dva tyzdne po sebe uphill v BA?! nevídané :P akosi neskoro zverejneny oznam :roll: ale isto ma svojich priaznivcov..



no veru, minuly rok boli dokonca v ten isty den :)

dudo: ja som tiez zavlazoval ;)
05.04.2008 - 00:47:37
00
konecne mam cas:)) kto pojde tu trat zajtra v nedelu okolo 10-12? chcel by som si ju prejst, ale nepoznam ju. s kondickou som na tom tak, ze okolo 3 hodin by som to mohol dat.
05.04.2008 - 18:42:11
00
tak sme sa vsetci stretli na BK, (Durymu gratulujem k vykonu v jazde do vrchu) a konecne som presiel celu trat, v pocte kusov 1 - bola zabava a srandy kopec, povrch je hnusne rychly a suchy, ked nezaprsi, tak sa z toho stane trapny maraton :twisted:
05.04.2008 - 20:29:33
00
Ja som bol dnes tiez prejst cast trasy ktoru som si pamätal najmenej, ale z domu som vyrazal az o 13h, nakolko som tiez vecer trochu doplnal tekutiny. :) Siel som tu cast od BK do ciela, cize zjazdy + najstrmsie stupaciky. Celkom sympaticky usek...

Zjazdy su od BK k druhej obcerstvovacke suche, dost rychle a miestami aj rozbite, takze dufam, ze na maratone ludia nepojdu nad svoje moznosti, aby ich nebolo treba zbierat. V kazdom pripade sa da povedat, ze su bezpecne, ked ich porovname s tym poslednym usekom zjazdu k cielu. Ked sa trasa odpoji z lesnej cesty/vrstevnice smerom do udolia k cielu, tak ten zjazd hned po odpojeni z vrstevnice je plny skrytych volnych kamenov resp. konarov a je to krasne maskovane listim (dva krat v priebehu minuty som mal co robit, aby som sa udrzal na biku). Takze tam treba ist urcite opatrnejsie ak sa to nevycisti. Inak dostal som sa az k tym niekolko stromom padnutym krizom cez singletrail a k tomu modremu krizu za nimi a tam som si nevedel spomenut (rok je dlha doba), kadial sa mam spustit do ciela a tak som sa do Jozefkovho udolia prestrikoval nejakymi inymi chodnickami. :)

A Dudo - ja na rozdiel od Teba dufam, ze bude sucho. Minuly rok som si dal blatovu verziu, teraz by som chcel radsej traposit. :)
05.04.2008 - 21:56:00
00
zajtra, resp. uz dnes ideme tu trat znacit a cistit, takze dufam ze odstranime vacsinu nebezpecnych predmetov, aby sme z toho nemali haluze :)
dudo: dik, este stale to rozdychavam...
peterpk: my vyrazame okolo 10 z namestia takze ked pojdes okolo obeda, urcite uz cast trate bude oznacena :)
kto chce moze sa pridat, ale pojdeme pomaly, kedze budeme aj cistit, znacit a tak, kto chce trenovat, odporucam vyrazit neskor :)
06.04.2008 - 00:05:45
00
takze oznam pre všetkých, ktorí majú veľa času cez týždeň. trať nášho maratónu je označená a aj "uprataná" takže si to môžte vyskúšať. prijímam konštruktívnu kritiku ;)
značenie sa bude ešte dopĺňať v prípade potreby, samozrejme ale rátame s tým, že budeme mať opäť dostatočný počet ľudí rozmiestnených po trati.
už sa nám to blíži, poniektorí naozaj trénujú, tak sa nenechajte zahanbiť napr. od "pinkáčov" -> lebo tí trénujú :)
06.04.2008 - 18:41:17
00
V smere Biely kríž ---> Sv. Jur som zablúdil. Zjazd z BK, prechod cez potok a následný kopček boli ok. Potom bol ďalší zjazd a tu som zrejme niekde prehliadol značenie. Objavil som sa až pri vinohradoch...

BTW: tesne pred vinohradmi je na ceste väčšia diera, na ktorej som sa nepríjemne vydrbal (5 odrenín na tele, ľavá noha bolí). Prilba zachránila hlavu. Dúfam, že do pretekov sa dám dokopy.
06.04.2008 - 19:26:18
00
nuž, neviem kde si sa objavil, ale tá trať skutočne ide až k vinohradom :)
a je pravda, že ide po širokej, ale poriadne kamenistej ceste, tam nepreceňovať svoje zjazdárske schopnosti, lebo sa vám to môže vypomstiť. je nezmysel označiť každý kameň, každú jamu, ale rozmýšľam o tabuli, ktorá upozorní na celý ten úsek :)

rýchle zotavenie prajem a dúfam, že sa uvidíme :)
06.04.2008 - 19:37:41
00
Akurát pozerám mapu a pri vinohradoch treba odbočiť vľavo. Túto odbočku som prehliadol, ale to už bolo po páde, tak som bol nesústredený.
06.04.2008 - 19:44:22
00
je to mozne, to asi moc neoznacovali, kedze tam bude prave moje stanovisko :) aj s druhou obcerstvovackou, aj s lekarom :)
06.04.2008 - 19:48:34
00
Ten lekár sa tam fakt hodí. :wink:
06.04.2008 - 19:54:59
00
tak sme sa vsetci stretli na BK, (Durymu gratulujem k vykonu v jazde do vrchu) a konecne som presiel celu trat, v pocte kusov 1 - bola zabava a srandy kopec, povrch je hnusne rychly a suchy, ked nezaprsi, tak sa z toho stane trapny maraton :twisted:


Netreba prestat dufat, aj minuly rok bolo dva tyzdne sucho a posledne dva - tri dni vydatne poprsalo a aka bola zabava ... :)
06.04.2008 - 20:53:58
00
nestras. nemam obutie do blata...
06.04.2008 - 21:04:08
00
...sa nenechajte zahanbiť napr. od "pinkáčov" -> lebo tí trénujú :)

Aspon sa pokusim za SRATCH-ov konkurat PINK-acom (konkretne Henovi, kedze ma ciel dat to do 3:15). :P

P.S. Mohli by sme dat aj bitvu MTBiker teamov ak pojdu za pinkacov viaceri. Dajme tomu, ze vyhra team, ktoreho sucet casov prvych piatich clenov v cieli bude lepsi (nas uz je prihlasenych 8, z toho 2 holky). Akurat neviem vymysliet nic rozumne ako cenu pre vitaza. Jedine ak to, ze do podpisu na fore si porazeni na mesiac daju odkaz v style "Team xy bol lepsi, bolo nam poctou s nimi superit a cestne prehrat." :lol: Co Ty na to Heno? :)
06.04.2008 - 23:23:12
00
nestras. nemam obutie do blata...

nepotrebujes, aspon budes mat vacsi zazitok :wink:
06.04.2008 - 23:33:11
00
keyboard_arrow_up