Jasné, húpanie, Sľubica ... pamätám ... :)
17.10.2016 - 00:22:51
01
A odvtedy akoby nás jedna pošahaná mater mala :lol:
17.10.2016 - 00:24:31
02
:D ešteže vás máme ... myslím že celkovo sa rapídne zvýšila sledovanosť tohto vlákna ... :)
17.10.2016 - 00:27:46
02
maro2 napísal:
Veď hej ... ale tu v týchto zariťovciach, kde sa nachádzam :rofl:
tak Zariťovce :) dobrý názov :) ešteže si dnes z tých Zariťoviec trafil do Predriťoviec , kde som si ťa spredu pekne poťapkala po pleci ... zozadu som neriskovala, kedže som mala precitanu tuto debatu ešte z rána :D

U nás dnes pekne poprchava , mám za sebou poldnove flakanie sa po okrese a teraz konečne pijem doma kavičku . Takú , aka mi chutí najsamviac :) od samej seba
17.10.2016 - 12:40:03
00
martinapb napísal:
základe žabky tirielky - kedže sa ma v správe slušne opýtala, odkiaľ ju mám a či môže opakovať

moooja , vidiš , žabky nas spojili :*
17.10.2016 - 12:44:09
01
martinapb napísal:
A SPD sú tie zacvakávacie pedále, nič lepšie neni, vyskúšaj ;) treba k nim ale aj tretry ^_^
a takto mi kedysi radila moja Martinka,potom sa vykotila a už ich išla zhadzovať :D Moje milovane SPD ... mala som sa radšej nepýtať , ušetrila by som si tolko odrenín a modrín
17.10.2016 - 12:54:47
00
tiriel napísal:
tak Zariťovce :) dobrý názov :) ešteže si dnes z tých Zariťoviec trafil do Predriťoviec , kde som si ťa spredu pekne poťapkala po pleci ... zozadu som neriskovala, kedže som mala precitanu tuto debatu ešte z rána :D
U nás dnes pekne poprchava , mám za sebou poldnove flakanie sa po okrese a teraz konečne pijem doma kavičku . Takú , aka mi chutí najsamviac :) od samej seba

Ty si mimo nebezpečenstva ... keby som sa aj zahnal lakťom, tak ti moja ruka prefrčí zo 20cm nad hlavou, aj keby si stála na špičkách, drobec ... :P

Vonku je nevľúdno, tiež sŕkam kávičku ... junior teplotuje kôli zúbkom, tak si tu lebedíme celá rodinka pri pukotajúcej piecke ... mamka s krpcom si čítajú, tato pracuje, hafan drichme ... idylka ... :)
17.10.2016 - 12:55:41
02
tiriel napísal:
a takto mi kedysi radila moja Martinka,potom sa vykotila a už ich išla zhadzovať :D Moje milovane SPD ... mala som sa radšej nepýtať , ušetrila by som si tolko odrenín a modrín


Už som si dala dve chladené vetrom za tú vetu :lol:
No ale na cesťák to stále platí, ak si ich náhodou nechám aj na horskom, kupujem kolenačky ^_^
17.10.2016 - 13:03:23
00
tiriel napísal:
a takto mi kedysi radila moja Martinka,potom sa vykotila a už ich išla zhadzovať :D Moje milovane SPD ... mala som sa radšej nepýtať , ušetrila by som si tolko odrenín a modrín

Jáááj tie tvoje espédečka ... :D z mojej strany sú témy nášľapy a cyklogate na ostro tvojim smerom uzavreté, hoci nechápavo krútiť hlavou teda budem ... :D
17.10.2016 - 13:04:24
00
maro2 napísal:
Jáááj tie tvoje espédečka ... :D z mojej strany sú témy nášľapy a cyklogate na ostro tvojim smerom uzavreté, hoci nechápavo krútiť hlavou teda budem ... :D



ked povolím v jednej z tých dvoch mojích ošemetných veci , tak to bude najskor tie SPD ... tie by som si vedela predstavit , ze si ich nahodim nazad na jar ,ale naostro pod cyklogate ani zaboha nepojdem
17.10.2016 - 13:12:06
00
martinapb napísal:
Už som si dala dve chladené vetrom za tú vetu :lol:
No ale na cesťák to stále platí, ak si ich náhodou nechám aj na horskom, kupujem kolenačky ^_^

Nejaké červené Rucanory by som doma vyhrabal, ešte z čias mojej volejbalovej kariéry ... :)
17.10.2016 - 13:13:37
01
tiriel napísal:
ked povolím v jednej z tých dvoch mojích ošemetných veci , tak to bude najskor tie SPD ... tie by som si vedela predstavit , ze si ich nahodim nazad na jar ,ale naostro pod cyklogate ani zaboha nepojdem

Veď dobre dobre, platí to čo píšem hore ... 8)
17.10.2016 - 13:20:10
00
ja drem kolena a mne neponukne nic , ani ruky ani nohy :D , nieto este rucanory ... no šak ty budeš chcieť dačo , počkaj
17.10.2016 - 13:31:28
00
tiriel napísal:
ked povolím v jednej z tých dvoch mojích ošemetných veci , tak to bude najskor tie SPD ... tie by som si vedela predstavit , ze si ich nahodim nazad na jar ,ale naostro pod cyklogate ani zaboha nepojdem

No dobre, ešte posledný krát ... teraz v chlade, nosíš niečo s cyklovložkou pod dlhé teplé gate? Len to aspoň raz vyskúšaj na ostro, teraz v zime, keď ti je to v lete blbé ... ono je to fakt dobre vymyslené a milión krát odskúšané ... :)
17.10.2016 - 13:35:09
02
maro2 napísal:
Nejaké červené Rucanory by som doma vyhrabal, ešte z čias mojej volejbalovej kariéry ... :)


No veru, kúpim od teba ^_^
17.10.2016 - 13:35:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up