Cim vyjazd tym si Lutujem len Roberta ktory si to tentokrat vytrpel aj za mna Dooobre ze som nemohol a ostal doma pozerat film


Cim tazsie na cvicisku, tym lahsie na bojisku :nod: , este raz hovorim, furt lepsie ako sediet doma 8)
Kedze je to skoro vsetko cesta hned ta Pajdo skrtam zo zoznamu Aj tak ta skusim prehovorit


Ak mi kupis v kazdej dedine co prejdeme jedno :beer: , tak pojdem :lol: , cize ok polky trasy ma domou tahate :rofl:
23.02.2011 - 10:10:30
00
:tmi:
Stlac PrtScr pre celu obrazovku alebo Ctrl+PrtScr pre aktivne okno a potom to das cez Paste (po slovensky Vlozit, Prilepit) do takmer akehokolvek editora obrazkov - napr. Skicara. Pre narocnejsie a castejsie pouzivanie napr. program SnagIt.

Inac v Demjate chod doprava a skratis si to po vedlajsich cestach bez hustej premavky...


Takto ma to nenapadlo kopirovat :y: dakujem :nod: A neda sa ta trasa nejako seknut cez les ? :hug: Nemas to tam prejdene hoc by to bolo na rovnako km ako po ceste hl kvoli Pajdovi ( a z casti aj mne :angel: ) kedze so zdvihom 150 je jasne ze sa toho po ceste vela neda naslapat a este je to aj dost nudne :x cize ak by sa to aspon pol na pol dalo skombinovat :handshake: cesta - les bolo by to fajn :P Dik 8)
23.02.2011 - 12:56:37
00
Ak mi kupis v kazdej dedine co prejdeme jedno :beer: , tak pojdem :lol: , cize ok polky trasy ma domou tahate :rofl:


Kolko je tam spolu dedin :?: a v kolkych z nich je krcma ? :rofl: :rofl: :rofl: Neboj sa spekulujem nad inou variantou ( aspon polovica les ) :rock: tak ta nebudem musiet nikam tahat :rofl: snad mi v tom nasi borci narazam na Minikina pomozu :P Sam na tie cesticky po lese asi tazko pridem :whew: alebo budeme jazdit na postupne prieskumy tras a na koniec to spojime a dame cele :rofl: Inak rozmyslal som nad vikendom a ak bude schopne :sun: a bike uz bude :y: dame Poland - Wysowu :inlove: ked sa vam bude chciet :geek: Cus ;)
23.02.2011 - 13:10:51
00
Tri vety 14 :tmi: :y:
23.02.2011 - 13:14:59
00
Musite si vybrat, ci cesta alebo nie. Nechce sa mi vyberat presnu trasu, ale dalsie skratenie (cez les) je z Osikova do Geraltova a zjazd po ceste do Mosurova. (v zjazde po ceste caka prekvapenie! :devil: )

Da sa cely cergov obist aj po lukach nad dedinami pod nim, len tam treba poznat kade ist, pretoze to nie je take jasne. Nemam to vsetko v navigacii, mnohe z toho som presiel este pred jej kupou.
Ale napr. Terna-Babin Potok-Ratvaj-Bodovce-Jakubovany-Drienica ... po poliach a lukach, takze len za mrazu alebo sucha, a dost bludenia to bolo... Hanigovce-Milpos-Potoky-Kamenica-Kyjov-Sarisske Jastrabie-Lubotin... uz lepsie cesty, posledne 4 ci 5 dedin asfaltky...

tadeas BTW: 3 slova a 2 :P - este hustejsi pomer...

Príloha:
Komentár súboru: Osikov - Geraltov po lese
Osikov_Geraltov.jpg
Osikov_Geraltov.jpg 103.95 KiB thumb_up0thumb_down

23.02.2011 - 19:08:02
00
Dnes bolo celkom fajn, cerstvo napadany sneh vsak dal zabrat ... zjazd z Mihalova po cervenej bol super ... z Armstrongom sa pekne vytrelo, ale zo mnou este krajsie :lol: , a to na jeho biku, pretoze som chcel vyskusat jeho brzdy (vecka), ako brzdia a tak som aj dopadol :tmi: ... rafky mal uplne primrznute ... bohuzial pri mojom pade som stratil jeho flasu z Cergovskej stopy :angel: , samozrejme kym sme nato prisli tak sme uz boli pri vodnej nadrzi v blizkosti Hervartova ... po sotolinke, ktora bola :inlove: , sme prisli z Hervartova do Siby a kedze sme nevedeli najst polnu cestu do Hertnika, tak sme sa otocili, najst Armstrongovu flasu ...

