Salzkammergut trophy

16. 7. 2011
7. kolo - Cyklomaratónska séria
3. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Bad Goisern am Hallstattersee (Rakúsko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Pocujte neviete mi niekto poradit ako sa mam prihlasit na tento pretek ? Kde sa registrovat a kde zaplatit ? Na stranke slazkammergut je nieco po nemecky co neviem a po cesky kolko pro zivot kde niesom clenom pyta to nejaku clensku kartu ci co .... inak berie si niekto z vas ten pametny dres co sa da dokupit ? ake trasy sa chystate ? mna laka 110km snad prezijem .... je to vyzva pre mna ale nerad by som dosiel hodinu po poslednom :D
29.05.2008 - 21:39:23
00
tak tento maraton je moj celozivotny sen, dufam ze sa mi ho niekedy podari zrealizovat

Charlie, je to aj môj veľký sen. Je možné, že na rok dáme dokopy partiu ďalších 4 "slimákov". Auto a nosiče na bike mám. Pokecáme o tom teraz v sobotu na maratóne v Stráňavách :D .
29.05.2008 - 21:55:10
00
Charlie, je to aj môj veľký sen. Je možné, že na rok dáme dokopy partiu ďalších 4 "slimákov". Auto a nosiče na bike mám. Pokecáme o tom teraz v sobotu na maratóne v Stráňavách :D .

no jasneeeeeeeeeeee :wink: ze pokecame...
29.05.2008 - 22:04:56
00
no jasneeeeeeeeeeee :wink: ze pokecame...

Dnes som volal s Lulu a pýtal som sa na Teba, že Ťa akosi nevidím vo fóre. Prezradila mi, že poctivo trénuješ na sobotu a asi preto nemáš čas :wink:
29.05.2008 - 22:16:33
00
Dnes som volal s Lulu a pýtal som sa na Teba, že Ťa akosi nevidím vo fóre. Prezradila mi, že poctivo trénuješ na sobotu a asi preto nemáš čas :wink:

som vzdy hovoril ze lulu to mysli :wink:
tak ako pises, trosku trenujem, aj ked nie moc, lebo som vzdy po robote unaveny, ale predsa...
29.05.2008 - 22:26:55
00
Pocujte neviete mi niekto poradit ako sa mam prihlasit na tento pretek ? Kde sa registrovat a kde zaplatit ? Na stranke slazkammergut je nieco po nemecky co neviem a po cesky kolko pro zivot kde niesom clenom pyta to nejaku clensku kartu ci co .... inak berie si niekto z vas ten pametny dres co sa da dokupit ? ake trasy sa chystate ? mna laka 110km snad prezijem .... je to vyzva pre mna ale nerad by som dosiel hodinu po poslednom :D


Gekon, z fora nas ide tento rok pozehnane a ideme ako slimáci 110km. Odporúcam sledovat: http://www.cyklomaraton.sk/modules.php? ... cle&sid=84
30.05.2008 - 08:44:18
00
Ved aj ja chcem ist 110 ... ale nepisa tam kde a ako sa prihlasit ....
30.05.2008 - 15:23:10
00
Ved aj ja chcem ist 110 ... ale nepisa tam kde a ako sa prihlasit ....

tu sa da prihlasithttp://www.salzkammergut-trophy.at/
chod uplne dole a daj si czech language
30.05.2008 - 15:41:49
00
ja viem ze ta stranka je po cesky ale prihlaska neje po cesky ....
30.05.2008 - 21:42:08
00
Inak pozeram tam ze kategorie 53km-110km-208km pise ze rok 1989 or older cize starsi ked mam 17 mozem ist len 26km ? sa na to asi .... nechapem ich rakusky system .... ale pre 26km sa tam nebudem urcite trepat a kopa penazi ..... neviete niekto ci ma pustia na 110 ci budu robit problemy ? lebo nechcel by som zazit ze tam dojdem a povedia ze pojdes 26km ....
30.05.2008 - 21:50:44
00
Gekon69 oni veľmi dobre vedia prečo je to tak asi si ešte nevidel kadial tá trasa vedie že?Bezpečnosť je tam na prvoradom mieste hodl možeš byť akokoľvek dobrý biker berú to plošne ako neplnoletý nemáš sancu dobre si to strážia a chránia aby nenestali v pripade zranenia maloletých komplikácie.
30.05.2008 - 22:03:22
00
ako ma chcu bodovat v ramci CMS ? ked 26 km trasa nie je bodovana a idem celu seriu ? a vsade je kategoria 15-39 ? akoze na slovensku sa mozem zabit a tam nie ? ale aj tak aj na 26 km sa mozem zranit .... je to uplna hlupost podla mna ved ked to rodic podpise kde je problem ? tak sa tesim do rakuska a zrazu toto ... na horalovi pri 115km sa mi stat nemoze nic ?
30.05.2008 - 22:15:25
00
Nerieš Horala ani Sk a Cz maratóny tu je to proste tak a hotovo
31.05.2008 - 09:09:10
00
tak by nemal byt zaradeny do serie potom ked nema rovnake pravidla !!! ja nejak vyriesim .....
31.05.2008 - 12:40:24
00
Zvazujem ucast. Pozrel som si toto info od lagondu, ale nie je mi z toho jasnych par veci.

1. Ak spravne chapem, tak prihlasit sa treba priamo na webe organizatora a nie u Ivana Zimu.

2. Dalsi moj prepoklad je, ze sa mam prihlasit cez moznost Online přihlášení přes přihlašovací systém Salzkammergut Trophy, kedze nie som ucastnikom serialu Kolo pro zivot a ani nechcem platit kreditkou.

3. Ako mam vyplnit prihlasku, ked neviem po nemecky? Nikde nie je anglicka ani ceska verzia. A ze medzinarodny maraton. :?

Inak toto ma dostalo - v anglickej verzii stranky maju krasny oznam:
Trophy Online Registration - Menu in German :lol:

4. Ked sa teda rozhodnem ze idem a toto vsetko vyssie uvedene zvladnem nejak vyklikat, kam mam poslat startovne? Ivanovi Zimovi na nejaky slovensky ucet v SKK? Odkial sa dozviem parametre uhrady?

P.S. Po velmi dlhom case mam vdaka tomuto maratonu pocit, ze clovek s anglictinou v EU nepochodi a vobec to tomuto maratonu u mna nepridava na bodoch. Dufam, ze ma niekto vyvediete z omylu a zistim, ze to len ja sa tak zle orientujem na ich webe a ze prihlaska in english abo v cestine tam je niekde zavesena na viditelnom mieste...
03.06.2008 - 14:36:22
00
cron
keyboard_arrow_up