Salzkammergut trophy

16.07.2011
7. kolo - Cyklomaratónska séria
3. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Bad Goisern am Hallstattersee (Rakúsko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
podla mna ... neni ;-]
26.01.2009 - 11:50:49
00
nie nieje urcite ostan doma... :?
26.01.2009 - 11:56:47
00
Ako sa tak rozhodujem, či vôbec ísť na tento maratón, napadá mi zopár myšlienok, prečo neísť.

Ak odhliadneme od toho, že je to jednak ďaleko a že sú s tým spojené predsa aj vyššie náklady, či už na dopravu, ubytovanie a stravu, tak potom mi nezostáva veľa dôvodov, ktoré sú ZA.

Je to ten maratón, kde sa tlačí jeden na druhého, nával prvých 10km, príroda je nepochybne krásna, ale určite nie o toľko krajšia od tej, ktorá je tu na Slovensku, Geryho Fishera aj tak neuvidím, a ak aj uvidím, len zase niekde v tej tlačenici.

Jediný dôvod prečo ÍSŤ je len kvôli skupinke známych a partii bikerov.

Tak neviem teda, je ešte nejaký dobrý dôvod, prečo by človek mal ísť na takýto maratón?

Heňo, jasne, ze su aj ine dobre dovody: mila tetuska v malom penzioniku, vecera s kamosmi bikermi, dobre ranajky, utulne a lacne ubytko, kupanie v potoku.....a kopec novych zazitkov :)
26.01.2009 - 12:32:01
00
ja budem tiez tam, kde moji kamarati :)
26.01.2009 - 14:55:30
00
Jeden dovod preco tam ist znova: cerstve mlieko na chate Breininghütte - mnam :-)
26.01.2009 - 15:26:20
00
Priroda je jednoznacne krajsia ako na slovensku a to slovensko mam rad ale povedzme si pravdu a o tlacenici sa neda hovorit .... bol som minuly rok ludi bolo viac ako na sele ale sela bola ovela vacsia tlacenica .... jednoznacne treba ist .... super ludia partia .... hlavne v kempe
26.01.2009 - 15:27:54
00
vcelku som cakal nejake rozumne argumenty ;-]
26.01.2009 - 16:24:03
00
A aby sme mali kvoli comu prist tak tento rok zaradili je jednu novinku: "Po dlouhé pasáži podél Hallstättských jezírek se nepokračuje po silnici do Echerntalu, ale po úzké vozové cestě z poloviny 19. století - 13 serpentin vás vyveze nahoru k nejstaršímu solnému dolu na světě. Na tomto místě je taky krásný výhled na jezero a okolní svět hor. Diváci se mohou vyvézt pohodlně lanovkou nahoru a zafandit bikerům. Nejprudší úsek u Knappenhausu má 30% stoupání !!!"
30% sa nejazdi hocikde.
26.01.2009 - 16:35:14
00

30% sa nejazdi hocikde.

tymto pozdravujem vsetkych s 2prevodnikmi :)
26.01.2009 - 16:46:25
00
zabudol si na nas s cestnymi kazetami :-P
26.01.2009 - 17:21:28
00
Ako sa tak rozhodujem, či vôbec ísť na tento maratón, napadá mi zopár myšlienok, prečo neísť...

sorry, ale napada mi iba prirovnanie: dobrovolne lezi predo mnou krasna 18rocna blondinka a ja hladam dovody, preco ju neposukat - riziko choroby, zavazky, vycitky, *****..y cas... ano mas pravdu, vsetko ma svoje pros&cons :cry:
26.01.2009 - 18:58:30
00
Heno, pre Teba je hlavne motivaciou ist konecne normalnu trasu kedze minuly rok si nenabral odvahu. :)
26.01.2009 - 19:03:30
00
Normalnu? Ste sialenci, ved by som si najblizsi tyzden gule neposkriabal. Tento rok urcite idem, neviem o ziadnom SK maratone ktory ma taku atmosferu. Hovorim teraz iba o sprievodnych javoch. Samozrejme niektore nase maratony su kvalitne ale tam aj najobycajnejsi clovek ktory vzivote nesedel ani na ukrajine pride ku krajnici a tlieska... V tomto je to tam trochu ine a urcite sa oplati ist, treba dat samozrejme tento rok stovku kedze minuly rok sme sa kochali. Heno nebud srakota, toho roku to odsoferujem aj domov. Mozes si vzadu spinkat.
26.01.2009 - 19:29:41
00
Inak ked som si pozeral IMS maratony na tento rok, tak som uvazoval asi takto:

- Tento chcem ist, uz by sa patrilo dat dlhu. Snad sa odhodlam.
- Tento chcem ist urcite, pre mna jednoznacne najväcsia neznama a najväcsie lakadlo zaroven na tuto sezonu zo vsetkych maratonov vobec.
- Tento som uz bol, trasa celkom pekna, ale zjednodusene povedane je to v podstate len 100 km sirokych ciest s minimom pasazi na spestrenie. Vyhlady pekne ak zase nezmoknem 3 krat za jeden den, ale je tam pre mna komplikovana a nejasna logistika co sa tyka dopravy a ubytka a ani po anglicky nevedia. :) Asi nie.
- Tento sa musim pokusit zvladnut uz len z principu aj ked sa mi az tak velmi nechce, snad sa k tomu dokopem. Ved sa vravi "Do tretice vsetko dobre.", tak uz ho hadam zvladnem.
- Tento bude urcite krasna bodka na konci sezony. Akurat ze uz som to tam pojazdil minuly rok a este viac pojazdim teraz v juni, tak asi skor nie, aj tak toho uz budem mat v septembri plne pedale. ;)
- Hmm, vlastne tie tri co su podmienkou na ziskanie IMS dresu asi absolvujem. Aspon bude pekna pamiatka ak sa to podari.

Secteno a podtrzeno, Salzka ma u mna tento rok veru uplne najmensiu sancu zo vsetkych piatich podnikov IMS... (ale nikdy nehovor nikdy).
26.01.2009 - 19:50:58
00
Abla bla ... Nejprudší úsek u Knappenhausu má 30% stoupání !!!"
30% sa nejazdi hocikde.

:shock: :shock: :shock:
ty vole, to sa neprevratime na chrbat?
27.01.2009 - 11:46:18
00
keyboard_arrow_up