Prílohy:

Komentár súboru: spokojny ?
bbbb.jpg
bbbb.jpg 435.1 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tu je svina jedna
rrrrrr.jpg
rrrrrr.jpg 365.5 KiB thumb_up0thumb_down

eeeee.jpg
eeeee.jpg 350.31 KiB thumb_up0thumb_down

cccc.jpg
cccc.jpg 323.32 KiB thumb_up0thumb_down

qqqqq.jpg
qqqqq.jpg 534.38 KiB thumb_up0thumb_down

wwww.jpg
wwww.jpg 399.23 KiB thumb_up0thumb_down

26.02.2011 - 18:01:51
00
pekne foto pajdo :y:
26.02.2011 - 18:21:45
00
Aktualne informacie spod bikersky obojstranne (hore aj dole) oblubeneho kopca Obycz - z regetpvskeho sedla: stav snehu na hranici 50+ cm (hranicne koliky takmer nevidno), takze na vyzivne vyjazdy a zjazdy si este pockame....
BTW: dnes som aj ja paradneho tigra hodil, pretoze som sa snazil nafilmovat na fotoaparat zjazd do Regetovky na najstrmsom useku. No a prisiel rigol, lavotociva zakruta, a ... :devil: :tmi:
uz som to nestihol vyrovnat bez palic s fotoaparatom v ruke. Este ze tie snehove podmienky boli take, ake boli - cerstvy prasan je na pady najlepsi. 8)
Príloha:
Komentár súboru: Uplne iny svet, ako v BJ...
P2260050.JPG
P2260050.JPG 320.39 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Minikin dňa 26.02.2011 - 21:38:47, celkovo upravené 1 krát.

26.02.2011 - 19:26:04
00
Viem si ten pad predstavit :lol: http://www.youtube.com/watch?v=jLs-Yp9nl6I&feature=player_detailpage#t=37s
Inac poriadne vyzivna je aj o kusok dalej Javorina :rock: , uz len ju zdolat :muscle:
26.02.2011 - 20:34:30
00
Dnesne Tatry z Magury, z nadmorskej vysky okolo 915mnm :rofl:
Sice trocha opar, nebolo ich vidiet velmi dobre, ale zato z noveho miesta na fotenie bez prekazania konarov okolitych stromov.
Príloha:
Komentár súboru: Vysoke Tatry - chcelo by to lepsi fotoaparat a lepsie pocasie - ale aj tak ...
P22700411.jpg
P22700411.jpg 175.65 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Ked chces, aby konare neprekazali, fot z tohto tajneho miesta...
P22700481.jpg
P22700481.jpg 623.78 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Busov z Magury, v strede vzadu v opare zjazdovky na Krynickej Javorine
P2270043.jpg
P2270043.jpg 262.38 KiB thumb_up0thumb_down

27.02.2011 - 15:22:53
00
Dnes to vyzeralo s pocasim velmi slubne :P Konecne sa ukazalo :sun: a dnesny ciel bol jasny - Stebnicka huta :inlove: O to horsie prekvapko ma cakalo ked som vysiel von :tmi: Teplota na tachometri sice ukazovala slubnych 5 °C no pocitova teplota neskutocna + hnusny protivietor ktory mi dal dnes :hai: Cize na Majer ma chut rychlo presla :worried: a v najblizsej dobe aj na cestu :D Dnes iba Bard.kupele a kyslicka :inlove: ktora to cele zachranila :clap: Technicka otazka : Mam novy bezdrotovy tachometer ktory sa nechce sam zapnut cize ho musim zapinat manualne co je dost na :swear:nie zeby som bol lenivy no po kazdom odstaveni bike-u (fotenie atd ) vypina a casto - skoro vzdy :D ho zabudam zapnut cim je to cele na :n: Cize by som chcel vediet ci je to normalne u bezdrotovych tach. alebo mam nieco zase zle nastavene :P Hladal som aj v manualy ale nothing :x Dnes na nic foto kedze nebolo co fotit resp sa mi nechcelo zastavovat ked som bol pekne rozbehnuty :lol: Bike-u zdar :hai:

