:lol:

ty kokso, krásny bike :wink: to musí byť radosť! Koľko váži? :)     hehe lapierre - papiere :D
Ten starý predávaš v celku?
:wink: 12,5 ale ked tak ratam tak skonci na 12,2 po malej odtucnovacke :D A stary musim predat ( v celku ) pretoze dva neuživým.
05.11.2008 - 08:45:44
00
Dnesny vyjazd bol jednoduchy testovat testovat testovat. A dotestoval som k uplnej spokojnosti. Bike je rychlejsi v zjazdoch ale to je iba asi tym mojim dnesnym zapalom :wink: brzdy zatial nejdu na 100% tie musia este sadnut, preto som dve zatacky nedobrzdil :D Dali sme iba 13 km na Pieskovci ale 864 m sme nastupali :wink: . Tie DH single su tam na taketo blbnutie super. Skusal som pozicanu kameru Oregon :roll: umiestnenu na riaditkach. Je to kamera na slaby dokumentarny snimok. Oproti svetlu neda ani obrazok :roll: v horsich svetelnych podmienkach v lese detto.

Prílohy:

web.JPG
web.JPG 69.81 KiB thumb_up0thumb_down

05.11.2008 - 20:06:58
00
Vanoce Vanoce prichazeji......... :D


Paráda, vitaj v klube, :D
06.11.2008 - 12:52:50
00
Vanoce Vanoce prichazeji......... :D

daj adresu na takeho jeziska aj ja chcem 8)
06.11.2008 - 13:22:49
00
kto neprepije, ten ma 8)
06.11.2008 - 14:08:29
00
Paráda, vitaj v klube, :D

Senkju very much :D
kto neprepije, ten ma 8)
A este sa aj hovori " Kto neprepije ma za čo piť "
Dnes sme si dali s Marekom a MajoBull Maco head smerom na gruľovisko a si predstavte, že lesaci ho zrušili :shock: tak sme to dali dookola. Lesaci robia orgie v lese pretoze cast sme museli ist kluckovanim mimo chodnika ( preto nas v raji nechcu lebo nejazdime po chodnikoch ) kde musela byt traktorova ralye :evil: Navrat po srnčej stezce nema v tomto case chybu, to listie je uzastne :wink:
06.11.2008 - 23:08:07
00
kto neprepije, ten ma 8)

tak ja si kupim ked vratim tie vsetky vratne flasky
07.11.2008 - 10:15:55
00
som zvedava kedy to bude.. aspon podla toho uvidime, ako moc pijes :)
takze cim neskor si ho zadovazis, tym viac ta budeme mat za slusaka :lol:
alebo pockas kym sa budu zalohovat plastove flase? :lol: :lol:
07.11.2008 - 11:15:04
00
Zajtrajsi program :
1. 9.00 hod - vyjazd s cielom na Cingove
2. 11.00 hod - den Horskej sluzby ( gulas, obcerstvenie a ine radosti )
3. 17.00 hod - akcia SVETLUŠKY
Toto je samozrejme nepovinny scenar :wink: učasť dobrovoľná na ktorejkoľvek časti. Pre tych, čo to chcu absolvovat cele zraz o 9.00 pred zimakom. Nezabudnite lampaše, blikačky, čelofky.
07.11.2008 - 22:27:50
00
Vanoce Vanoce prichazeji......... :D


Gratulujem Drotar, pekne vozitko :D
07.11.2008 - 23:39:23
00
Vcerajsi sobotnajsi den sa da nazvat jedine ako KREJZY DAY :D Cca okolo 10.00 sme sa sa Sancom vybrali pozriet na den Horskej sluzby, aby sme mali jasno v tom, ake techniky pouziva HS pri zachranovani turistov a bikerov :wink: Po cca hodinovej ukazke sme sa rychlo presunuli na slubeny gulas ( kua ale dodavatela papriky mali vyborneho ) a o cca 13.00 sme vyzdvihli za ciganskou osadou v Letanovciach Endaya a sli pojazdit smerom na Klastorisko. Navrat hrebenom nebol prava bikovacka ale snad mi to Sanco a Enday odpustili :D . Je to super narocna technicka pasaz s usekmi pre trial biky, ale 3/4 su s troskou odvahy a stastia zjazdne a zdolatelne ( madarsky turisti potleskom vyjadrovali obdiv alebo si klepali po čele :D neviem ). Navrat do restauracie Ihla nas nenechal na pochybach ze zabava členo HS je v plnom prude. O cca 17.00 sme sa v spolocnosti Vladiku a Wilkinsona zdvihli, nahodili lampaše a vydali sa za nocnym dobrodruzstvom. Cesta lesom prebehla absolutne bez problemu a vyrusili sme iba jednu srnu, ktora sa urcite divi že co to za SVETLUŠKY tak neskoro v Novembri :lol: Takze mozeme uz ocakavat prvy sneh a s nim aj dalsiu kazdorocne planovanu akciu " Po stopach Yetiho "

Prílohy:

DSC_0068.JPG
DSC_0068.JPG 429.17 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0069.JPG
DSC_0069.JPG 406.78 KiB thumb_up0thumb_down

09.11.2008 - 12:55:46
00
a sli pojazdit smerom na Klastorisko. Navrat hrebenom nebol prava bikovacka ale snad mi to Sanco a Enday odpustili :D . Je to super narocna technicka pasaz s usekmi pre trial biky, ale 3/4 su s troskou odvahy a stastia zjazdne a zdolatelne



Hm, na to by som sa rad niekedy pozrel : ) Snad sa zadari na poraci, dufam ze chystas aj am.en trasu ;)
09.11.2008 - 17:32:25
00
Drotar prezradis kolko ta stal ten NEW BIKE v evroch ??? :)))

S tym nerobim ziadne tajnosti bike je kupeny z www.suncycle.sk
X-CONTROL 310
Cena : 1899.00 ,- Euro
Price : 57209,27 ,- Sk
10.11.2008 - 08:39:40
00
Veru, dostať sa medzi partičku spišobikerov nieje žiaden med lízať, ale samé prekvapenie.Drotar to ozaj vystihol, ale nemusíš sa báť aspoň z mojej strany aj to nosenie biku v určitých pasážach stálo za to.Môj SID siel na 90%, len škoda že som nemal aj tvoju zadnú stavbu z tvojho "Pierka". Ale hádam snaď raz aj to bude :-) .Veru oplatilo sa ísť za "Svetluškami"....už len poriešim "čelovku".... :-). Veru vďaka za pojazdeníčko Drotar, Vladika, Sanco,Wilkinson
10.11.2008 - 09:41:34
00
Veru, dostať sa medzi partičku spišobikerov nieje žiaden med lízať, ale samé prekvapenie.Drotar to ozaj vystihol, ale nemusíš sa báť aspoň z mojej strany aj to nosenie biku v určitých pasážach stálo za to.Môj SID siel na 90%, len škoda že som nemal aj tvoju zadnú stavbu z tvojho "Pierka". Ale hádam snaď raz aj to bude :-) .Veru oplatilo sa ísť za "Svetluškami"....už len poriešim "čelovku".... :-). Veru vďaka za pojazdeníčko Drotar, Vladika, Sanco,Wilkinson

:lol: Naposledy som toto isiel pred 15 rokmi na hiten rame Scott Sandoa s pevnou vidlou a slo to v pohode :wink: ak SIDA sla na 90% tak urobila potom dobru sluzbu :D ale uznaj na trenovanie techniky je to uzastny teren :wink: a to, ze to nebola sranda som zistil, ked som dosiel dole a fučal viac ako keby som to isiel naopak :D
10.11.2008 - 09:58:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up