čaute chalani v prvom rade vám prajem všetko dobré v novom roku.Je mi veľmi ľúto,že tým členom,ktorý nemajú pravidelný prístup k netu sa informácie nedostanú.Myslel som,že ak sa stanem členom clubu,tak budem súčasťou diania,ale som nemilo prekvapený :( ,že som len do počtu.
01.01.2009 - 17:28:54
00
čaute chalani v prvom rade vám prajem všetko dobré v novom roku.Je mi veľmi ľúto,že tým členom,ktorý nemajú pravidelný prístup k netu sa informácie nedostanú.Myslel som,že ak sa stanem členom clubu,tak budem súčasťou diania,ale som nemilo prekvapený :( ,že som len do počtu.
siki ja sa ti za vsetkych ospravedlnujem a najblizsie v robote mi das tel. cislo a ja osobne ti budem volat a pisat co kde kedy kto a s kym 8)
01.01.2009 - 18:09:22
00
siki ja sa ti za vsetkych ospravedlnujem a najblizsie v robote mi das tel. cislo a ja osobne ti budem volat a pisat co kde kedy kto a s kym 8)



Ja neviem,ale mám taký dojem,že som určitým ľudom nesadol,asi ostanem aj nadalej samotár.
01.01.2009 - 18:53:20
00
Ja neviem,ale mám taký dojem,že som určitým ľudom nesadol,asi ostanem aj nadalej samotár.


tych urcitych ludi maj niekde v .....
tak ako ja mam wilkiho v .... :lol:
aj ostatnych v .... :lol:
bajkujem pre potesenie a radost z pohybu a najme pre paradnu atmosferu v kruhu blaznov ako som ja
01.01.2009 - 20:06:14
00
tych urcitych ludi maj niekde v .....
tak ako ja mam wilkiho v .... :lol:
aj ostatnych v .... :lol:
bajkujem pre potesenie a radost z pohybu a najme pre paradnu atmosferu v kruhu blaznov ako som ja



Ani ja nebajkujem pre nikoho iného,len pre seba,no myslel som,že bi som už nemusel sám,ale kašli na to,doteraz som bol sám a prežil som,tak nebudem to meniť :idea:
01.01.2009 - 20:16:53
00
Ja neviem,ale mám taký dojem,že som určitým ľudom nesadol,asi ostanem aj nadalej samotár.

Siki načo taký pesimizmus hneď úvodom nového roku ? Vieš koľkým ľuďom som ja nesadol :D ? A napriek tomu jazdím veľa a jazdím rád, ale najviac s ľudmi, ktorým som sadol. Iba toto má reálny zmysel. A čo sa týka informácií dávam ti za pravdu, že tí, ktorí nemajú net sú v nevýhode, ale aktuálne informácie už budú zverejňované u Paťa v predajni formou nejakej vitrínky. Prioritou klubu tohto roku je príprava CYKLOZRAZU PORÁČSKA DOLINA 2009. Všetko sa ale včas dozviete na schôdzi.
Takže Vám všetkým prajem v Novom roku pozitívne myslenie, zdravie, lásky, trošku tých euráčikov na konte a samozrejme veľa veľa pekných kilometrov strávených na biku.
01.01.2009 - 21:09:12
00
Ja neviem,ale mám taký dojem,že som určitým ľudom nesadol,asi ostanem aj nadalej samotár.




Tak ja som toho veľa nenatočil ale ak niečo tak tiež sám.Ale hádam sa to zmení.Raz.Príroda je pekná z bajku aj keď si sám.

A tiež všetkým len to naj v roku 2009.
01.01.2009 - 22:36:38
00
po roznych skusenostiach radsej s niekym ako s nikym
01.01.2009 - 22:44:50
00
To je pravda.Ale na druhej strane radšej s nikím ako nikdy.
01.01.2009 - 22:47:03
00
čaute chalani v prvom rade vám prajem všetko dobré v novom roku.Je mi veľmi ľúto,že tým členom,ktorý nemajú pravidelný prístup k netu sa informácie nedostanú.Myslel som,že ak sa stanem členom clubu,tak budem súčasťou diania,ale som nemilo prekvapený :( ,že som len do počtu.


No na toto musím zareagovať aj ja :| lebo na základe akej skúsenosti maš ten pocit že si len do počtu :| na Porači sme absolvovali prvú jazdu spolu tu malu zahrievačku vo štvrtok pamataš :?: a mal som len dobrý dojem :D a mne osobne je uplne jedno kto príde ja som len rád že sa nás zíde tolko ludí z rovnakou diagnózou :lol:
Tu sa pretriasalo či sám alebo z partiou....... čo sa týka mňa tak ja sa rozhodujem spontane ...občas chcem byť sám tak sa vyberiem na trasu takú kým toho nemám dosť... :roll: ale inokedy potrebujem sa vykecať tak zhaňam... kto.. kedy a ským ide niekam a nikdy som nemal ten pocit že tam niekomu prekážam..

Ateraz trocha na iné tema:::::kto chodí bežkovať :?: :?: a kam :?: a kedy :?:
02.01.2009 - 07:18:12
00
Ja chodím na bežky,ale niet snehu a rozmýšľal som ako asi to vyzerá na grajnary.No nikto mi neposkytol žiadne info :wink:.Môžem len cez víkend.


Naposledy upravil kellyssiki dňa 02.01.2009 - 10:50:02, celkovo upravené 1 krát.

02.01.2009 - 10:39:44
00
po roznych skusenostiach radsej s niekym ako s nikym



Martinka,slniečko moje usmievavé a so mnou bi si šla?Myslím pretiahnuť údy na biku. :oops:
02.01.2009 - 10:46:56
00
jasne, tvoje pozadie si vzdy rada pozriem :)
02.01.2009 - 10:51:45
00
aj moje ? hehe
02.01.2009 - 11:23:35
00
gemyny, si OT :evil:

tvoje uvidim uz dnes
02.01.2009 - 12:20:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up