Prílohy:

DSCF0103.jpg
DSCF0103.jpg 181.62 KiB thumb_up0thumb_down

DSCF0107.jpg
DSCF0107.jpg 161.43 KiB thumb_up0thumb_down

DSCF0105.jpg
DSCF0105.jpg 249.88 KiB thumb_up0thumb_down

01.03.2011 - 16:58:58
00
[quote=""]Aj ked to dole tak nevyzera, na Magure je snehu az-az. :devil:

BTW: Nejeka dvojka bez kormidelnika dnes bola pozriet Tatry na ceste z Mnichovskeho potoka na Zlate? Potom Ceresna a domov. Stop zanechali az, az. :)


To som bol ja s Pajdom :rofl: Inak velmi dobry napad :y: spravit vyhliadku na Magure - smerom na Tatry ;) Nieco podobne ako je spravena vyhliadka na Zborovsky hrad to by bola pecka :clap: Ak by sa nieco planovalo so mnou mozte pocitat na 100 % :nod:
01.03.2011 - 17:18:54
00
Minikin: už som si myslel, že si vyliezol na vysielač, ale dosť si ma prekvapil. Mohol si liezť aj s bežkami :lol: :rofl:

Meriďá(k): Bike vyzerá čim ďalej tým lepšie, ešte spd-čka, tretry a už pomaly nemáš čo robiť, len jazdiť alebo ho dať do vytrínky :lol: .
01.03.2011 - 18:18:39
00
Mam novy bezdrotovy tachometer ktory sa nechce sam zapnut cize ho musim zapinat manualne ...

Zakladne si zabudol uviest - znacku a typ cyclocomputra. Mozno ti niekto poradi, moj stary bezdrotovy ciclomaster fungoval OK, na mnohych sa do da nastavit...

K vyhliadke na Magure: to je tazky oriesok, auta a motorky tam jazdia ako o dusu, odpadkov po "turistoch" kopa kopcovita, a keby aj niekto zohnal prostriedky, dokumentaciu k vyhliadke napr. KST Beskyd Svidnik, ktory ma s tymto bohate skusenosti, tak kvoli NPR to urcite ŠOP nedovoli... :worried:
Tak. Informacie mate, viete na koho sa obratit, nasleduje verejna vyzva: kto sa pusti do boja s veternymi mlynmi?

Mimochodom: Registrácia začala! :nod: :party:
01.03.2011 - 19:16:15
00
Dnes som sa vybral do Bj.kupelou :$ ( po skusenostiach z utorka som to dnes skusil cez militerku :P - planoval som ist cez les az do Kupelou :inlove: )...Vacsiu somarinu som spravit nemohol :headbang: Nejaky :swear: tam rubu stromy co sa prejst este ako tak da ale to oranisko vyssie :hai: usek je (podla mna) neprejazdny :n: Cize tymto varujem :!: vsetkych zdaleka to zatial obchadzajte vid foto nizsie :tmi: Neviem ako je to teraz v lese samotnom ak niekto bol teraz niekedy nech mi napise :wasntme: Tento tyzden mi to nie a nie vyjst :P Predsa len prejdem zase na cestu zajtra :rofl: Snad mi vynahradi pokazeny cyklo-tyzden :^) PS : Miso tu znacku som tam nedal schvalne kedze som nechcel zbytocne robit zlu reklamu pokial presne neviem v com je chyba moze byt ze som nieco nenastavil ale tak pre info je to Kellys KCC 16 WL...Dik :hai:

Prílohy:

Komentár súboru: To rubanisko si az tak nevsimajte skor ta rola hore je bez sance :/
DSCF0120.jpg
DSCF0120.jpg 240.51 KiB thumb_up0thumb_down

DSCF0123.jpg
DSCF0123.jpg 315.24 KiB thumb_up0thumb_down

DSCF0116.jpg
DSCF0116.jpg 292.57 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Merida96 dňa 13.03.2011 - 15:00:57, celkovo upravené 2 krát.

03.03.2011 - 16:32:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up