Správy na nedeľu napíšem keď prídem dnes si dam nejaku rozhýbačku
inak o 10 45 spred Hrnčiarskej 1 zatiaľ idem sám :cry:

Asi pôjdem na hrach nad Tepličku potom Bint atd.................
05.07.2007 - 09:51:39
00
tak na nedelu uz hlasia peknucke pocasie mohli by sme dat nejaky vyjazd lebo mi uz doma sibe od poraca som poriadne nesedel na biku.
Navrhoval by som trasu:
SNV (letisko) - kralovske zriedlo - Polana pod Muranom - Velka Knola (1265.9 m n. m.) - Mala Knola (1130.8 m n. m.) - Grajnar - Ferdinantka (1086.9 m n. m.) - Palenica(1114.8 m n. m.) - Hnilcik - Bintd- Teplicka nad Hornadom - SNV (letisko)
Tu je mapa:cast trasi Hnilcik - Bindt - Teplicka nemam na mape

Prílohy:

Komentár súboru: mapa
nedela.jpg
nedela.jpg 205.74 KiB thumb_up0thumb_down

05.07.2007 - 14:35:12
00
Dnes som si chcel dať len taku preťahovačku ale nakoniec z toho bolo 58 km SUPER !!!!!!!!!! :oops: Verčiho som prehovoril ostatný môžu ľutovať...
Trasa najprv zahrievacie kolo tzv čakačka na Verčiho čingov okolo Hornádu potom Teplička tam bola hrachová pauza pestujú tam hrach a cigani to tuším stražia ale nam gadžom nepovedal nič oni to tuším strážia
sami pred sebou????? :D potom cez kamenolom na Bint po ceste na Gretlu pod Gretlou odbočka do ľava cesta na ktorú sme sa napojili smer Knola asfalt až do gury brutal zjazd do Huty cez ciganov a chaty na Košiarný samo že pivo a na jedlo na salaš znova okolo Hornadu ale už podstatne v suchšom terene..............a spať.... :roll: lovu zdar a BIKOVANIU OBZVLAŠŤ........ :shock: mapu pošle VERČI :wink:
05.07.2007 - 17:26:35
00
Dnes som si chcel dať len taku preťahovačku ale nakoniec z toho bolo 58 km SUPER !!!!!!!!!! :oops: Verčiho som prehovoril ostatný môžu ľutovať...
Trasa najprv zahrievacie kolo tzv čakačka na Verčiho čingov okolo Hornádu potom Teplička tam bola hrachová pauza pestujú tam hrach a cigani to tuším stražia ale nam gadžom nepovedal nič oni to tuším strážia
sami pred sebou????? :D potom cez kamenolom na Bint po ceste na Gretlu pod Gretlou odbočka do ľava cesta na ktorú sme sa napojili smer Knola asfalt až do gury brutal zjazd do Huty cez ciganov a chaty na Košiarný samo že pivo a na jedlo na salaš znova okolo Hornadu ale už podstatne v suchšom terene..............a spať.... :roll: lovu zdar a BIKOVANIU OBZVLAŠŤ........ :shock: mapu pošle VERČI :wink:
siel by som aj ja len som si to neskoro vsimol a majko ved mas moje cislo na mobil stacilo brnknut
05.07.2007 - 18:01:29
00
Pozerám sa na toto fórum, vidím tu Spišiakov.... :) Moja cyklistika nie je na vysokej úrovni, kedysi som jazdila na horskom biku, no prestala som s tým. Dnes mam krosový bike, skúšam to opäť...zatiaľ len okolo Spišského hradu :) . Možno by sa tu našli ľudia, ktorí sa neženú opreteky s časom cez les, ale vedia sa aj zastaviť, čosi pofotiť, poprezerať....Zatiaľ som tu pod hradom nestretla nikoho, kto by sa na to dal :) ale Spiš je dosť veľký...


ani my niesme na vysokej urovni a velmi radi sa kochame prirodou a samozrejme vzdy k tomu patri fotak
len sleduj toto forum tu vzdy napiseme kedy a kde sa ide a radi ta privytame medzi nas

