presne .. vyhrat sa da vela zaujimaveho ;-] ja napriklad idem vdaka tomu o dva tyzdne na lyzovacku ;-]
a inak turbi ja viem ze rad prehanas ale preboha vies aku by si musel mat spotrebu aby to vyslo viacej za palivo ako za pobyt? uf uf uf
25.01.2009 - 08:07:10
00
len aby organizatori neboli zamestnanci bbf,ktory vlastnia rekreacne stredisko :?:
Neviem kto si, co si, ale mas zjavne nejaky problem. Kedze som v organizacii Cyklo Campu trosku zainteresovany, nechcel som povodne na tie tvoje nezmysly reagovat( Jezus, Dudo, Wilkinson, MajoBull to urobil ciastocne za mna ), ale niekolko odpovedi ti dam. Odkial mas ceny za ubytovanie ? Pretoze taketo sme fakt nedokazali vyjednat :cry: cena za ubytovanie je 9.95 Eu ( hlavna budova a chaty su po rekonstrukcii izieb co sa prejavilo na navyseni ubytovania az o 50., Sk :shock: ). A teraz k tomu "napakovaniu" :lol: Cyklozraz pripravuju clenovia MTB clu Spiš a žiadny z nich nieje zamestnancom BBF a ani v ziadnom vztahu k majitelovi RS. Vsetci sme zamestnany ludia, ktori toto robia iba preto pretoze mame k tomu vztah a robime to vo svojom osobnom volne ( bez naroku na odmenu za pouzivanie mobilu, benzin atd. ). V cene celeho pobytu su zahrnute aj take malickosti ako tricko z akcie, registracne preukazy, oznacenie bikov, plagaty, ziva hudba, nevyhnutne kancelarske potreby, snurky na visacky, doprava materialu, lekarnicky, nahradne diely na biky, servis bikov, znacenie trati, mapove podklady atd. Cena za to je stanovena taka aka je. Ak sa ti to zda vela kludne ostan doma a rozmyslaj co nabuduce napises. Nerozlisujeme ucast domacich a nedomacich, ale kludne sa prid previezt v skupine bikerov z celeho Slovenska a garantujem ti ze ta nikto nebude pytat ani cent, ale tvoja ucast sa zacne a aj skonci pri brane RS pretoze sprievodny program, prezentacie, tombola, opekacka, ziva hudba a zaverecna BIKERS SHOW je len pre zucastnenych. Este stale sa ti to zda malo ?
PS : aj cely organizacny team si pobyt zaplati zo svojho. Pretoze aj my sme tam na dovolenke a dufam, ze nikomu z nas nebudes vykrikovat, ze sme si zvolili prave takyto sposob dovolenkovania.
PS 2 : klamal by som, ak by som napisal, ze vsetci co to organizovali nemali z toho nic.
Mali :
- najazdene kazdy cca 700 km pri priprave a znaceni tras
- vydavky na rozbite nahradne diely na bikoch - malo casu pre rodiny pocas pripravy
- zvysene ucty za mobil
ale aj :
- nove zazitky a kopec srandy pri organizovani
- novych priatelov
Ak mas zaujem na takomto nabalovani, kludne sa ozvi robotu ti najdeme :mrgreen:
25.01.2009 - 09:26:25
00
Pridam sa aj ja po precitani tych 3 stran od vcera vecera.
Takych ktory riesia to ci sa tam ide niekto z organizatorov nabalit by som tam ani len vidiet nechcel. Ak mas vztah k bikovaniu tak ako chlapi z MTBclubSpis, tak by takto nieco ani len napadnut nemalo. Je to partia super ludi co obetuju svoj volny cas na zorganizovanie bombastickej akcie.
Ako sa hovori ,,kto nezazil, nevie,,
Minuly nulty rocnik bol aj napriek mensej ucasti prefektny a kto neprisiel mohol lutovat. Staci si kuknut reporty a fotky z minuleho rocniku a to hovori za svoje.
25.01.2009 - 10:02:50
00
No to ste sa pekne vyfarbili
to znamena ze ked tam niekto pride vlastnym autom, kempom, stanom, alebo len na jeden den a nepotrebuje ubytovanie a stravu tak ho vykopnete ako prasiveho psa!

