hmm... vieš ale keď som sa tak trepal 100km aby som si prešiel trať a nakoniec iba 32km moc ma to nepotešilo ale na sobotu sa už teším 8) trať je super zjazdná
13.04.2008 - 19:45:44
00
mirec, mrzi ma ze si trepal taku dialku a nenaplnil si svoje ocakavania.

je pravda ze trat sa bude doznacovat az v piatok, teda aby to bolo naozaj ok.. a taktiez ratame s tym ze na trati bude doste velky pocet ludi..
dakujem ale za tvoju pripomienku :)
verim ze naostro uz nebudu ziadne problemy
13.04.2008 - 22:00:30
00
UpHill odhalil moju slabu pripravu, cez tyzden sa mi jazdit neda, tak to beriem tak, ze prvu polovicu maratonu budem trenovat a druhu polovicu budem zavodit (len aby zostalo sil ... :) )
14.04.2008 - 15:22:19
00
Lagonda, aspon na trati pokecame. :lol:
Som na biku nesedel viac ako tyzden (do soboty asi ani sediet nebudem), takze vykon bude urcite paradny. 8)
14.04.2008 - 15:48:43
00
Len dva krát...musím sa ale priznať, že som si tento týždeň zadovážil novú motorku, tak teraz bike trošku zanedbávam...mám vážne obavy, čo ten limit 3:15 naplním :wink:

To je dobre, len tak dalej. Mas moju plnu podporu vo flakani. :lol: Ale na uphille to nevyzeralo zrovna tak, ze by si mal problem s vykonnostou. A to znamena, ze ked Ty nemas problem, tak ja mam problem. :)

UpHill odhalil moju slabu pripravu, cez tyzden sa mi jazdit neda, tak to beriem tak, ze prvu polovicu maratonu budem trenovat a druhu polovicu budem zavodit (len aby zostalo sil ... :) )

Ale no, zas nehadz hned flintu do zita. Kto z nas pracujucich jazdi cez tyzden? Nevzdavaj to vopred - mozeme si vsetci traja aj s whitebossom zasutazit o co najlepsie umiestnenie v druhej polovici startoveho pola. :lol:
14.04.2008 - 17:20:25
00
Ale no, zas nehadz hned flintu do zita. Kto z nas pracujucich jazdi cez tyzden? Nevzdavaj to vopred - mozeme si vsetci traja aj s whitebossom zasutazit o co najlepsie umiestnenie v druhej polovici startoveho pola. :lol:


