Co je to ten Zihlavnik? Som kukal do mapy a tam je to ako nejaky riadny skalny masiv ale tu na fotockach to bol nejaky mierny kopcek. Bolo to fotene z druhej strany zrejme. Nemate tu niekto fotku ako to tam vyzera?
11.07.2008 - 10:16:19
00
Uf Zihlavnik je riadny stupak ked stojis z druhej strany pod nim vobec nemas chut "hentam hore sa j*bat" :lol:
11.07.2008 - 10:47:10
00
tak co trenčania, kam cez víkend
11.07.2008 - 18:34:49
00
co nieco zorganizovat ( ropa, enrico ) uz maju plan ale ja chcem prezit :shock: co keby sa dala taka oddychovka, pohodka, mal by niekto zaujem ?
11.07.2008 - 22:58:46
00

no budúci vikend ja to vidím na takú výletnú trasu na kótu na inovec, potom na výhliadku na Palúch, potom po červenej na Jakubovú, na ostrý vrch a potom zjad po modrej do Kálnice, už sa teším ako si vyskúšam tú novú DH trať vedla zjazdovky, počul som že na HTčku je to docela masaker. Odtial potom na zelenú vodu poriadne sa vykúpať, jedno pivko a smer Trenčianske Stankovce krčma pod orechom, tam už sa dokončíme :-) a pôjdeme domou. Prevýšenie má tra trasa docela dosť, ďlžka trasy by mala byť niečo cez 80km. Stretko o desiatej na zastavke v Turnej. Ak by bolo chladné počasie a nedalo by sa kúpať, môžeme vymyslieť alternatívu k tejto trase a isť povedzme na pečené ryby na Kulháň.


na neďeľu poobede hlásia meteorologovia nejaké tie búrky, ale to nás nemôže vyviesť z miery, ak by sa to zvrtlo, schováme sa na zrube Izba pod Jakubovou, ja idem aj s Ropákom túto trasu, kto chce sa môže pridať, popr. možeme po ceste ešte trasu skorigovať. Doobeda má byť pekne, ak by to vyzeralo už keď prídeme ku chate na Inovci s počasím zle, môžeme to tvrtnúť a ísť naspäť povedzme cez vlčie jamy, aj 50km je na taký malý tréning celkom v pohode.

edit: Pre všetkých, toto platí na túto nedeľu 13.07.2008, na budúcu nedeľu 20.07.2008 odchádzam aj s Ropákom do Púchova, tak ak máte niekto chuť a aj nejakú tú kondičku, môžete sa k nám pridať. bližšie info tu (treba to čítať od tretej strany): http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... c&start=30


Naposledy upravil enrico dňa 12.07.2008 - 11:21:24, celkovo upravené 3 krát.

12.07.2008 - 00:14:26
00
enrico: co ta odradilo od jazdy v puchove ? zeby burky 8)
12.07.2008 - 10:36:48
00
neviem yoggi o čom ty teraz točíš, ale ja idem do toho Púchova na 100%, už sa aj na to dôkladne po všetkých stránkach pripravujem, ten výjazd je až na budúcu nedeľu a nie túto, nejako si si to asi pomýlil

Ako som už dávnejšie v téme o hrebeňovkách avizoval ... " Týmto by som chcel s radosťou oznámiť, že dlhoočakávaná hrebeňovka Pu - Kohútka - Pu sa uskutoční v jednu krásnu slnečnú nedeľu 20.7.2008. Takže vážení vypustite kosenie trávnikov, Rodinné sešlosti, Manželky/priateľky pošlite nakupovať a ide sa Bikovať! Všetci ste vítaní. " ...

Rád by som s blížiacim sa termínom zistil záujem a túto hrebeňovku. Propozície sa nachádzaju myslim že na prvej strane. Podla záujmu by nebol problem vybaviť ubytko s tým, že v sobotu na poobedie sa partia zíde, poopekáme, posedíme a v nedeľu ráno s kľudom, bez zhonu vyrazíme na celodenný výlet.
12.07.2008 - 11:07:34
00
neviem yoggi o čom ty teraz točíš, ale ja idem do toho Púchova na 100%, už sa aj na to dôkladne po všetkých stránkach pripravujem, ten výjazd je až na budúcu nedeľu a nie túto, nejako si si to asi pomýlil



je to gibon proste :lol:

pocasie na zajtra je celkom fajn takze sa uz velmi tesim ako si dame tu modru s enom :-) podla toho zoznamu co som napisal by to mala byt trasa 6. Ale ved podte aj ostatni s nami, nemusite ist trasu 6 zo schadzanim z hrebena pod Pansku javorinu. Dajte nieco lahsie napr. len hreben a zjazd po modrej do kalnice to je uplne relax trasa a lepsie ako ist po asflate ako taky mulfon. :lol:

Prílohy:

nedela.png
nedela.png 20.06 KiB thumb_up0thumb_down

12.07.2008 - 11:10:39
00
Ja som chcel ísť aj po dnešnej nočnej, bohužial dnes som dokončil zadné brzdové obloženie a už idem kov na kov a keďže síce moje nové platničky sú už na ceste, avšak dorazia až v pondelok tak je pre mňa zajtrajšok stratený a môžem Vám len ticho závidieť :(
12.07.2008 - 14:15:14
00
ropa, enrico: no dobre priznavam mal som v tom nejaky zmätok myslel som uz ze je to tento vikend :roll:

luboS: to bude tym ze moc brzdis :D
12.07.2008 - 15:04:40
00
Ja som chcel ísť aj po dnešnej nočnej, bohužial dnes som dokončil zadné brzdové obloženie a už idem kov na kov a keďže síce moje nové platničky sú už na ceste, avšak dorazia až v pondelok tak je pre mňa zajtrajšok stratený a môžem Vám len ticho závidieť :(


u mňa by sa nejaké rezervné doštičky našli, zavolám ti a dobehni ku mne
12.07.2008 - 15:51:56
00
No borci kam sa ide a kde sa stretneme? Bo mi to je akesi nejasne.
12.07.2008 - 16:50:13
00
o desiatej v Turnej na zastávke, chceli by sme ísť na hrebeň na Inovec, potom po červenej a tam už si upravíme trasu podľa potreby, predbežne by to malo byť smer Pánska Javorina, všetko záleží od toho, ako sa bude vyvíjať zajtra počasie
12.07.2008 - 17:25:41
00
OK, ak rano vstanem a nebude prsat, tak pojdem hadam
12.07.2008 - 18:22:35
00
asi som na tom ako Lubo Š., cakam na presmyk a stale neprisiel, asi si dal sam nieco light a buduci víkend sa pridam....
12.07.2008 - 21:35:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up