..a quasko sa pohybuje po splanekore :twisted: :lol: ..si s tou orbeou neprehliadnutelny-za to ja so synom na gt ano :P ..uz aspon viem ako vyzeras..(OT)..


Neprehladnutelny ?! NJN nezobral som si prilbu a leskla sa mi plesina :lol:
Btw: to lietadlo tam fakt neni ...

to môžeme, my vás tam na tom pifku počkáme, len kopnite na Baske do vrtule, aby som tam tých pív zas nevypil desať :-)

Skupina z druhej ruky pojde light ? Ja somar som sa vcera po dvoch mesiacoch nechal nahovorit na basketbal a teraz neviem chodit , au :(
Minule ked som v takom stave isiel pod Baske mi umreli nohé - fotiek mna v krcoch je o par stran dopredu dost :D
05.07.2008 - 17:13:33
00
uhm zatial žiadna informácia od ktorej by som sa mohol odraziť...
05.07.2008 - 17:47:46
00
zatial tak predbezne-dutchman,ja&greedy...tak ak sa niekto citi na svieze tempo do toho! :twisted: -to neznamena zas valit! :? ..este sa tak dohodnut kedy a kde ! :


pridava sa k nam este marcel v. zo spinningu, musim len vymysliet ako ho drzat na uzde aby z nas nezlupal aj kozu priu jeho tempe, kedy a kde sa stretneme teda??
na margo blata potvrdzujem jeho vyskyt, prave som prisiel z vyletu, cez nemsovu a antonsal som sa chcel dostat do suce, samozrejam ze som zadriemal ne niektorej odbocke a zistil to az ked som bol na hranici a pozeral sa cedulu "na koncich", myslel som si ze to malo byt skor "v koncich", pri zjazde do suce som nabral na bike, tretry aj telo asi 40dkg blata, okrem kolies, tam som vyrazal z 2.0 ale dole prisiel s 2.3 :)
takze est eraz, kedy zajtra a kto vsteko? podotykam ze som za vyjazd z tn, nie ze sa niektori jedinci pokusia z tn viezt do dca autom...... :)
05.07.2008 - 18:39:06
00
ja ako žoldák z cudzineckej légie sa doveziem vlačikom do teplej a počkám vás v DCA ... len už prosím vás povedzte ČAS kedy sa stretneme v DCA. aby som si mohol spraviť harmonogram... Apelujem halvne na skupinku s dutchom greedym atd, ptosto tu švižnejšiu.
05.07.2008 - 18:44:26
00
kedy bude zraz nas pohodickarov ? ako obvikle o 10:00 na mierovom ?
05.07.2008 - 19:50:32
00
vidim ze uz ste dve skupinky to je fajn :-) ja pridam tiez svoju trosku do mlyna o tretej skupinke:

Skupina Bobrov z Bobrieho kralovstva vyrazi o 8-9:00 po Streke smer Radar, dalej po Streke smer Soblahovska horaren a dalej na Lucky. Stadial by sme sa radi "nejako" preteleportovali ponad, poza alebo cez Petrovu Lehotu na luky pod Baske. Tu uvidime ako sme na tom s casom a silami a podla toho ako kralovna rozhodne zbehneme bud dole do Omsenia kde sa pripojime ku kralovi Spekacikov a druzine alebo pojdeme hore na Baske a dalej az na Homolku, odtial dole do Hornej Poruby do krcmy kde verim ze stretneme vas ostatnych.

To je odomna zatial vsetko, neskoro vecer a rano este checknem forum, nateraz odchadzam od PC napojit somara Pod Orech. :D
05.07.2008 - 20:10:07
00
Cawte som s dca, velmi rad sa pripojim . mohli by ste mi napisat kde by ste boli ochotny ma pockat a o ktorej hodine.?
Volam sa Majo :)
05.07.2008 - 20:26:48
00
Takze o 10tej v N.Dca tam kde byvalo donedavna lietadlo ?!
05.07.2008 - 20:35:02
00
quasko: no neviem druzina krala spekacikov ma v plane vyrazit o 10:00 s mieroveho namestia, mozno sa zmenia plany, kral druziny napise a upresni kedy a kde tak treba sledovat forum :)
05.07.2008 - 21:04:35
00
no tak ja navrhujem 10:45 sa všetci môžeme stretnúť na tom mieste v DCA, kde stálo to lietadlo, spravíme si spololočnú fotečku a vyrazime, skupina A rekreačným tempom trasu Basic a skupina B svižným tempom Clasic s Baske, už som dohodnutý so zopár luďmi o desiatej v TN pri morovom stlpe a oni uz nebudu na nete, tak by sme to o desiatej ku lietadlu nestihli, chcel by som, aby sme sa o 10:45 stretli taka tlupa bajkerov pri tom byvalom lietadle, možno si obyvatelia dubnice pomyslia, že štartujeme npredčasný maratón, ked sa nas tam zide dostatocne mnozstvo :twisted:

potom sa zase mozeme stretnut spolu v hornej porube, ja mam na vacsinu z vas tel. čisla, tak sa mozeme priebezne po ceste spojit, kde sa aka skupina nachadza, inak ak by chcel niekto cislo na mna, tak nech posle ss
05.07.2008 - 21:16:43
00
ENrico

skym si bol v kontakte so skupiny "B" aby som tam kdesi neodvisol sám ako čierna ovečka ...
05.07.2008 - 21:20:06
00
LittleFox: ved ked sa stretneme v NDCA pri to exlietadle tak sa rozdelime a tam si vypisat kontakt na niekoho uvidi sa podla toho s kto pojde, neboj nebudes sam :)
05.07.2008 - 21:40:31
00
bohovská organizácia
05.07.2008 - 21:49:40
00
nazdar bobri. takze o 10:00 pri moraku. sme tam. :D :D
05.07.2008 - 21:59:52
00
skupina B ako sme boli nazvany je zatial bez dohody...zavolam greedymu...a dutchman je asi stale na stavbe... :roll:
05.07.2008 - 22:11:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up