:D ..... Toto som potreboval citat. Uz viem ako na to pozerat. Prvu polovicu startoveho pola nebudeme vobec vnimat a nase poradie bude hned lepsie ... to si potom trufam prist aj v prvej stovke ... :lol:
14.04.2008 - 17:55:33
00
Tak tak. Prvu polovicu nebudeme vnimat, lebo ta zdrhne hned na starte. :) Inak minuly rok sa mi osvedcila paradna taktika na budovanie bikerskeho sebavedomia - odstartoval som 4-5 minut po ostatnych a ked som potom dobehol a zacal postupne predbiehat tych najpomalsich vzadu, hned som sa citil ako nadupany profik. :lol:
14.04.2008 - 18:09:18
00
odstartoval som 4-5 minut po ostatnych
nejake problemy?
14.04.2008 - 20:07:19
00
Nechcel som startovat v tom skaredom dazdivo-blatovo-hmlistom pocasi s viditelnostou 50-100 metrov. Prisiel som autom, bike rozlozeny v kufri a siel som pozriet na start, ze kto z kamosov sa odhodlal/premohol. No a cuduj sa svete, startovali vsetci. To ma vsak este nezlomilo, aj tak som si povedal ze nejdem. Potom som vsak zbadal bušiča a ten nikdy nejazdil v blate, dokonca ani na vyjazd nesiel ak bolo blato. A tu len tak z nicoho nic stal na starte. V tom momente sa vo mne nieco zlomilo a zahlasil som, ze ked ide on, tak to uz fak musim ist aj ja. A tak som sa rozbehol 300 metrov dole k autu a ako som pribiehal, tak zaznel startovy vystrel. Ja som vsak samozrejme este musel vytiahnut bike z kufra, zlozit ho, obut tretry, zamknut auto a odslapat si tych 300 metrov do kopca k startovemu obluku. No a to bol moj prvy rocnik Svätojurskeho maratonu v skratke. :)
14.04.2008 - 20:44:32
00
Nechcel som startovat v tom skaredom dazdivo-blatovo-hmlistom pocasi s viditelnostou 50-100 metrov. Prisiel som autom, bike rozlozeny v kufri a siel som pozriet na start, ze kto z kamosov sa odhodlal/premohol. No a cuduj sa svete, startovali vsetci. To ma vsak este nezlomilo, aj tak som si povedal ze nejdem. Potom som vsak zbadal bušiča a ten nikdy nejazdil v blate, dokonca ani na vyjazd nesiel ak bolo blato. A tu len tak z nicoho nic stal na starte. V tom momente sa vo mne nieco zlomilo a zahlasil som, ze ked ide on, tak to uz fak musim ist aj ja. A tak som sa rozbehol 300 metrov dole k autu a ako som pribiehal, tak zaznel startovy vystrel. Ja som vsak samozrejme este musel vytiahnut bike z kufra, zlozit ho, obut tretry, zamknut auto a odslapat si tych 300 metrov do kopca k startovemu obluku. No a to bol moj prvy rocnik Svätojurskeho maratonu v skratke. :)


Dufam, ze nechces aby som nasledoval tvoj priklad ... uf ... :)
15.04.2008 - 16:09:03
00
Nechcel som startovat v tom skaredom dazdivo-blatovo-hmlistom pocasi .... ..... ..... No a to bol moj prvy rocnik Svätojurskeho maratonu v skratke. :)

hehe, klasicky Jezus? :twisted:
15.04.2008 - 16:14:15
00
Dufam, ze nechces aby som nasledoval tvoj priklad ... uf ... :)

Asi by to nebolo takticky spravne rozhodnutie ak ide o co najlepsi cas... :)

hehe, klasicky Jezus? :twisted:

Neprovokuj, lebo sa za Teba v sobotu po starte zavesim ako v tom stupani od Gardy k Passo Rocchetta a nezbavis sa ma az do ciela. :twisted: A dufam, ze to nevyznelo tak, ze som neodstartoval - dosiel som az do ciela a aj s tym mankom zo startu som to dal pod 3h, co je na mna az podozrivo dobry vysledok. Som zvedavy, aky cas sa zadari tento rok... :?

P.S. Cas na zmenu avataru - uz sa neviem dockat soboty. :)
15.04.2008 - 17:39:17
00
Neprovokuj, lebo sa za Teba v sobotu po starte zavesim ako v tom stupani od Gardy k Passo Rocchetta a nezbavis sa ma az do ciela. :twisted: A dufam, ze to nevyznelo tak, ze som neodstartoval - dosiel som az do ciela a aj s tym mankom zo startu som to dal pod 3h, co je na mna az podozrivo dobry vysledok. Som zvedavy, aky cas sa zadari tento rok... :?

P.S. Cas na zmenu avataru - uz sa neviem dockat soboty. :)

ale vies jak sa mi dobre islo? samej by to bola riadna skuska psychiky. takze ak sa zavesis aj v jurskom parku, som za :wink:
ps: avatar 10 bodov! hahaha :lol:
15.04.2008 - 18:38:53
00
co vsetko by sme pre vas nespravili..
objednali sme na dnes par kvapiek, aby sa na trati az tak neprasilo :)
15.04.2008 - 19:56:07
00
co vsetko by sme pre vas nespravili..
objednali sme na dnes par kvapiek, aby sa na trati az tak neprasilo :)

gúd ajdija ... :? bude mazlavo :(
15.04.2008 - 20:09:56
00
keyboard_arrow_up