4km od vas v poracskej doline je chata Cierny bocian.
Uz viac ako 10 rokov sa tam uskutocnuje podujatie pod nazvom KTP-Krompachy tour Porac
Je tam vatra, ziva spickova kantry kapela, vystupenie mazoretiek, majstra sveta v cyklotriale, ukazky prace zachranarov, hasicov, zlanovanie, zoskok parasutistov, kopa hier a sladkosti pre deti.
Na výber su 3 znacene trasy z Krompach na chatu Cierny bocian. Pridat sa moze kazdy hoci aj uprostred trasy.
TO VSETKO ZADARMO!
V cieli si moze kto chce kupit tombolu za 50 centov. Je tam asi 70 cien, okrem ineho 2 MTB, DVD prehravace a ine hodnotne ceny.
Tak tu mozem povedat ze si organizatori makli.

Co myslite drahy priatelia cyklistiky z iglova, preco kazdy rok tam pocet ucastnikov neklesa pod 800 cyklistov HA?
25.01.2009 - 11:15:46
00
2donadone: no vidíš ako si to krásne vyriešil. Ty pôjdeš na KTP-Krompachy tour Porac preskočíš vatru, opečieš, zlaníš, zahasíš, zatlieskaš mažoretkám, zahopsáš s majstrom sveta, zabajkuješ 3trasy, skočíš s padákom, zožerieš deckám sladkosti, vyhráš mtb s namontovaným dvd prehrávačom a budeš spokojný. A TO VŠETKO ZADARMO! A my ostatní pôjdeme inde a tiež budeme spokojní. Je rozhodnuté. A nemusíš tu otravovať vzduch.
25.01.2009 - 11:22:32
00

4km od vas v poracskej doline je chata Cierny bocian.
Uz viac ako 10 rokov sa tam uskutocnuje podujatie pod nazvom KTP-Krompachy tour Porac
Je tam vatra, ziva spickova kantry kapela...


Musim uznat ze sa vam tuto akciu dari zatial velmi kvalitne utajovat. Nepocul o nej ani google a ten ma dost dobry prehlad :-)
Na Kellys camp 2008 sa zucastnilo do 30 ludi ale skus si to natuknut do googlu.

Piso na hrad !!! :D :D :D
25.01.2009 - 11:29:51
00
Donadone :lol: :lol: :lol: sa budes cudovat ale vidim ze nemas ani chyru o tom kto a za akych podmienok a za akym ucelom usporiadava taketo verejnoprospesne akcie ako je akcia na Ciernom Bocianovi. Cisla o ucasti si si vycucal z prsta, pretoze presne viem kto a kedy napr. na Cierneho Bocian skakal a kolko sa za takyto propagacny zoskok uctuje. Niekto to zaplatil, tak ako aj gulas, ceny do tomboly, kapelu atd. Ver ze sa to nedialo z lasky k bikerom, ale bolo to o zviditelneni podnikatelskeho subjektu, ktoremu to v konecnom dosledku prinieslo X nasobne viac ako do toho vrazil. MTB club Spis organizuje (ak to tak mozem nazvat) aktivnu dovolenku, za ktoru si ucastnici zaplatia a za svoje peniaze im poskytneme maximum co mozeme a vieme. Preto by bolo z nasej strany maximalne nezodpovedne, trufale, drze a neprofesionalne aby sa tam objavili ludia ( ako trebarz ty ) a dostali to co si iny zaplatili. Nikto ta nenuti sa tejto akcie zucastnit, pretoze existencia tejto akcie nestoji chvalabohu na ludoch co zmyslaju ako ty.
25.01.2009 - 11:52:16
00
google tiez nevie vsetko, pre tych co neveria nech kontaktuju mestsky urad v Krompachoch alebo firmu Soof v Krompachoch urcite im tam daju vycerpavajuce odpovede.
25.01.2009 - 11:53:05
00
Musim uznat ze sa vam tuto akciu dari zatial velmi kvalitne utajovat. Nepocul o nej ani google a ten ma dost dobry prehlad :-)
Na Kellys camp 2008 sa zucastnilo do 30 ludi ale skus si to natuknut do googlu.

