Inak bežky si kludne kúp...
Kludne si kup, ved ak sa ti bezkovanie nezapaci, tak ich vyuzijes aspon v lete. Ako palice k fazuli :D :D :D Ale davam verejny slub ze tejto zimy skusim aj ja :)
02.12.2008 - 12:27:06
00
no v sobotu idem do popradu tak sa po niecom na bezkovanie poobzeram ale asi skor kupim nieco z bazaru :wink: Na grajnary su bezecke trate ci freeride ???
02.12.2008 - 12:34:56
00
no v sobotu idem do popradu tak sa po niecom na bezkovanie poobzeram ale asi skor kupim nieco z bazaru :wink: Na grajnary su bezecke trate ci freeride ???

Su tam bezecke trate ale kto a ci vobec niekto to udrziava netusim. Su tam trate na klasiku, takze na korculovanie ( co je styl mne blizsi ) to tam nebude.
02.12.2008 - 12:37:27
00
zatial som nikdy nebezkoval aj ked bola prilezitost akosi ma to nelakalo :? a sem tam musim vypadnut do prirody,prevetrat hlavu a turistika ma dajako nebavy :(
02.12.2008 - 14:01:24
00
zatial som nikdy nebezkoval aj ked bola prilezitost akosi ma to nelakalo :? a sem tam musim vypadnut do prirody,prevetrat hlavu a turistika ma dajako nebavy :(
Pred samotnou kupou ti odporucam si bezky na jeden dva dni pozicat a skusit sa prebehnut trebarz po letisku, pretoze zaciatky su tazke a je to viac menej turistika, aspon na zaciatku. Grajnar je o vychadzkach v prirode. Zimne obdobie je idealnym casom ako nieco so sebou cielavedome urobit, ale je to hlavne o pravidelnosti.
02.12.2008 - 14:06:38
00
Pred nejakym mesiacom som velmi zvazovala kupu lyzi /bezky/ no nakoniec som z toho upustila a to z jedneho dovodu - ak budem chciet byt vonku, pojdem na bajk a ak by som mala potrebu byt na vzduchu, zvolim turistiku. A vlastne je tu aj druhy dovod: nemam moznost lyzovat od panelaku, zato bajkovat ano..
V pripade zleho pocasia mam doma spinner a poukazky do fitness clubu 8)
02.12.2008 - 14:25:58
00
Pred nejakym mesiacom som velmi zvazovala kupu lyzi /bezky/ no nakoniec som z toho upustila a to z jedneho dovodu - ak budem chciet byt vonku, pojdem na bajk a ak by som mala potrebu byt na vzduchu, zvolim turistiku. A vlastne je tu aj druhy dovod: nemam moznost lyzovat od panelaku, zato bajkovat ano..
V pripade zleho pocasia mam doma spinner a poukazky do fitness clubu 8)


Kúp si korčule, Draždiak onedlho zamrzne :twisted:
02.12.2008 - 14:28:40
00
Pred nejakym mesiacom som velmi zvazovala kupu lyzi /bezky/ no nakoniec som z toho upustila......

Ja mam este jeden racionalnejsi dovod a tym je voskovanie, pretoze zle navoskovane lyze su tak akurat na porazenie, ked to podklzuje alebo naopak ked sa sneh lepi na spodok lyze. Pri korculiarskom style toto sice ciastocne odpada ( pretoze tam je to uz iba o väcsom alebo mensom sklze ) ale na korculovanie je potrebna sirsia upravena trat a taka je najblizsie na Strbskom plese. Takze bezky su dost komplikovana zalezitost a preto volim dostupnejsie formy sebatryznenia :D Dokazom je dnesny dvojfazovy squash + spiner s Vladikom a Matthusom a celkom slusne sme sa zruntovali :D
02.12.2008 - 18:56:58
00
nebudem stym robit ziadnu vedu :D ked sa mi to zapaci a hlavne ze to prezijem kupim bezky a cez zimu budem bezkovat aj okolo biku je kopa nastavovania a pod , to mas jedno ci nastavujem alebo voskujem :roll:
02.12.2008 - 22:36:56
00
Skus si nieco precitaj o kupe beziek ..... ono to neni len o farbe :roll: a este podstatny detail palice ake vysoke aby si ich nemal po pas ale ani nad hlavu vravi sa po plecia ale je to + - na tebe.... a potom viazanie mala by tam byt vodiaca lista to aby sa ti pri zjazdoch nevytacala pata ...drahsie viazania to maju vsetky :shock:
a na Grajnary su bezkove okruhy maly stred a long a je tam klas.stopa ale tie su vsade kde prejde bezkar :roll:
03.12.2008 - 15:52:48
00
Kedže bežky nehrozia ani náhodou, pre istotu sme s Marekom dali 37 km smer SNV-Bind-Markušovská Dolina-Danišovce. Po snehu nikde ani pamiatka, zato všade je mokro ako na jar :( Teplota okolo 3°C je tak na 1,5 - 2 hod jazdenia, potom sa zima začne prejavovať :( ale fajn pojazdenie na december :D

Prílohy:

Komentár súboru: Panaroma od Tepličky...
DSC00353.JPG
DSC00353.JPG 228.79 KiB thumb_up0thumb_down

04.12.2008 - 15:01:00
00
Dokazom je dnesny dvojfazovy squash + spiner s Vladikom a Matthusom a celkom slusne sme sa zruntovali :D


:evil: :evil: aj ja chcem , kedy sa chystate najblizsie :?:
04.12.2008 - 16:18:43
00
Kedže bežky nehrozia ani náhodou, pre istotu sme s Marekom dali 37 km smer SNV-Bind-Markušovská Dolina-Danišovce. Po snehu nikde ani pamiatka, zato všade je mokro ako na jar :( Teplota okolo 3°C je tak na 1,5 - 2 hod jazdenia, potom sa zima začne prejavovať :( ale fajn pojazdenie na december :D

Takto si predstavujem zimne vyjazdiky.Bolo by dobre keby sme boli aj pocetnejsia skupinka.Wilki kde si? :evil: Dodo bolo to super, len vydrzat. :D
04.12.2008 - 17:30:53
00
Wilki kde si? :

wilki buba po nocnej
04.12.2008 - 18:11:02
00
wilky je lenivy vstat a ja zas makam v praci
04.12.2008 - 18:25:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up