Mapar neviem prečo by nas zožraly ochranari ved niektory chodia s nami bikovat :lol: A okrem toho sme vicmenej v tychto našich lesoch jak sa vravy vyrastaly,no o tom by Ti určite viac porozpraval Jonsak :D :D :D

No my sme napr. tak ako vravis vyrastali v Slanskych. kamosi boli bikovat na Simonku, pod simonkou na nich naky lesnik ci jaky fras vrieskal a vytiahol osobnu zbran...hlasene na policii a nahravane na mobil ako dokaz
Takze aj ked si myslis ze si ako doma nikdy to nieje tak...
22.01.2009 - 17:58:59
00
No my sme napr. tak ako vravis vyrastali v Slanskych. kamosi boli bikovat na Simonku, pod simonkou na nich naky lesnik ci jaky fras vrieskal a vytiahol osobnu zbran...hlasene na policii a nahravane na mobil ako dokaz
Takze aj ked si myslis ze si ako doma nikdy to nieje tak...

Ja si nemyslim že som v lese ako doma.No neh si vrieska a vytahuje kolko chce,ani by som pri nom nezastavil :lol: :lol: My sa nebojime,okrem toho kto by už len strielal na bikerov ktory sa len bicykluju,a okrem toho mala pravdepodobnost že niekoho stretneš kto by Ti chcel ublížit. :lol: Aku škodu že Ty cyklista v lese spravíš :lol: no povedz :?:Jedide že natrafiš na dákeho pošahaneho blázonka :evil:


Naposledy upravil bača ondrej dňa 23.01.2009 - 10:04:49, celkovo upravené 2 krát.

22.01.2009 - 18:08:53
00
čakam na suche cesty a potom začneme, časom aj okolo Vihorlatu
22.01.2009 - 18:15:50
00
No ide o to ze rozryvas vrchnu cast pody lesa (urcite vecsi ako ty co chodia do lsa na crosskach a na stvorkolkach, no ni, ked vysiel ten zakon zo septemba 07) robis randal v lese (zas asi wecsi ako horespomenuty) a st neviem co, atak si jzdim kad chcem ci tu bol zakon alebo nie, ktory lesnik sa mi postavi do cesty na zjazde? samovrah :!:
22.01.2009 - 18:17:12
00
No ide o to ze rozryvas vrchnu cast pody lesa (urcite vecsi ako ty co chodia do lsa na crosskach a na stvorkolkach, no ni, ked vysiel ten zakon zo septemba 07) robis randal v lese (zas asi wecsi ako horespomenuty) a st neviem co, atak si jzdim kad chcem ci tu bol zakon alebo nie, ktory lesnik sa mi postavi do cesty na zjazde? samovrah :!:



No ja som osobne ešte nikoho nestretol žeby bol nejaký problém. Ale chlapci z Humenného už nejaké problémy mali. My nechodíme cez týždeň na valaškovce nechodíme ich provokovať, ale cez výkend mame na salame ideme kedy chceme a kade chceme. A šte k tomu zákonu, minulý rok rozrili štvorkolkáry rašelinisko Podstavka bolo to aj v podvihorlatských novinách. A nikomu nič neurobili. Ono je aj pravda, že budeš v nespravnom čase na nespravnom mieste a bude problém. Ževraj aj chodí lesná sráž no ešte som ich nestretol. No počul som že sa bude dať vybaviť u nas v dedine povolenie do vojenského obvodu tak uvidíme. Už x krát som išiel cez výkend cez vojenský priestor valaškovce do Kamenice a pohoda. No hovorím že cez týždeň sa tam netreba ukazovať aj preto lebo nevie kedy su streľby takže tak. Aj keby som niekoho stretol tak nezastavým a dujem ´dalej. Tak zatím.
22.01.2009 - 19:51:06
00
no tak do vojenskho obvodu valaskovce ma cez tyzden nedostane ani panenka maria :) este sa mam rad...a vsetky zivoty uz som minul a uz mam o -10 zivotov menej ako macka...ale uz tu je trocha OT tak to napravim. kedy planujete daj najvychodnejsi cip slovenska??? VT sa rado prida
22.01.2009 - 20:18:20
00
CHico no ani nás tam cez tyžden nikto nedostane,lebo ako píše Jonsak netreba zbytočne provokovat :mrgreen: My cez tyžden máme čo bikovat :lol: Okrem toho neriskoval by som ked su ostre strelby že sa dáka gulka zatúla,a na každej prístupovej ceste hliadkuje vojačik :mrgreen: Cez tyžden neodporúčam nikemu.
23.01.2009 - 10:20:08
00
ja som sa čudoval, že nevidim žiadnych vojakov, ani nikoho. teraz chapem, že to preto, lebo som tam chodil len cez vikend
23.01.2009 - 15:20:06
00
My z Jonsakom sme dneska daly 40 kilačou na ceste smer Kolonicky verch -rusnaky príjemnych 9stupnov,super pojazdeníčko :lol: Cesty su miestamy suchučke a super zjazdne-ako v jari :lol: Kto by mal záujem zajtra alebo v nedelu s namy ijst pobikovat či na ceste alebo v terene nech sa ozve :!: Stretavka zhruba o 11:00 ked nebude pršat :cry: Ja z Jonsakom sme viacmenej istí,kto sa prida bude vytany :lol: Stretavka podla dohody už či v Snine,alebo v Hámroch.
23.01.2009 - 20:59:12
00
My z Jonsakom sme dneska daly 40 kilačou na ceste smer Kolonicky verch -rusnaky príjemnych 9stupnov,super pojazdeníčko :lol: Cesty su miestamy suchučke a super zjazdne-ako v jari :lol: Kto by mal záujem zajtra alebo v nedelu s namy ijst pobikovat či na ceste alebo v terene nech sa ozve :!: Stretavka zhruba o 11:00 ked nebude pršat :cry: Ja z Jonsakom sme viacmenej istí,kto sa prida bude vytany :lol: Stretavka podla dohody už či v Snine,alebo v Hámroch.