Piso na hrad !!! :D :D :D
Ak si spominas tak minuly rok to bolo asi v tom istom termine ako aj Kellys camp, ale keby sa dolinou prehnalo 800 bikerov tak smrad po nich je tam dodnes :lol:
25.01.2009 - 11:55:33
00
Pan drotar a co ked som jeden z vas organizatorov, len sa snazim nacrtnut ze ten kemp sa da zorganizovat aj inac a bude aj vlk syty a ovca cela
25.01.2009 - 11:58:17
00
google tiez nevie vsetko, pre tych co neveria nech kontaktuju mestsky urad v Krompachoch alebo firmu Soof v Krompachoch urcite im tam daju vycerpavajuce odpovede.
A niesi nahodou majitelom Soofu spriahnuty s mestskym uradom v Krompachoch a na celej akcii si sa nabalil :shock: a tu teraz zvadzas konkurencny boj o korytko ? Daj si do vizitky odkial pochadzas mozno budeme kontaktovat iba teba :lol:
Tymto povazujem odpovede pre subjekt Donadone za vycerpavajuco ukoncene a idem sa venovat zmysluplnej robote v prospech Cyklo Camp Poracska Dolina 2009


Naposledy upravil drotar dňa 25.01.2009 - 12:17:55, celkovo upravené 1 krát.

25.01.2009 - 12:00:45
00
Pan drotar a co ked som jeden z vas organizatorov, len sa snazim nacrtnut ze ten kemp sa da zorganizovat aj inac a bude aj vlk syty a ovca cela


dnes mame schodu ohladom kempu budu sa rozdelovat pracovne povinnosti ak mas gule dojdi a zistis co vsetko obnasa take zorganizovanie jednej akcie
blizsie info 0904803793
25.01.2009 - 12:03:56
00
Pan drotar a co ked som jeden z vas organizatorov, len sa snazim nacrtnut ze ten kemp sa da zorganizovat aj inac a bude aj vlk syty a ovca cela
Pan donadone, viem menovite kto sa na priprave podiela :wink: tak si laskavo nevymyslaj :evil: a tvoje nacrtovanie si nechaj pre seba. Nasou jedinou prioritou je spokojnost ucastnikov, ale to asi tazko pochopis. Howgh
TO vladika : pozvy ho na zasadnutie vyboru tam mu to vysvetlime, na toto dnes nebude cas.
25.01.2009 - 12:06:45
00
dnes mame schodu ohladom kempu budu sa rozdelovat pracovne povinnosti ak mas gule dojdi a zistis co vsetko obnasa take zorganizovanie jednej akcie
blizsie info 0904803793
gule by mal keby sa pekne predstavila, aspon svoj profil poriadne vyplnil, povedal svoj nazor normalne a nezneuzival by anonimitu internetu a osocoval ludi ktorych vobec nepozna. Drotar to asi vystihol ze niekto tu zacina asi konkurecny boj, a po druhe si myslim ze zraz nie je ani tak pre domacich bikerov ktori to tu maju prejazdene skor je to pre cezpolnych ktori chcu spoznat nas kraj
25.01.2009 - 12:13:10
00
ziaden konkurencny boj ,ktp je predsa o mesiac a pol skor uz viac ako 10 rokov

niesom z krompach ,ale obdivujem ich ze dokazu zohnat tolko sponzorov
takze priselcov nadalej tvrdo odkopnut.
tomu hovorite ludsky pristup?
25.01.2009 - 12:34:06
00
keyboard_arrow_up