Neuveris, ale ked v sobotu zacalo prsat tak som si spomenul na Vas a bol som pozriet z okna. Vase auto tam nebolo.
Vedel som, ze ste blazni :mrgreen:. (myslim to v dobrom) A vy ste tam este aj spali v stane :shock:

Kubove "krvave" stehno. LOL. To co mate za iontak? Ale naozaj, to ktory tak farbi?

www.cukrarskepomocky.sk


Naposledy upravil Minikin dňa 25.06.2009 - 11:07:11, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2009 - 12:03:05
00
...no v stane bolo ešte super, teplo, lebo v piatok bol teplý večer, takže stan sa vyhrial. Ochladilo sa až v noci. len sme potom museli zbaliť mokrý stan a teraz ho suším na dedovej záhrade. O praní cyklo oblečenia a obuvi ani nehovorím, ešte som stále s tým neskončil a v sobotu nás čaká 1. košický bikemaratón. Je to najbližší maratón pre nás - lákava ponuka, čo vy nato, bajkeri z BJ :P
...apropo - to červené farbivo je ionťák Unisport z Nutrendu z jahodovou príchuťou. Keď ho riedim tak stále zafarbím drez na červeno, rámy sú od neho pofarbené na červeno, proste - ako to bolo v jednom filme: -prifarbované, aromatizované, vyrobené v ...... aha made in EU :oops:
24.06.2009 - 13:25:38
00
To stehno looks cool :wink: . Kubko to ten kopcek si tiez mohol vymaknut hehe . Ale ne uz som ticho bo ma na ceresnu rozbijes :mrgreen:
24.06.2009 - 20:23:09
00
Minikin:
Nevies v akom stave je modra turisticka z Magury do Vysneho Tvarozca a dalej po modrej poza Busov? A nasledne zelena cez Busov?
Vdaka :wink:
24.06.2009 - 20:26:43
00
Po modrej som isiel minuly tyzden iba kusok smerom po hrebeni na maguru od tej 180 stupnovej zakruty 100 m za napisom na ceste zo Zlateho tusim ze 6km je tam napoisane (ale to bol iba asi 1km dlhy usek kym modra znova nevysla na cestu). Bolo to viacmenej zjazdne.
Dole do Tvarozca som po modrej este v zivote nesiel (ani pesi :oops: ) takze neviem... Tam z tej zakruty som skusal do Tvarozca ine lesne cesty ale nebolo to dobre. Vymyte hlboke rigoly od vody a same volne kamene... No ved skus modru a napis aka je, ja tam napriek tomu co napises tiez niekedy pojdem, niet nad vlastnu skusenost :mrgreen: ...
(teraz si spominam, ze som raz na Magure stretol dvojicu, vyzereali ako otec so synom a syn presviedcal otca, aby isli dole do tvarozca po modrej - nepamatam si, nebol to nahodou JozoS a Kubjak?)

Dalej do Cigelky po modrej sa do dalo dobre, len odkedy vo Vysnom Tvarozci pasu pod hranicou kravy, tak to bolo strasne rozbahnene ako tam behaju. A este tam tahali aj drevo z lesa. To ale bolo minuly rok v jeseni (vtedy som tam isiel naposledy), tohto roku som tam este nebol ale tipujem, ze by tam teraz po tych dazdoch mohlo byt dost vela blata najma ak tam zasa pasu kravy.

Zelena z cigelky na Busov - len podla mapy to bude podla mna sama tlacenka. Sak je tam vrstevnic jak hadov :!: Na Busov chodia borci po zelenej od Gaboltova ale nie priamo z Gaboltova ale z tej asfalty co vedie popod Busov z cigelky. Ale aj tak je horny usek nezjazdny a iba sa tlaci. Ja som sa zatial Busovu s uctou vyhybal a len som ho tak lizal zo vsetkych stran dookola.


Naposledy upravil Minikin dňa 25.06.2009 - 08:17:50, celkovo upravené 1 krát.

25.06.2009 - 07:01:53
00
Velmi si ma nepotesil heh. Ked ja uz si 2 roky vravim ze raz ta zdolaam Busov. A mam pocit ze prisiel ten cas :oops: . Vrstevnica nevrstevnica jede sa :twisted:
25.06.2009 - 07:10:45
00
...normálne si ma rozosmial, keď si mi pripomenul chvíľu, keď ma Kubo lámal na prejdenie modrej do Tvarožca. Len ja som si možnú zjazdnosť overoval u turistov a ty ma od prejdenia odhovárali, že to je pre bajk zabijak (strmé stúpania a padáky so zlou zjazdnosťou), ale niet nad vlastnú skúsenosť, držím Armstrongovi palce.
...na Busov som šiel párkrat peši po zelenej z Gaboltova a ten záver je len o tlačení (nosení) bajku po strmáku a ešte cestou -necestou, žiadna vychodená cestička. Ale raz sme schádzali z Busova do Tvarožca a to by bola cesta schodnejšia, ale nie je značená. Len nepamätam si či to bol Vyšný a či Nižný Tvarožec. Asi Nižný, v krčme sme mali guláš.
Alebo skúsiť na Busov zo sedla zo severnej strany. Možno... :|
25.06.2009 - 07:22:42
00
Dufam ze sa teraz zase neodlozi Busov o rok :roll: .
25.06.2009 - 07:24:57
00
Teraz si ma rozosmial ty. :mrgreen: LOL, takze s mojou pamatou to nie je az take zle!
A rady od turistov treba brat s rezervou, pretoze oni velmi nevedia odhadnut, co na bicykli zvladnes a co nie. Takto mam potvrdene Regetovská voda - Obycz. Tvrdili, ze to sa neda a pritom je to pri troche stastia a dobrych podmienkach zjazdne aj bez zosadnutia. Alebo cely usek az po Blechnarku... Preto si to radsej vzdy overim na vlastnej kozi a az na mieste niekedy nadavam, aky som ja ale *#&^*%& ze som im neveril. Ale tak to ma byt, keby som tam nebol, mrzelo by ma to.

