to co si predtym robil dva defekty? prirodzene zlepsenie to nemoze byt, pokial si oba pokusy siel "naplno"

nie, predtym siel s missy, ktora ho vsetkymi silami brzdila, navyse este aj musela ist pocas vyslapu na cik pauzu, kedze ju dole naliali "skoro velkou" kofolou :twisted:
06.08.2008 - 22:16:40
00
keby do teba naliali nie skoro veľkú, ale úplne že veľkú, tak to z teba, prcku, ušami bude vyšpľachovať... :lol:
06.08.2008 - 22:34:56
00
to mipo: pisal som to na forum ... napriklad Dudo to vycihal a stretol nas potom hore na BK ako sa vyvalujeme....

co sa tyka mojho zlepsenia tak to je cisto o nasadzovani latky... Dudo to vie velmi pekne vysvetlit...
06.08.2008 - 23:27:47
00
... Dudo to vie velmi pekne vysvetlit...

dobre to chalan v tom Angličákove študíruje, niečo z neho bude raz... :P
07.08.2008 - 00:50:42
00
no chalani a mame to tu 98 kg som si tam hore vytlacil za 20 minut a 20 sekund. A na Dudovu radu tu dodavam ze nemam spd-cka ale obycajne pedale ako na starej bmx-ke takze tolko pre tych co si myslia ze su cool ked tahaju nohami aj smerom hore :) muhahahaaaa. Inak pekna parta sa stretla na tom BK a musim povedat ze modry zjazd je stale zabavnejsi a zabavnejsi.
07.08.2008 - 00:59:02
00
To quidoo: len keď ja sa dostanem na fórum väčšinou až večer - práca nepustí :roll:
07.08.2008 - 06:39:20
00
obrik - paradny cas, este mam co trenovat. s akymi plastami si to dal za taky cas ?

len tak mimochodom, som rad ze trenujete tie jazdu do kopca, verim ze si pridete zmerat sily v tejto discipline aj na "vedlajsi" kopec, teda z Nesticha na Maly Javornik. termin sme stanovili na 14.9.08 :)
07.08.2008 - 09:12:07
00
no chalani a mame to tu 98 kg som si tam hore vytlacil za 20 minut a 20 sekund.


Kua kua ... dnes som tam zas ... a moj ciel: dostat sa pod 20minut ... ale bude to tazke ...
len taka mala otazocka (hra sa tu totiz uz o sekundy) dufam, ze zastavujete cas az pri hribiku ... :)

Dury: ja tam budem ... :twisted:
07.08.2008 - 10:26:40
00
dufam, ze zastavujete cas az pri hribiku ... :)

start je presne roh resp. vchod "U troch zajacov"

ciel je na ceste nakreslena finish ciara, pred tym "namestim", myslim, ze je tam smerovnik s nadmorskou vyskou
07.08.2008 - 10:39:46
00
dobre to chalan v tom Angličákove študíruje, niečo z neho bude raz... :P



no nemyslel som zrovna toto ako vysvetlenie :-) ale budis (celkom dobra mineralka inak)

a pani (lagonda, obrik) sak aspon cez bliziaci sa vikend si dajte pokoj... obrik sa sam boji ist do lesa tak tam musim s nim jazdit aj ja a on je jak male decko sa vzdy da velmilahko vyhecovat... najviac ma stve ze viem ze mate obaja rezervy (kludne by ste to mohli dat za 18 a tam by to asi aj skoncilo) takto to bude stengrovacka do konca sezony...

ale zas na druhu stranu mame vyhovorku a mozme jazdit so slecnou v ruzovom dresiku... :-)
07.08.2008 - 11:22:10
00
a ak raz slecna v ruzovom dresiku skape, tak ju bude mat na svedomi quidoo s drobcekom a bude to prave cestou na BK.. ach, a kedysi som ten kopcek mala taaak rada :twisted:
07.08.2008 - 12:29:04
00
zatial si ziva :) ak ta ten kopec nahodou raz polozi, tak sa tam uz nebude konat memorial vlastimila ruzicku, ale missy memorial.

tiez si ale myslim, ze ked pojdes ty s tym najrychejsim, tak ten pojde radsej celu cestu za tebou ako pred tebou :idea: takze si najrychejsia ty :)
07.08.2008 - 12:51:37
00
to lagonda: kurnajs neopovaz sa ma takto dalej vytacat :) ja tam raz vyplujem dusu v snahe predbehnut ta. niekedy by sme si to mohli ist spolu a potiahnut sa kolko to da. Podla mna quidoo tipuje dobre ze pod tych 18 si uz nedame. Btw zastavujem pri bielom krizi cize asi 3-4 metre od znacky ale aj tak kym sa mi spamata tachac z toho ze stojim tak mi par sekund nabehne takze myslim ze podvod to neni...Aspon dufam.
to dury: jazdim to na klasike maxxisoch ignitor 2.1 co su jedny z tych najlacnejsich:) nevidim moc veky dovod preco do toho investovat viac. fiiha ale pekne z nestichu na javornik by som sa vcelku rad pridal to by som mal mat cas.
a nahdou nech sa quidoo stazuje kolko chce neviem kto by ho chodil vencit a missy sa nezda ze by chcela umriet lebo teda na tom cestaku sa az ta nepredviedla ze slecinka? za to quidovi tie opakovania pomahaju, staci pozret na jeho casy. som zvedavy ake casy uvidim az sa tu najblizsie ukazem :)
07.08.2008 - 15:15:03
00
no poslende som sa zlepsil o 17 minut...
hm...
takto vychadza ze takymto tempom to dam pod 7 minut nabuduce :-)
07.08.2008 - 15:26:09
00
no poslende som sa zlepsil o 17 minut...
hm...
takto vychadza ze takymto tempom to dam pod 7 minut nabuduce :-)


vkladam do teba vsetky nadeje quidoo :D

dam 5 litrov na quida :lol:
07.08.2008 - 16:23:17
00
keyboard_arrow_up