Tak a včul buc mudry.

Z Vladom sme sa včera pri pivecku dohodli ze ma Kralovku ideme v nedeľu 5.7.09 hlásia celkom dobre pocasie na víkend inak mne tie sobotňajšie akcie vobec nevyhovuju tak neviem či pôjdem na Kojšovú
29.06.2009 - 21:29:45
00
Kojšovku chcem... aj datum celkom sedí...ale to všetko záleži ! Moze sa pridat aj niekto cezpolny ak by mal zaujem ???

Moze sa pridat aj cezpolny/a....limit ucastnikov nieje...start bude z MARGECIAN...a aj ciel....beeer stop pizza stop....atd....a co je hlavne spoje na vsetky strany :-)
to WILLKI...prepac...ze som si nevsimol...VELKE OCI.... :wink: .....v tom termine moze byt aj nedela....vsetko je v ramci dohody....Nech sa vyjadria aj ostatny....
To Strapaty....len tak dalej...viac hlav..viac kontroly s terminami :-)
SUMAR:
Enday
Mrazik(senior)
Drotar
MajoBull
JerryMouse
Strapaty...?
29.06.2009 - 21:57:09
00
Moze sa pridat aj cezpolny/a....limit ucastnikov nieje...start bude z MARGECIAN...a aj ciel....beeer stop pizza stop....atd....a co je hlavne spoje na vsetky strany :-)
to WILLKI...prepac...ze som si nevsimol...VELKE OCI.... :wink: .....v tom termine moze byt aj nedela....vsetko je v ramci dohody....Nech sa vyjadria aj ostatny....
To Strapaty....len tak dalej...viac hlav..viac kontroly s terminami :-)
SUMAR:
Enday
Mrazik(senior)
Drotar
MajoBull
JerryMouse
Strapaty...?
Marek001
Lenka001
29.06.2009 - 22:08:46
00
Skusim niekoho nabalachat aj od nas no neslubujem ! :D
29.06.2009 - 22:13:55
00
Moze sa pridat aj cezpolny/a....limit ucastnikov nieje...start bude z MARGECIAN...a aj ciel....beeer stop pizza stop....atd....a co je hlavne spoje na vsetky strany :-)
to WILLKI...prepac...ze som si nevsimol...VELKE OCI.... :wink: .....v tom termine moze byt aj nedela....vsetko je v ramci dohody....Nech sa vyjadria aj ostatny....
To Strapaty....len tak dalej...viac hlav..viac kontroly s terminami :-)
SUMAR:
Enday
Mrazik(senior)
Drotar
MajoBull
JerryMouse
Strapaty...?
Marek001
Lenka001

SIKI. :?:
Ešte dotaz spišaci ako ideme do Margecian :?:
30.06.2009 - 09:01:11
00
SIKI. :?:
Ešte dotaz spišaci ako ideme do Margecian :?:


odporúčam vlakom....potom nieje nikto obmedzovaný BEER stopom :-)....aj ked z eco pohladu nasackovat do auta..full partiu....je lacnejsie....je to na zvazeni....ale nie kazdy ma stresny nosic + drziak na bike(ja mam ale iba jeden :-( ...ale vlaky chodia v pravidelnych intervaloch....
Moj navrh je ráno
SNV-Margecany
7:33-8:20
Návrat
Margecany-SNV
14:56-15:56 Os
16:03-17:22 Os
16:31-17:00 R
18:20-19:15 Os
...na zváženie
30.06.2009 - 09:23:17
00
SUMAR:
Enday
Mrazik(senior)
Drotar
MajoBull
JerryMouse
Strapaty...?
Marek001
Lenka001
Siki
Wilki?
30.06.2009 - 09:54:55
00
odlozena
Akcia Velke oci III
tak este raz kto sa prida ku mne a vladovy v nedelu zraz o 7:00 pri kostole trasa co najrychlejise na Kralovku spat podla pocasia casu a pod. veci


Naposledy upravil wilkinson dňa 30.06.2009 - 11:00:27, celkovo upravené 1 krát.