Armstrong181: aky Busov a odlozenie o rok si myslel, tento? (superlight verzia tvojich planov)

Inac ked sa robi turisticky vystup na Busov (mal byt 21.6.2009 ale kvoli pocasiu to zrusili) tak sa ide z Gaboltova, z Cigelky a domorodci tiez po neznacenych trasach jednej z Nizneho a jednej z Vysneho Tvarozca. Ale nepoznam tie trasy takze neviem ake su. Ale nejaku tu cestu z Nizneho skusit v plane mam, aj ked mozno nie az uplne hore, ale len do sedla a potom mozno do Cigelky preverit zjazdnost zelenej aspon smerom dole...
25.06.2009 - 08:12:04
00
...for Armstrong... ten kopček pod Strečnom, z kadiaľ je fotka, tlačili aj Elite - jazdci, nevvyšiel by si ho ani na motorke a tie úsmevy nech ťa nemýlia - sú "krivé úsmevy" so slzami v očiach, ha, ha, ha... :mrgreen:
25.06.2009 - 11:52:07
00
Odlozenie som myslel take ze jak si vravel.. ty radsej hore vyjdes i ked mas iste info a az na kopci nadavas.. len ja ked pocujem uz nadavam dole a ked nadavam cely den.. potom som bol zbytocne na biku a nadavam este viac..

A tie usmevy cez slzy... muselo to boliet :mrgreen:
25.06.2009 - 18:51:03
00
...ráno - smer Jahodná na "Košičák". Ideme len 25-ku po skúsenosti v Súľove. Celý týždeň pršalo a je možné, že bude pršať alebo nejaká búrečka, aj zajtra, takže by to malo stačiť na naše bajky a kondičku. Servis oboch bajkov po Súľove nás stál 50.-EUR. Ale aj tak sa tešíme, trať poznáme a dúfam, že sa zas neutopíme v blate. Chceli sme ísť toho roku konečne maratón cez Kojšovku, ale radšej hamujeme.Všetko raz príde... :P
..možno to zajtra Kubovi nandám, keď dostane defekt ako minulého roku :mrgreen: musel som zastaviť a chudákovi som dofúkal koleso, aby mohol pokračovať. Na oplátku ma ešte aj obehol, ale toho roku si to bude fúkať sam :mrgreen:
26.06.2009 - 19:02:04
00
Teraz si ma rozosmial ty. :mrgreen: LOL, takze s mojou pamatou to nie je az take zle!
A rady od turistov treba brat s rezervou, pretoze oni velmi nevedia odhadnut, co na bicykli zvladnes a co nie. Takto mam potvrdene Regetovská voda - Obycz. Tvrdili, ze to sa neda a pritom je to pri troche stastia a dobrych podmienkach zjazdne aj bez zosadnutia. Alebo cely usek az po Blechnarku... Preto si to radsej vzdy overim na vlastnej kozi a az na mieste niekedy nadavam, aky som ja ale *#&^*%& ze som im neveril. Ale tak to ma byt, keby som tam nebol, mrzelo by ma to.

Armstrong181: aky Busov a odlozenie o rok si myslel, tento? (superlight verzia tvojich planov)

Inac ked sa robi turisticky vystup na Busov (mal byt 21.6.2009 ale kvoli pocasiu to zrusili) tak sa ide z Gaboltova, z Cigelky a domorodci tiez po neznacenych trasach jednej z Nizneho a jednej z Vysneho Tvarozca. Ale nepoznam tie trasy takze neviem ake su. Ale nejaku tu cestu z Nizneho skusit v plane mam, aj ked mozno nie az uplne hore, ale len do sedla a potom mozno do Cigelky preverit zjazdnost zelenej aspon smerom dole...


...Regetovka-Obycz tak to je super úsek pre makačov... :mrgreen:
26.06.2009 - 19:05:41
00
No chlapci ako ste dopadli? Aj fotky poprosim :wink:
A vysledky sa mi nechce hladat teraz som sa zobudil :!: :mrgreen:
28.06.2009 - 19:08:32
00
...tak sme še dakus ponáhaňali po jahodoch pri košicoch :mrgreen:
...ráno nás naháňal z BJ dážď, ale na Jahodnej už svietilo slniečko. Trať bola mokrá, fajn striekalo zpod kolies, úseky, na ktoré svietio slnko boli celkom fajn. Kubo mi dal len 6 minút, takže neviem, či ja som šiel dobre, alebo on šiel pomaly. Ale celkové naše časy neboli bohviečo a stále dumam prečo :idea: Výsledky - Kubo 12. (kat.19-39r.), ja 10. (40-49r.). Fotky dáme neskôr.

Prílohy:

Komentár súboru: ...v cieli v plnej paráde...
MT1.jpg
MT1.jpg 778.65 KiB thumb_up0thumb_down

28.06.2009 - 21:55:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up