14.9. som sa rozhodol na tréning v okolí Malužinskej doliny, okres Lipt.Mikuláš. Pred rampou vedľa budovy Lesnej správyl som zložil z auta bicykel a pripravoval sa, keď v tom sa prirútil malý,bradatý,zelený mužíček s otázkou v nie príjemnom tóne,kde s tým idem. A už nasledovala sprcha kecov, že oni tam majú hostí ktorí si zaplatili poľovačku a ako by sa oni cítili keby ma stretli niekde na zvážnici a ja ich tým vyrušoval. Oni si to tam predsa zaplatili,cestovali 1000 km a ja si predstavte ,panstvo tam ruším. Som voči nim veľmi nekorektný a mám sa zamyslieť nad sebou,čo som to za človeka.....Fúúúúúú - asi idem šporiť aby som si mohol aj ja občas zaplatiť kľud v doline. Zjavne mu neprekážali autá s robotníkmi,ktorí v húfoch vyrážali hore dolinou,ani veľký mikrobus Rómov. Ale fučiaci cyklista je problém. Vitajte na Liptove. Podotýkam - o moju bezpečnosť mu nešlo ani slovkom, len mu budem rušiť jeho platiacich hostí. Pritom stačilo tak málo - slušne prísť,pozdraviť,predstaviť sa a v kľudnom tóne povedať,že tam je akcia a radi ma tam uvidia kedykoľvek mimo dnešného dňa. S úsmevom naložím bicykel na auto,podáme si ruku a zaželám mu zdar. Holt - Napoleonov syndróm.....
14.09.2016 - 08:17:27
05
Tak daj presne GPS, prideme sa tam povozit aspon styria.
14.09.2016 - 08:47:11
02
nie som si istý, či je to zrovna vhodný spôsob konania
mne sa vlani stalo niečo podobné, akurát s tým, že ten človek bol maximálne slušný a argumentoval vecne a jasne, normálne sme podebatovali a na základe toho som svoju ďalšiu trasu zmenil, slušní ľudia sa vedia dohodnúť
14.09.2016 - 10:44:31
03
dotm - ja som uz pri par konfliktoch flintosom vravel, ze o par dni tam pridem aj s piatimi kamosmi, a to budem zvedavy ci nas aj tak vyhodi :) na osameleho slabeho cloveka si kdejaky flintos kadeco dovoli, no staci im toto slubit a hned potom sa slusne bez nadavok rozlucit :)
14.09.2016 - 10:53:51
00
ktovie ako by som reagoval, keby aj na mňa bol arogantný
14.09.2016 - 10:59:45
00
Nehrotil som to,bola tam manželka,oči vypleštené,nechápala. Týmto článkom som len chcel ukázať na aroganciu tých, čo by sa o tie lesy mali starať ale ako vidím,pred peniazmi sa plazia ako hadi.
14.09.2016 - 13:37:34
00
keyboard_arrow_up