Ešte aj dres mal Scott, ja mám ciťáka, že to bol (sir Pallo). Aspoň na jednej fotke vyššie o stránku sa na neho ten hezoun podobá. Ako objímal tú bikerku, tak povedal, že jeho otec bol s Tebou na tréningu. A teraz buď mudrc...
27.05.2010 - 22:41:51
00
...ICEMAN tento týžden sa predali ...3 :lol: :envy: ...robíš dobrú reklamu...či ? :y:
28.05.2010 - 07:27:09
00
Ešte aj dres mal Scott, ja mám ciťáka, že to bol (sir Pallo). Aspoň na jednej fotke vyššie o stránku sa na neho ten hezoun podobá. Ako objímal tú bikerku, tak povedal, že jeho otec bol s Tebou na tréningu. A teraz buď mudrc...

Uff, no sir Pallo to nemohol byť, lebo to je môj bracho a sedí teraz furt doma a učí sa a nemá ani bajk Scott. No a ani neviem o tom, že by mal Berco syna :rofl: Vážne neviem.
2 Skull: keď sa tak dobre predávajú, tak si pôjdem pre nejaké provízie za dobrú reklamu :lol:
28.05.2010 - 08:41:04
00
http://www.cyklistidetom.sk/trasa-cesty.php?
28.05.2010 - 09:09:35
00
po dlhsom case len tak v "trenkach" :) cez H.podhradie
fotak som nebral, takze foto len :mp: /tie modre kopce som musel zvecnit :lol: /

Prílohy:

28-05-10_1145.jpg
28-05-10_1145.jpg 47.55 KiB thumb_up0thumb_down

28.05.2010 - 21:11:56
00
Jaroza napísmenkoval: "Od Stráňav sa za mňa zahákol pes Bígel a vydržal 7km až k pamätníku."

Nebol to ten, čo za nami bežal na spoločnom tréningu v 2008? Keď sme obzerali trať maratónu? :rofl:
28.05.2010 - 21:21:53
00
Dnes som aspoň na chvíľu využil pekný deň, väčšina jazdené po asfalte, nechcel som riskovať poľné cesty, vlastne hneď na úvod som riskol a nevyplatilo sa :D Zabrdol som do takého bahna, že som tam normálne zapadol, celé tenisky a ponožky sú zababrané od blata :D Pritom to to tak hrozne nevyzeralo, ako to nakoniec dopadlo :D . Odvtedy som už radšej volil len asfaltové cesty :) Na Vodnom Diele som urobil zopár unikátnych záberov z vypúšťania, bol som tam asi 3 minúty a v tom horúcom dni som tam aj tak premrzol, a keď som vyšiel odtiaľ von, tak cícerky vody zo mňa tiekli :D . Hore na Vodnom Diele mali hasiči cvičenie aj s vrtuľníkom... Najlepšie bolo, keď preletel ponad mňa vo výške cca. 10m nad zemou. Zážitok na celý život... Skoro ma šľahlo o zem aj s bicyklom, z ničoho nič sa spustil taký vietor, že som bol chvíľu v šoku z toho... :D Potom ma prišiel jeden hasič upozorniť, aby som šiel ďalej, ale myslím, že už nebolo treba, nechcel som to znova zažiť :D Ešte aj ten tachometer otočilo celý... Čudoval som sa, že aj prilba neodletela, lebo som mal chvíľami taký pocit :D Takže kto to ešte nezažil, dobrá rada do života, nestojte na mieste, kadiaľ preletí vrtuľník, pokiaľ letí nízko nad zemou :D Už viem, o čom hovorím :D Foto dodám neskôr, možno aj nejaké videjko. Dnes to bolo len takých rozdýchavacích 26 km, večer som ešte behal v "mikrovlnke" (telocvični) :)
28.05.2010 - 22:25:15
00
Ja som si po práci spravil malý nenápadný výjazdík, keďže počasie prialo. Chcel som si dať Polom, no všetko sa vyvŕbilo inak. Šiel som z Celulózky do Trnového, kde som sa chcel nejakou poľnou cestou napojiť na Višňové. Dopadlo to tak, že som od konečnej v Trnovom šiel "trošičku" blatistou kvalitne dooranou cestou, ktorá ma doviedla k nejakému kamenárskemu skladišťu. Znalí terénu a máp sa iste smejú, no ja som nemal najmenšie tušenie, kde som :lol: . Tabuľa súkromný pozemok ma presvedčila, aby som to otočil a vrátil sa. Späť som šiel inakšou cestičkou, akosi ponad Trnové-kade ma nos viedol, napokon som sa tak či onak do neho dostal nazad. Kompletne zasratý a s blatovými papučkami na teniskách som šlapal späť domov, ale pri nadjazde som sa naštval a otočil som to na Rosinskú cestu, Rosinu, Višňové, Višňovská dolina, zvažnicou okolo Valientovho dielu(stretol som dvoch bikerov v červených dresoch), až k mini lyžiarskemu vleku. Odtiaľ po modrej šupito presto dolu kopcom cez Bukovec do Višňového a hajde domov. Keď som bol hore, bolo už pomaly pol deviatej a trošku šero. Napriek dlhému čisteniu seba aj biku, som s výletom spokojný, opäť som našiel kus peknej prírody :y: . Pri prvej snahe niečo odfotiť som zistil, že samozrejme, foťák ostal doma, takže tentokrát bez foto :@
Je to veľmi pekná trať, ktorú si iste rád dám aj inokedy. Škoda, že sa to nezaobišlo bez odlomenia si šiltu z mojej novej prilby, inak by to bolo dokonalé..