No a aj my ostatni ta radi privitame hoci nie tak tvrdo ako vladika :lol:
06.07.2007 - 06:50:53
00
:roll: :lol:
06.07.2007 - 10:09:30
00
Z toho, čo tu sledujem vaše rozhovory, súdim, že ste naozaj dobrí v tom, čo robíte...Neviem, neviem, či by som za vami stíhala...Pravdepodobne nie :( Neviete o niekom kto jazdí kratšie trasy a hlavne pomalšie ? :)
06.07.2007 - 10:13:14
00
Z toho, čo tu sledujem vaše rozhovory, súdim, že ste naozaj dobrí v tom, čo robíte...Neviem, neviem, či by som za vami stíhala...Pravdepodobne nie :( Neviete o niekom kto jazdí kratšie trasy a hlavne pomalšie ? :)

Možno to vyzerá drasticky ale vieme sa prispôsobiť hlavne nežnému pohlaviu treba to raz skúsiť :oops: Vždy to je to prvý krát :lol:
Z heslom OCHRANÁROM ZDAR BIKOVAČE OBZVLAŠŤ

a ešte nech v parlamente prejde zákon o bicykloch a koňoch... :cry:
06.07.2007 - 11:53:07
00
Z toho, čo tu sledujem vaše rozhovory, súdim, že ste naozaj dobrí v tom, čo robíte...Neviem, neviem, či by som za vami stíhala...Pravdepodobne nie :( Neviete o niekom kto jazdí kratšie trasy a hlavne pomalšie ? :)

Ja sa hlasim lebo ak nemam cas tak chodim iba na Matku boziu co je cca 4,5km to kratke vsak a idem pomaly tak 15km/hod :lol: hore kopcom :lol:
nic sa neboj jednu taku hamblivu sme dotiahli na Porac na preteky a hned bola tretia :wink: kludne sa pridaj
06.07.2007 - 12:42:44
00
ďakujem za pozvanie :) Snáď nájdem odvahu :wink:
Možno by ste mohli vyskúšať aj Levočské Vrchy...tam som ako doma :) Východisko mám vo Vyšných Repašoch, kde máme starý dom po starých rodičoch...no a už si len vybrať trasu...na Torysky, Nižné Repaše, Brutovce, Tichý Potok..Kedysi som jazdila aj po vojenskom pásme, tam je najkrajšie, ale zákaz vstupu... Vraj už majú urobiť z toho raj pre cyklistov...Ale kedy???
06.07.2007 - 14:39:22
00
Tak aj ja Ta pozdravujem Luby a chcem Ti dodat trochu odvahy,lebo my nie sme pretekary,ale cykloturisti.Inac na Levocske vrchy chodime kazdy rok na prejazd po Levocskych planinach,co uz toho roku bolo.Je tam krasne,ale ver,ze aj u nas v Sl.raji je prekrasna bikovacka.Jednoducho to treba skusit.Tak hlavu hore a na najblizsiu akciu Ta cakame 8)
06.07.2007 - 14:57:37
00
len kludne prid. My a pretekari? Tak to si nas mala vidiet na Poraci, :oops:
a este ze by som nezabudol zajtra stretavka o 9:00 na letisku na trase sa dohodneme
06.07.2007 - 16:26:40
00
Domasa Domasa ty si pycha nasa najceplejsa voda a ludzi je habadej....
Osem Tibetanov uz tento vikend
http://www.domasacity.sk/articles.php?a ... em_index=1
08.07.2007 - 18:15:12
00
zatial aspon jedno foto z nedele. Velka Knola 1265,9 m n. m.

Prílohy:

Komentár súboru: knola
jul 132.jpg
jul 132.jpg 306.35 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2007 - 05:08:40
00
Z toho, čo tu sledujem vaše rozhovory, súdim, že ste naozaj dobrí v tom, čo robíte...Neviem, neviem, či by som za vami stíhala...Pravdepodobne nie :( Neviete o niekom kto jazdí kratšie trasy a hlavne pomalšie ? :)

Ja sa hlasim lebo ak nemam cas tak chodim iba na Matku boziu co je cca 4,5km to kratke vsak a idem pomaly tak 15km/hod :lol: hore kopcom :lol:
nic sa neboj jednu taku hamblivu sme dotiahli na Porac na preteky a hned bola tretia :wink: kludne sa pridaj


tretia? a hneď bola DRUHÁ Drotar - a nie je hanblivá, len mala trochu strach, že nie je taká dobrá ako vy.
09.07.2007 - 08:47:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up