30.06.2009 - 09:56:23
00
odporúčam vlakom....potom nieje nikto obmedzovaný BEER stopom :-)....aj ked z eco pohladu nasackovat do auta..full partiu....je lacnejsie....je to na zvazeni....ale nie kazdy ma stresny nosic + drziak na bike(ja mam ale iba jeden :-( ...ale vlaky chodia v pravidelnych intervaloch....
Moj navrh je ráno
SNV-Margecany
No chlapi a ja som myslel ze po vlastnych :shock: ! To chcete byt doma uz na obed :roll: ? Ja som predpokladal ze navrat domov by bol cca 20 h. a mozno aj skvor ! :mrgreen:
30.06.2009 - 10:10:59
00
Strapaty...?


Hm.Ten otáznik možeš zrušiť.Z mojej strany je chuť ísť.Ostáva to už len na nepredvídateľných okolnostiach.
30.06.2009 - 10:48:53
00
Návrat
Margecany-SNV
14:56-15:56 Os
16:03-17:22 Os
16:31-17:00 R
18:20-19:15 Os
...na zváženie


Ja by som bol za návrat po vlastnej osi.Ale prisposobim sa.
30.06.2009 - 10:52:00
00
Ja by som bol za návrat po vlastnej osi.Ale prisposobim sa.

je to na zvazenie aj pre ostatnych...sam uvidis....ja som len nacrtol moznosti...po vlastnej osi to mas cca 40km navyse po ceste.....uvidis pri poslednom beer stope.Al ezamer bol ak bude malo vieme dat este mensi poznavaci okruh v okoli margecain. Nebudem dopredu predbiehat...vieme to skorigovat pocas nejakeho beer stopu....len tolko...
otaznik..znemena..."zatial".."50 na 50"....nebud ako jerry mouse....a to neviem odkial presne je..ze vraj East europe :wink:
to JerryMouse...opytaj sa MajaBulla alebo este ostatnych co chceli dat Kojsovku tam aj spat zo SNV....ci to bol dobry napad......Ale ak mas chut...kludne.... :wink:
30.06.2009 - 11:27:32
00
Moze sa pridat aj cezpolny/a....limit ucastnikov nieje...start bude z MARGECIAN...a aj ciel....beeer stop pizza stop....atd....a co je hlavne spoje na vsetky strany :-)
to WILLKI...prepac...ze som si nevsimol...VELKE OCI.... :wink: .....v tom termine moze byt aj nedela....vsetko je v ramci dohody....Nech sa vyjadria aj ostatny....
To Strapaty....len tak dalej...viac hlav..viac kontroly s terminami :-)
SUMAR:
Enday
Mrazik(senior)
Drotar
MajoBull
JerryMouse
Strapaty...?
Marek001
Lenka001


matthus
30.06.2009 - 11:57:57
00
Z Vladom sme sa včera pri pivecku dohodli ze ma Kralovku ideme v nedeľu 5.7.09 hlásia celkom dobre pocasie na víkend inak mne tie sobotňajšie akcie vobec nevyhovuju tak neviem či pôjdem na Kojšovú
Termin je naprd preteze Vlado bude po maratone a ja s Matthusom detto :evil:, kedze s Matthusom sa na maratone neflinkame Kralovka v nedelu nehrozi :( A soboty ked ti nevyhovuju tak si doma povysavaj uz v piatok :mrgreen: Sobota je na oddych :lol:
Co sa tyka Kojsovky ja idem jednoznacne vlakom, pretoze si ten ride chcem uzit a nie sa zrusit na kompletku :lol: a sofera robit nebudem ani nahodou :lol: domov sa ponahlat nebudem takze je mi jedno ktorym vlakom sa vratime. To necham na Endaya on ma nacestovane viac ako ja na tej trase :wink:
30.06.2009 - 12:17:31
00
To enday :OKI ja nič ja muzikant.Ak vlakom tak vlakom.Aspoň ma budete menej čakať :oops: .A vlastne to asi bude aj lepšie lebo ak by sa niekto ponáhľal tak sadne na vlak a tam je už ťažko pobludiť.

To Drotar :tie Wilkiho soboty niesu o upratovani doma ale o robote.Zástupca podpapučových hrdinov som tu ja.Tak ešte počkám či ma mangelka pustí :oops: :mrgreen: :mrgreen:

A ešte hodí tu niekto profil?
30.06.2009 - 12:34:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up