co su to skripta ? :lol: taku literaturu moc neevidujem, to uz je fakt nutne zlo. 8)
19.05.2008 - 16:18:40
00
V sobotu chodte na maraton do PE - vraj paradna trat. Ja pojdem ak budem mat kolesa :D


a stare mas kde :?: :shock:
sa hecnes a mozes aj utekat :lol:
19.05.2008 - 19:34:40
00
konnky
Trochu som gramaril a mam bike taky lahky ako ty 8)
http://forum.mtbiker.sk//files/p5190002_213.jpg
19.05.2008 - 19:39:10
00
si si kupil vrtacku? :D
19.05.2008 - 22:10:14
00
caute chalani/a damy/!
trosku mimo temy,ale predsa-nestratili ste niekto teraz cez viken cierne tacho niekde v zjazde z baskeho-bo som jedno nasiel-ak je vase viete urcite znacku-alebo ak o niekom viete nech sa mi ozve rad mu ho vratim! :?
19.05.2008 - 22:25:31
00
..btw neidete niekto (okrem dutchmana) do partizanskeho?..aspon by som vas spoznal...viem ze chodite na vyjazdy ,no mne to zatial nikdy nevyhovovalo tak som sa neozyval..rodinka a taak.. :? so maby there..!
:)
19.05.2008 - 22:29:37
00
shickmomber aj ja mam v umysle prist do PE - no ma to par ak :
- ak sa zlepsi pocasie
- ak mi pridu kolesa
a v neposlednom rade
- ak nebudem mat dalsiu povinne pracovnu sobotu :?
20.05.2008 - 10:02:13
00
idem aj ja a par ludi zatial to vyzera na vlak z TN ak sa bude chciet svagrovi ta auto
inac ten vlak je 5:53 z tn v chynranoch je okolo 7:00 a od tial 6 km do PE na rozjazd :D tak asi
samozrejme ak nebude nejake beeeeee pocasie
20.05.2008 - 19:48:04
00
konnky
Trochu som gramaril a mam bike taky lahky ako ty 8)
http://forum.mtbiker.sk//files/p5190002_213.jpg


som ti hovoril ze odmontuj to zavazie co nazyvas zadna stavba a si tam a nie kolesa :lol:

dufam ze ti tie kolesa dojdu, matt svihaj, a pocasie nam vyjde.
a na robotu sa vykakaj. mas pred sebou este do 62 ky dost casu pracovat cez cas.
20.05.2008 - 19:52:13
00
... nieco na w.end pre vsetkych TN a okolie... teda chystam sa naisto, ale pokial bude grupen, radi sa s Nikwaxkou pridame :D
21.05.2008 - 22:53:46
00
add...

fota z Lopeniku "eňo ňuňo" tym nemyslim (len) Eňa :D , ale všetkych pokope.... 8)
21.05.2008 - 23:17:55
00
to je fakt, na výjazde na Lopeníku sa nás zišlo až deväť a na chvílu, keď sa k nám pripojil Jožo s Tomášom na chate na Morave nás bolo až jedenásť, zatial rekord, čo sa týka výjazdu tuto z fóra a možno keby som to nedal na net až v sobotu večer (ja truhlík) tak nás mohlo byť počítam aj pätnásť. Najviac sa teším, že bol s nami aj pointer, lebo nafotil kopec pekných fotiek a budeme mať aspoň pekné spomienky. Tento víkend určite niekam vyrazíme, ale trasa ešte nie je definitívna, pretože to vypadá na bahenné lázne, tak musíme vybrať niečo light, inak ten výjazd na Lopeník bol zase len tak "light" ako to ja zvyknem vždy napísať, z Juhu to bolo cez 80km ako to už u nás býva v poslednej dobe zvykom.

Prílohy:

pointer na rozhladni na Velkom Lopeníku.JPG
pointer na rozhladni na Velkom Lopeníku.JPG 126.78 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2008 - 00:29:36
00
Bilec súhlas, zasa je tu nejaký maník, čo videl niečo na mape a nemá ani potuchy o čom točí, milujem takých expertov, niekto nevie pochopiť, že výjazdíky robíme pre pohodičku a nie preto aby sme medzi sebou pretekali. Rád by som toho borca videl na biku, čo ale asi nikdy neuvidím, lebo je to nejaké ukecané decko, nehovoriac o jeho dojemnom pravopise a vyberanom slovníku.


Mimochodom túto sobotu som celý deň out a v nedelu idem na 19 h do roboty ale ak by som sa stihol do 17 h vrátiť a niekam sa pôjde tak rátajte so mnou :)
22.05.2008 - 18:04:59
00
:shock: kam som sa to ja dostal ze vylet na inovec spojeny s kapustnicou kde to tu speje to nechapem asi su tu sami tridsiatnici a same lamy a co tak taku Udrinu to tu nikto nepoznate kocki by ste sraly :P :P


vidim ze recami velky chlap, pocuj pripoj sa niekedy a uvidime kto bude srat kocky. len pre tvoje info inovec ma 1042m a velky lopenik 912m. ak mas na to tak sa pridaj ak nie tak zbal haky paky a neotravuj. inak ty borec ponukam niekedy poobede dame vrsatec po asfalte kto s koho a uvidime :evil:

p.s.: ja by som mu dohodol jazdu s tomasom a uvideli by sme kto by sral kocky ak by vobec prezil tu turu :lol:
22.05.2008 - 21:16:21
00
no kaviar nie iba niake tie grose a flaki a zhadzovaki a bikiny tak tie mozem ties :lol: :shock: ale sak teda zacinajuci podnikatel :(


No neviem či budeš v podnikaní úspešný s takým pravopisom aký máš, veď keď napíšeš nejakú zmluvu a prečíta si to priemerne vzdelaný človek tak máš po kšefte.

Mimochodom na Inovci nemajú kapustnicu ale kapustovú polievku alebo držkovú polievku a ten 100 km okruh má znamenať čo? To sa chváliš? Hmm to nieje čím :D, nieje to nič strašné.

PS: My na výjazdy nechodíme kvôli nejakej kapustnici ale kvôli fajn ľudom a dobrej zábave a sme fakt radi, teda aspom ja, že s nami nechodia ľudia ako si ty lebo to by bolo asi po tej dobrej atmosfére a neviem či by mi nepraskli nervy a nerozbil by som ti rovno tlamu za tie blbé keci čo máš, potom by musel enrico použiť svoju lekárničku a to by bola na teba asi škoda ;). Neviem čo si tými žvástami kompenzuješ, ale možno časom z tej choroby vyrastieš. :idea:
23.05.2008 - 00:07:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up