A si kukni co vstupilo do mladeho Safrana. ( pre tych pohorsenych - mal tam kofolu )

Prílohy:

pijak.JPG
pijak.JPG 393.85 KiB thumb_up0thumb_down

29.10.2009 - 13:23:18
00
...aby niekto nenamietal,že sa opičíme po niekom |(

Urcite sa po nikom opicit nebudeme, je to skor naopak...

Chlapci chapci, preco tie komplexy zas? Preco vam tu vsetci furt ublizuju, ja neviem.
29.10.2009 - 14:10:44
00
Sanco snad mozeme konstatovat aspon skutkovy stav, alebo sme nebodaj nechtiac urazili podnikatelov ? ( samozrejme nemyslim vsetkych zucastnenych ). Az sa naucia zdravit, neohovarat a nemat ch....e pripomienky ku vsetkemu co sa klubu tyka tak sa mozno aj nase reakcie zmenia. Pis radsej o tom co a kde si pojazdil a nekomentuj zbytocne to, co komentovat ani netreba.
EDIT : A urcite to tu uz nemienim viac komentovat.
29.10.2009 - 14:22:41
00
A si kukni co vstupilo do mladeho Safrana. ( pre tych pohorsenych - mal tam kofolu )


:lol: :lol: :lol: :lol:
ale :!: :!: sleduješ ten pohľad do budúcnosti.................. ^_^ ^_^ ^_^
29.10.2009 - 16:09:15
00
Sanco ja len toľko zato,že som sa rozhodol pre club tak som v očiach
niektorých pánov K...t ,aj keď,
nemám s nikým žiadny konflikt a keď sa Ťa to osobne dotklo,(čo asi áno).
tak sorry ja som npr. Teba neodsúdil za to,že si sa rozhodol tak ako si sa
rozhodol a kedykoľvek si s Tebou zajazdím.Howk :x
29.10.2009 - 17:13:33
00
kedy je ta akcia Svetlusky? rada sa pridam.. jazdim cez den i noc, cez tyzden i vikend! ;) a mam super svetlo! aj blikacky a celovky a hlavne: chut! ;)
Je to sobota siedmeho. Ja budem tešovať na ťa :lol:

Prílohy:

tekvičky.JPG
tekvičky.JPG 878.3 KiB thumb_up0thumb_down

29.10.2009 - 20:14:58
00
Siki neries to , to nie je o vybere aspon u mna nie, ale o separovani sa jednej skupiny od druhej, co je smutne, lebo mne osobne je jedno s kym by som siel na bike, lenze chodim s tymi co mi daju vediet ze sa niekam ide, je skoda ked s adospeli ludia spravaju ako male urazene deti ci na jednej alebo druhej strane, Hnupek by si mal dat predsavzatie do noveho roka ze obe skupiny spoji, kedze je taka male spojivko medzi oboma skupinami
30.10.2009 - 13:09:20
00
:handshake: :puke: :rofl:
30.10.2009 - 15:54:18
00
:handshake: :puke: :rofl:

Matel na hrad! :D

Nechcel som uz reagovat, ale ked ste za zacali o tom rozpisovat tak musim.
Siky, mna sa nic nedotklo a urcite nikoho neodsudzujem. A ako ze som sa to rozhodol?, lebo ja sam si nepametam zeby som sa nad niecim rozhodoval. Idem z hocikym aj ked v poslednej dobe z nikym lebo mam ine priority. Ale musim sa opytat, preco kazda akcia ktora je mimo Vas (klubu) Vas vydrazdi natolko, ze niekto z tabora klubu musi vypustit jedovatu slinu. Preco? Nepametam sa ze by tu Verci, Kalaj alebo hociktory neclen klubu nejakym sposobom konfrontacne reagoval na nejaku Vasu akciu. Preco to vy robite?

Az sa naucia zdravit, neohovarat a nemat ch....e pripomienky ku vsetkemu co sa klubu tyka tak sa mozno aj nase reakcie zmenia. Pis radsej o tom co a kde si pojazdil a nekomentuj zbytocne to, co komentovat ani netreba.

No poznam jedneho co ma pripomienky ku vsetkemu...
A takeho co furt vsetko komentuje a vzdy musi mat posledne slovo tiez poznam...
A pravo pisat si co chcem mi snat nechces upierat, alebo ano?

Sanc0
30.10.2009 - 16:29:14
00
Ja len tak na okraj .......... aby som nerušil :wasntme:
kto necestuje morgen na hroby nie do hrobu :( a nie je v pracovnov procese tak zajtra idem prevetrať máňu..........cca 10 00 spred kostola TWO TOWER..
30.10.2009 - 17:04:07
00
zajtra idem prevetrať máňu...

Rad by som siel, no mazat budem len retaz motorovej pily. Caka ma totiz toto: (aj ked polka uz je prec :) )

Prílohy:

drevo.jpg
drevo.jpg 141.41 KiB thumb_up0thumb_down

30.10.2009 - 17:23:56
00
mazat budem len retaz motorovej pily. (aj ked polka uz je


:handshake: :puke: :rofl: :muscle: ....holz und holz....... :muscle:

OK..............

Nemám čo na práci tak si tu tak brouzdám po fóre a tak ti ma nejak inspiroval bača Ondrej toť dušičkova opekačka dobre :) a tak som čihnul do chladničky a tam slanina....za normálných podmienok nejedlááá ale po opečení a následnom nakapaní na hleb jedlá.. a tak som skonštatoval ....
zajtra je pekný deň zajtra by to šlo.............. :clap: tak kto ma slaninu a ne len to tak na jutro program jasný........ale asi len pre mňa...bo to barz exponovaný week.... ale to aj velka noc a idze še na bikovačku............... ^_^
30.10.2009 - 18:09:42
00
Ja len tak na okraj .......... aby som nerušil :wasntme:
kto necestuje morgen na hroby nie do hrobu :( a nie je v pracovnov procese tak zajtra idem prevetrať máňu..........cca 10 00 spred kostola TWO TOWER..

Škoda som v robote. :@
30.10.2009 - 19:15:43
00
No ked budem rano stíhať tak sa pridám k tebe. Mam rano este nejaké povinnosti ak nebudem stíhať zavolám aby si nečakal, slaninu nejaku nájdem doma dufam ze nebude fest kosa bo moje polámané kosti to nemajú radi
30.10.2009 - 19:46:50
00
Ked je to otazka na mna tak mozem k tomu povedat iba jedno. Neviem ci sa vobec zucastnim v sobotu nocnej jazdy, pretoze som si nasiel v harmonograme cervenym 18-6 :( tz. budem v nocnej :( ale kludne si zorganizujte aj casovku, iniciative sa medze nekladu. A na nazov SVETLUŠKY a PO STOPACH YETIHO ma patent Vladika :y:
EDIT : kde sa podel Majov prispevok ?
31.10.2009 - 10:30:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up