Richie18-kde si sa tak zablatil?
28.05.2010 - 23:40:24
00
No moje orientačné schopnosti sú asi ako tvoje Pištík, že tiež často chodík tak cca. kam sa asi dostanem, väčšinou si pozriem trasu aspoň na google earth, ale vždy to bolo nanič, lebo som musel pokaždé improvizovať :D No tiež to bolo v okolí Trnového, vlastne pred Trnovím, dovtedy bolo kde tu sucho na poľnej ceste, kde tu mláky, ale úspešne som sa pomaličky brodil tadiaľ :D Až pri samom závere, keď asfaltová cesta bola predo mnou nejakých 200m som pocenil situáciu a dopadlo to tak, ako dopadlo :D Čiže bolo to niekde na poľnej ceste medzi Mojšovou Lúčkou a Trnovím, asfaltku som tam zatiaľ neobjavil žiadnu a asi ani neobjavím, kým ju tam niekto nevybuduje :D Alebo sa mýlim? :) Z Trnového to už bolo v pohode asfaltkou na Rosinu, cez letisko do Višňového, hlavnou do Turia, tam som chcel nejako nájsť jednu na google zemi sympatickú cestu do Rosiny, ale akosi som neuspel, tak som to vzdal, lebo som mal ešte nejaký program a šiel radšej spať hlavou Turie - Višňové - Rosina - Žilina :)
29.05.2010 - 11:38:11
00
dnes nám nejako tie martinské nevyšli z technicko-organizačných príčin :lol: ale statočne sme si to vynahradili v zložení, Ja, Námorník a "Čermáčik".... Polom sme si dali ešte so skupinkou MTBiker expedition, ale z Polomu smer Turská dolina, Sačné a po zelenej krásny zjazdík, opäť s pádom, odniesla si to "iba" farba na čermačikovom ráme :tmi: , potom sme si dali ešte v Turí jednu občerstňovačku a šli sme cez polia do Lesoparku, kde sme sa rozdelili a ja som si dal ešte Dubeň, dokopy mi to dalo nejak 87,3km a niečo viac ako 1800m nastúpaných, - takže pekný plán B :P
29.05.2010 - 17:01:40
00
Marfiho zákony v praxi alebo zákon schválnosti.
Na dnes som pre synátora napránoval Hričovský hrad.
Ale poporiadku ráno som sa stretol sosusedom, ktorý niesol bicyklovú dušu a ja mu na to: veru aj ja by som si mal nejakú zobrať so sebou - dovetok ale dnes to ešte vydrží a skutočnosť:::
NEVYDRŽALO :-D. Z krásneho výletu na bycikloch bol výlet pol bike pol chôdza.
A čo sa týka defektov až 2x. Až pri pozeraní fotiek som zistil, že som aj šmejda vinníka odfotil na defektovej fotke kúsok od mojej ruky. A to som šlapal od Paštinej Závady do Ovčiarska k bratovi pre dušu pešo a potom z Brezian do Bánovej k švagrovi. Kým som prišiel z Bánovej na Vlky už bol defekt aj na zadnom. Takže 3x pane Košťál. Ale krásny deň za nami. :-D.
Príloha:
Komentár súboru: Vinníci po odstránení z plášťa
DSC_0716a.jpg
DSC_0716a.jpg 45.17 KiB thumb_up0thumb_down

