Ta najdem.


Pozdravujem aj ja, hoci s dost velkym oneskorenim, ale na dovolenke som velmi forum nesledovala... aj ked MirecBB (ako poctivy forista) nas vzdy s pikoskami z fora oboznamil :twisted:
Takze aj ked neskoro, ale predsa - dakujem Dyminovi za spolocnost :!: Fotky od Sportograf zatial neobjednavam, uvidim, ake fotky poslu domov (ak vobec nieco poslu... ale minuly rok poslali veru pekne)... a mame fotky aj z vyjazdov pred pretekom.... Skoda, ze pocko nebolo ako vo stvrtok a piatok pred pretekom, kedy aj v ladovej vode na kupalisku v Bad Goisern bolo horuco 8)
A pozdravujem aj vraňare a koňare (rozumej BRM a BTVT), teda spolubyvajucich v bikecampe :P myslim, ze nam bolo fajn :wink:
27.07.2008 - 17:02:22
00
Zdravime aj mi fajne bolo v kempe fajne len keby to pocasie vydrzalo no co uz. o rok urcite zase :) aj ked akurat citam ze bude limit ucastnikou na 53 a 109km trase. aj tak som chcel skusit 209 :twisted:
28.07.2008 - 10:30:26
00
12. Salzkammergut Trophy se koná v sobotu, 18. července 2009. Junior Trophy a DH jednokolek v neděli 19. července v Gosau. Přihlášky budou možné od listopadu. Na trasách 53,1 a 109,7 km bude stanoven účastnický limit !!!. Těšíme se na Vaší účast! Tot najnovsie info z Rakuska.
28.07.2008 - 10:42:17
00
Potesenie je na mojej strane. Letel som ako gula aby som Ta dobehol. Za tie kviliace gumky sa ospravedlnujem. Nejako im tie kopce neurobili dobre :? .

Ja si fotky stiahol. Vidiet tie grimasy vopred tak to necham tak :roll: . Kazdopadne si na troch fotkach tak ak mas zaujem mozem poslat.
28.07.2008 - 11:04:37
00
"...tak se mně zastesklo a hádej na koho jsem si vzpomněl..." :)

a napadlo mi v oktobri, ze som si zaplatil v juni za video, ktore stale nemam... bol este niekto tak sikovny ako ja a caka marne na video z preteku? resp. mate skusenosti z minuleho roku, kolko trva vyroba takeho super-bomba-spica videa?
06.10.2008 - 23:57:52
00
Ak potrva vyroba tolko, co Golonkovi z MTB Trophy, tak sa este nacakas. :) MTB Trophy bolo na konci maja a video este nie je. :|
07.10.2008 - 00:09:10
00
no to video by uz mohli poslat. cakam cakam. a nic.
16.10.2008 - 09:15:29
00
ak som dobre pochopil, tak nejake fotky mali byt aj v startovnom,prisli vam nejake?
16.10.2008 - 09:35:20
00
"...tak se mně zastesklo a hádej na koho jsem si vzpomněl..." :)

a napadlo mi v oktobri, ze som si zaplatil v juni za video, ktore stale nemam... bol este niekto tak sikovny ako ja a caka marne na video z preteku? resp. mate skusenosti z minuleho roku, kolko trva vyroba takeho super-bomba-spica videa?


mne v roku 2006 prislo DVD az niekedy vo februari 07...a za vela nestalo :(
16.10.2008 - 09:44:27
00
ak som dobre pochopil, tak nejake fotky mali byt aj v startovnom,prisli vam nejake?

neprislo nic.
mirec spominal, ze minuly rok vraj posielali nieco, ale vacsina nezaplatila, takze tento rok neposlali pre istotu vobec nic :roll: :?
16.10.2008 - 09:47:43
00
Mne prišli 4 fotky aj spolu s poukazom na zaplatenie, ale ešte som nič nezaplatil. Písal som im mail, že by som chcel všetky foto a nie len 4 a neodpísali ani na druhý krát, tak neviem.
16.10.2008 - 10:02:48
00
Minuly rok poslali fotky spolu so sekom, s tym, ze bud zaplat a fotky si nechaj, alebo ak sa Ti nepacia, peniaze neposielaj a fotky roztrhaj... takze myslim, ze vacsina fotky roztrhala :twisted:
No a tento rok posielali fotky so sekom tiez, s tym rozdielom, ze ak ich clovek nechce, ma ich poslat naspat... napr. mne a Tigrovi fotky prisli, Mircovi neprisli... (ale kedze isiel Mirec s Michalom spolu, tym padom ma aj Mirec fotky, lebo snad na 5 zo 6 fotiek je aj on 8) )
whiteboss, myslim, ze oni automaticky posielaju vsetky fotky, na ktorych Ta vidno... co sa tyka poctu fotiek, zda sa, ze plati - cim dlhsia trasa - tym viac fotiek...
16.10.2008 - 11:07:27
00
Este pridu nejake fotky a DVD? Doteraz ani mne ani nikomu koho poznam fotky neprisli. Ti z kratkej trate maju iba cielove fotky.

Kolega isiel na Ewigewand skoro krokom a fotiek ma ztade asi 8. Hold automatika.

Nuz Livia, niekedy je vyhodne ist vo dvojici :wink:
16.10.2008 - 13:40:53
00
Ja som minuly aj tento rok dostala 4 fotky zo 4 roznych miest trate... takze ak za kratku ratas 53 km, tak nemam len cielovu...
A o vyhodach pretekania vo dvojici je mi vsetko jasne 8)
inak Dymino, neviem, preco mi poslali len 4 fotky, ked my sme vsade isli skoro krokom :lol:
16.10.2008 - 14:56:49
00
keyboard_arrow_up