Pridavam sa aj ja z dnešnej poobednajšej vyjiždky bolo to super už sme dlho nesedeli na bajkoch tak sme museli. Ešte to ma tešilo že v je taký dátum a mi na cesťačikoch kto by to povedal? Bomba počasie až desať stupňou slniečko svietilo no paradička. Zajtra neviem isto jak to bude lebo som pozeral počasie ta nič moc už teraz prší. No uvidíme možno bude zajtra pekne. pridávam nejaké foto z dneška. :lol: :lol:

Prílohy:

Komentár súboru: Ondrej v akcii
DSC01000.JPG
DSC01000.JPG 324.79 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ondrej bača
DSC01001.JPG
DSC01001.JPG 153.4 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ondrej na svojom žihadle
DSC01003.JPG
DSC01003.JPG 218.75 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pri kolonickom observatóriu
DSC01004.JPG
DSC01004.JPG 214.72 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ja
DSC01005.JPG
DSC01005.JPG 406.98 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pan Ander
DSC01006.JPG
DSC01006.JPG 391.27 KiB thumb_up0thumb_down

23.01.2009 - 21:54:28
00
Vo VT leje jak z krhle... rad by som sa pridal, aspon by som pozrel nasich v klenovej ale 50km po mokrej ceste do sniny + nake svami a potom do klenovej...tak to zrovna nieje moja idilka na bike.. skoda.. niekedy nabuduce... kde je ten zaplaveny kamenolom?
23.01.2009 - 22:03:46
00
Vo VT leje jak z krhle... rad by som sa pridal, aspon by som pozrel nasich v klenovej ale 50km po mokrej ceste do sniny + nake svami a potom do klenovej...tak to zrovna nieje moja idilka na bike.. skoda.. niekedy nabuduce... kde je ten zaplaveny kamenolom?


Aj u nas leje tak zrejme z toho nič uvidíme zajtra. Ten kameňolom je pri Beňatine keď ideš na Ubľu cez Podhorď do Sobraniec ale da sa isť aj cez Inovce že odbočíš v Ruskom hrabovci do ľava na Inovce taka rozbita cesta ale da sa. Niekedy v lete pôjdeme :lol:
23.01.2009 - 22:38:28
00
škoda že dnes prší :cry: Tak som sa tešil že dnes dáme aspon jauárovych 70 kiláčov :( No nevadí šak možno už jar predodvermi.A možno ešte perinbabka poriadne nasneží :lol: Uvidíme šak bikerska sezona pred namy.

Prílohy:

Komentár súboru: Jonsak však že včera bola parádička...
23012009.jpg
23012009.jpg 366.1 KiB thumb_up0thumb_down

24.01.2009 - 10:38:11
00
Ešte jedna Anderovska :lol:

Prílohy:

Komentár súboru: Kolonicke observatorium-hvezdaren
23012009(001).jpg
23012009(001).jpg 365.48 KiB thumb_up0thumb_down

24.01.2009 - 10:47:58
00
No yo prsi... Len nespominaj sneh :) ja rad trenirkovu tepotu a BBP (bike, baby, pivo)
24.01.2009 - 10:49:08
00
keyboard_arrow_up