Prílohy:

Komentár súboru: bolo nádherne
DSC_0698a.jpg
DSC_0698a.jpg 78.3 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: posed
DSC_0704a.jpg
DSC_0704a.jpg 195.09 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: My
DSC_0709a.jpg
DSC_0709a.jpg 104.18 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: . . .
DSC_0714a.jpg
DSC_0714a.jpg 323.01 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: neviem prečo som ho nevidel???
DSC_0712a.jpg
DSC_0712a.jpg 85.65 KiB thumb_up0thumb_down

29.05.2010 - 18:09:59
00
Tak ja som dnes absolvoval druhý pokus smer na Kunrad, tentokrát som bol aj úspešný, ale na zámok som veru netrafil :rofl: Hanbím sa :$ Ale nevadí, už viem kde sa stala chyba, tak nabudúce už snáď sa nestane :D Za Turím smerom na Chatkovú Obasť Medzihorská som stretol nejakú trojku s veľmi povedomými tvárami odtiaľto, ako to frčali do Turia dole kopčekom, nicky si netrúfnem ani len tipnúť, jeden tuším pozdravil: "Nazdar!", takže kto ste videli osamelého zúfalca trápiaceho šlapať hore kopcom z Turia, tak to som bol ja :D Taktiež aj nejakú väčšiu kolónu som zase stretol cestou späť... vtedy som sa ja usmieval, keď som nemusel šlapať :D Netušil som, že cyklisti sa bežne medzi sebou zdravia... to keby sme sa tak aj v autách zdravili po meste, to by bolo ako na diskotéke :D Takže mi to dnes vydalo na 47km za nejakých 3 a pol hodiny. Možno pre niekoho výletné tempo, no pre mňa to bolo priam utrpenie :sweat: Čas nie je čistý, mal som asi hodinu a pol prestávku v depe v Turí u známych. Zajta ak vydá, tak s nimi ešte niekam vybehnem :) Foto dodám o chvíľku aj z dneška, aj zo včerajška. ;)


Naposledy upravil Richie18 dňa 29.05.2010 - 19:59:05, celkovo upravené 1 krát.

29.05.2010 - 19:53:54
00
jasné ja som ťa zdravil ;) dnes bolo cyklistov jak húb po daždi, a to nemyslím len na "expedition" :)
29.05.2010 - 19:58:18
00
Aha, s tými hubami súhlasím :D Aj som myslel, že to bol niekto z tej vašej trojky, keďže príspevky som stihol prečítať ešte predtým ako som prispel sem :D Idem na tie fotos :)
29.05.2010 - 20:00:16
00
...ale z Polomu smer Turská dolina, Sačné a po zelenej krásny zjazdík, opäť s pádom, odniesla si to "iba" farba na čermačikovom ráme :tmi: , potom sme si dali ešte v Turí jednu občerstňovačku a šli sme cez polia do Lesoparku, kde sme sa rozdelili a ja som si dal ešte Dubeň, dokopy mi to dalo nejak 87,3km a niečo viac ako 1800m nastúpaných, - takže pekný plán B :P

No to ste dobre ešte dopadli. V našej skupine si na tom zjazde jeden chlapec zlomil nohu, tak sme mali dosť závažné problémy :(
Inak ten zjazd je fakt krásny, ale dosť technický v niektorých pasážach. A je aj dosť zakliaty, vždy tam niekto hodí tigra. Minule ja, potom Nelly, dnes zase Nelly a na rovnakom mieste ako dnes Nelly si ten chlapec zlomil nohu.
29.05.2010 - 20:36:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up