bola to velmi pekna trat a tie zjazdiky som si riadne vychutnal,hlavne ten posledny pred cielom.... Inak to teplo bolo dost znicujuce
26.07.2007 - 10:05:38
00
Uz sa blizi dalsi rocnik, tak ozivujem temu.

Ked som si precital toto, tak rovno mozem povedat, ze by som nevahal a hned siel do Zvolena keby som mohol (pravdepodobne ale asi nebudem na Slovensku).

Velmi lakavo vyzera hlavne tych 20 km singlacov na dlhej a tu su este nejake chutovky z pripravovanych trati:
www.sckzvolen.sk/maraton/
www.sckzvolen.sk/maraton/foto-trat08.html

A zda sa, ze organizatori su skutocni fandovia MTB, lebo aj stredna trat vyzera podla ich opisu zaujimavo:
"A ešte by bolo možno treba spomenúť, že na našom 44 km okruhu (MEDIANO) Vás čaká menej ako 5 km asfaltu."
03.07.2008 - 17:03:48
00
A zda sa, ze organizatori su skutocni fandovia MTB...

mam pocit, ze v stavbe trate ma prsty Vlado Oprencak, to hovori samo za seba... 8)
03.07.2008 - 17:32:12
00
mam pocit, ze v stavbe trate ma prsty Vlado Oprencak, to hovori samo za seba... 8)


tak tak, trat je jeho dielom... myslim, ze tam budu iste zmeny oproti minulemu roku, nudit sa isto nebudeme ... 8)
03.07.2008 - 17:55:50
00
ake su dlzky trati? viem len dlhu a strednu nebude nieco kratsie?okolo tych 20-30km?
03.07.2008 - 19:58:56
00
Pre Tvoje vlastne dobro Ti sem nedam link na propozicie a ani dlzku tras a mozno sa vdaka tomu naucis pozorne citat a vyhladavat informacie na nete. Ked zvladas orientaciu na fore, urcite zvladnes aj orientaciu na stranke maratonu...
03.07.2008 - 21:12:30
00
Keď sme sa s Vladom O. boli bikovať niekedy na jeseň, natrafili sme na krásne traily, ale zjazdné len na fulloch, aj to nie všetko. Vlado vtedy povedal, že tadeto by mohol ísť maratón. Unisono sme mu tvrdili, že sprejazdniť to aj pre širšiu bikerskú verejnosť by stálo strašne veľa práce. Prešlo pár dní a on začal na sprejazdnení makať. Priznám sa, že som bol totálne skeptický. Ale možno vďaka V. tvrdohlavosti je teraz na svete bomba trať.Doslova hand made in Slovakia. Tam kde sa inde spomína sto alebo päťsto metrov singletracku, tu má človek pocit,že to nekončí. A aj keď už niekto nemôže, táto trať z neho dostane aj posledú kvapku. Fakt odporúčam.
Kto si netrúfa na Brutale, nemusí mať strach. Mediano nie je ochudobnená. Je len kratšia. A Elementare je proste elementare. Tatko na brutale, mamka na elementare, kinder na detský a pekný deň je za nami.
03.07.2008 - 22:02:12
00
Vyzera to velmi dobre. Mal by som tam byt s fotakom, tak sa uvidi:) Vyzera to na jeden z mala maratonov ktore by som si presiel aj mimo pretek..
03.07.2008 - 22:16:05
01
pani prave som sa vratil zo zvolena. Myslel som na vas vsetkych ze si sem musiet prist zajazdit. je to totalne maso. Narocnejsi teren som este nejazdil. Niektore useky som radsej zosadol a luuzersky to presiel napeso. Naozaj dlheee single kde som si len tak krochkal. Narocne vyslapy, zjazdy kde sa mi triesli kolena... Momentalne si neviem predstavit ako idem dokoncit dlhu trasu :) clovek si tam neodychne ani sekundu. AM.ENaci by tam boli v siedmom nebi.
Vlado tam aj s partiou musel stravit nekonecne hodiny. A ked som videl ten krasny mostik hm... Klobuk dolu. 8)
03.07.2008 - 22:36:37
00
No, ukecali ste ma, a zase na dlhu :roll: :twisted: :lol:
03.07.2008 - 23:34:20
00
Aby som riešil dopravu, prípadne aj doľavu... a prípadne aj prechrnenie noc pred pretekmi...
04.07.2008 - 00:35:15
00
Poznámke pre záujemcov o BRUTALE: pri všetkej tej eufórii z trate nezabudúť na limit do 2.kola. Pohybujem sa na maratónoch absolútne v prvej tretine poľa (v senioroch v desiatke) a minulý rok som limit stihol len o chlp (aby som nakoniec vzdal :cry: ).
Bohužial organizátor ani tohto roku limit nestanovil dopredu.

good luck brutalistom!
04.07.2008 - 07:18:39
00
no veru vyzera to veselo...uz len nejake tie dukaty dat dohromady-august je fakt VIP-horal&dubnica...a este ktomu takyto zvolensky bonbonik!!!juuuj-tolko dobrot-kto by tomu odolal :lol: ..takze asi to vidim tak,ze priletim po 10 dnoch z valaniasa pri atlantiku rovno do brutale :twisted: :roll: :lol: ...tak hej-preco nie... :wink:
04.07.2008 - 07:56:18
00
Pre Tvoje vlastne dobro Ti sem nedam link na propozicie a ani dlzku tras a mozno sa vdaka tomu naucis pozorne citat a vyhladavat informacie na nete. Ked zvladas orientaciu na fore, urcite zvladnes aj orientaciu na stranke maratonu...
uz som to nasiel
04.07.2008 - 15:51:22
00
Poznámke pre záujemcov o BRUTALE: pri všetkej tej eufórii z trate nezabudúť na limit do 2.kola.

dnes som si mailoval s riaditelom preteku a poprosil som ho o "rozumne stanovenie" limitu, snad to stanovia s prihliadnutim na obtiaznost trate a nie, aby odradili Brutalistov z druhej polky startovneho pola. Na moj mail odpovedal velmi ochotne. Limit bude stanoveny na zaklade pocasia a s prihliadnutim na cas prveho pretekara.
Stale si naivne myslim, ze usporiadatel sa tesi zaujmu pretekarov aj na dlhych tratiach a ze ho to neobtazuje, ked sa ma cakat na "pomalsich" jedincov - rozumej amaterov, ktori trenuju cez vikend a cez tyzden pracuju... Myslim, ze prave tie "masy" robia pretek pretekom, nie iba profici na cele.

Zatial som s limitom problemy nemal ak spomeniem napr. Dubnicak, Sulov, Horal... atd. a dufam, ze Zvolen nebude vynimka :roll:
05.07.2008 - 00:16:11
00
keyboard_arrow_up