Stax to zmakol za necelych 2:22hod 8) ...asi si vytunim aj ja Zestyho :P


ZESTYYYYYYYY :D

fakt som necakal tento cas. som si vravel ak to bude za 2:50:00 ako minuly rok bude super :roll:

necelych 30minut rychlejsie ako minuly rok na starom biku a to som mal menej najazdene. Zesty je ako z rozpravky :twisted:
19.04.2008 - 17:55:04
00
A by som nezabudol este zhodnotim pretek.

Trasa super nie az tak narocna sice bolo blato ale dalo sa to a proti minulemu roku to bolo suche ;-) Trochu ma nahnevalo, ze na prvej obcerstvovacke bolo pät organizatorov a plny stol jedla a iontakov ale zial zabudli im povedat, ze to maju podavat alebo silno chybujem, ze niekto komu ide o cas zastane a zacne to tam v pohodicke vyjedat ale na druhej obcerstvovacke to bolo perfektne vsetko podavali a z dialky sa uz pytali co chcem ci vodu alebo iontak. Registracia bola rychla konecne zaviedli sposob zvlast rada pre registrovanych a zvlast rada pre neregistrovanych a nezaplatenych (myslim, ze minuly rok to bolo tiez ale nie na vsetkych maratonoch je to samozrejmost... ) Potom umyvanie bikov bolo super az 5 umyvacich boxov. Sice chybali sprchy ale s tym sa toho samozrejme vela robit neda lebo miesto startu je situovane tak, ze je to problem ale ostrym cyklistom staci aj hadica :-D sice to bolo studene ale aspon som nebol zablateny.
Atmosfera bola super silna konkurencia dokonca az z Moskvy! a samozrejme CR, PL, HU jazdci boli samozrejmostou.
Znacenie bolo perfektne zabludit sa nedalo... Pri vyhlasovani tomboly sa pocasie dost skomplikovalo a zacalo prsat ale to nebolo take strasne lebo som bol rad, ze takto neprsalo pocas preteku a tych 10-20min sa dalo prezit.
Buduci rok sa preteku zucastni pravdepodobne novy biker ktoremu moju vyhru posuniem a zacne zit zdravo snad :-)

A na zaver dakujem Tmaxovi za odvoz a dovoz ;-) a este aj organizatorom za super straveny den. Vidime sa na Jur-e 2009 a najblizsie v CR
19.04.2008 - 18:05:13
00
Ahojte,
bolo mi potesenim,ze som Vas vsetkych spoznal, a ze ste podali tak pekne vykony... Chvalabohu, ze ta burka prisla az po pretekoch...
Verim, ze sa s Vami na nejakom vyjazde este stretnem... A dufam, ze sa tu objavi i nase spolocne foto...
Este raz dik za prijemne popoludnie medzi Vami
Laco
P.S. Ti co sa mi maju ozvat... piste na e-mail: lfbox@seznam.cz
19.04.2008 - 18:06:33
00
joj, ludia zlati, boli ste tam este aj na vyhlasovani vysledkov? ja som tam akurat vtedy dosla (ze sa tam pozriem, ked mam cestu takmer okolo) a nevidela som ziadne ruzove sakalaka bundicky - jedine ruzove som videla, len ked som sa pozrela na svoj dres.. sa mi zdalo, ze som zhliadla Jezusa, ale hmmm, nebol som isty.. heh a potom som v tej krasnej burke sla domov - tak to veru bola sranda.. a vsetkym zucastnenym blahozelaaaam!! a bolo blaaatko?
19.04.2008 - 18:21:38
00
vyhral som aspon ram, len skoda ze je to Kona...

že ťa huba nebolí :twisted:
19.04.2008 - 18:33:38
00
že ťa huba nebolí :twisted:


no ja som to myslel trocha inak :wink:
proti kone namm nic a kedysi som aj ja chcel mat konu...
19.04.2008 - 19:06:56
00
Kona je nadavka :wink:
19.04.2008 - 19:08:26
00
K zavodu celkom pekna trať nenáročná na moj predpoklad som dosiel ako keby som bol uplne fit.
Značenie sa mi až tak moc nepačilo Pe to ma lepsie vyriešené ale nedalo sa zabludiť lebo bola uz vyjazdená stopa.
Neviem ako si niekto nemohol nevsimnuť pinkskalaka team.
Otco dokonca jednemu z nich zachranil mobil phone :wink: .
PS do kategorie myslim ze sa este mestim v pohode na MTB mam 500 a na ziletke 450 :wink:
19.04.2008 - 19:14:11
00
necelych 30minut rychlejsie ako minuly rok na starom biku a to som mal menej najazdene.


Ja viem - tesis sa z noveho super biku, ale aj ja som sa proti minulemu roku zlepsil a to o 65min, na horšom biku - minuly rok som mal blur-a(natrenovane mam tolko co minuly rok)
pripisujem to pocasiu a tomu, ze tento raz som si nedal super zjazd za prvou obcerstvovackou, ktory pre mna znamenal 7km naviac.


Naposledy upravil lagonda dňa 19.04.2008 - 19:30:33, celkovo upravené 1 krát.

19.04.2008 - 19:28:38
00
No mne sa moc moc pácilo, minulý rok som nebol tak hodnotiť nemôžem ale teraz super. Pekné zjazdy , hlavne ten jeden dlhší taký skalnaty.. Mnam. Čas nejak okolo 3:05 nieje boh vie čo ale ja so sebov spokojný aj ked mi dal bracho 20 minút kua.
19.04.2008 - 19:28:56
00
Brcho .... trenovat este musis, aby si na starsieho brachu dosiahol ... :lol:
Inak som zvedavy na vyhodnotenie rodinnych teamov ... s pinkacmi to bude natesno
19.04.2008 - 19:32:29
00
Ahojte,
vysledky Svatojurskeho maratonu uz mate na stranke www.vos-tpk.sk :o)
19.04.2008 - 19:37:33
00
no ja som to myslel trocha inak :wink:
proti kone namm nic a kedysi som aj ja chcel mat konu...

ale dnes je tu predsa pells a lapiér... :?
19.04.2008 - 19:42:10
00
joj, ludia zlati, boli ste tam este aj na vyhlasovani vysledkov? ja som tam akurat vtedy dosla (ze sa tam pozriem, ked mam cestu takmer okolo) a nevidela som ziadne ruzove sakalaka bundicky - jedine ruzove som videla, len ked som sa pozrela na svoj dres.. sa mi zdalo, ze som zhliadla Jezusa, ale hmmm, nebol som isty.. heh a potom som v tej krasnej burke sla domov - tak to veru bola sranda.. a vsetkym zucastnenym blahozelaaaam!! a bolo blaaatko?


Ahoj Missy.My sme s brachom Ruzove po zavode dali dole.Ale videl som tam jednu slečnu ktora mala ružove tričko a bola na Biku.To si bola Ty?
19.04.2008 - 19:55:40
00
ja sa dodatocne hlasim do rodinnych teamov "ja a moje druhe ja" :oops:

JA som si prve kolo vychutnal, moje pridrbane druhe schizofrenicke JA som si druhe kolo vyzral

Sranda bola, len skoda, ze sa viaceri nezucastnili popretekovej mtb-party pri kofole. (preco sa vsetci tak strasne ponahlaju domov? :shock: )

dakujem Durymu za pivo na obcerstvovacke a pozdravujem vsetkych usporiadatelov :wink:
19.04.2008 - 20:25:10
00
keyboard_arrow_up